SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2073104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Robiłem u Rylskiego niby cały usunoł na pierwszym zabiegu tak mówił ale mi się zdaje że na drugim jeszcze coś cioł bo doły się porobiły tak z początku to wyglondało jak by mi ktoś po kawałku cyca wycią niestety w raz z brodawką mimo to coś zostawił ale niewiem co czy to jakieś kawałki jakiejś tkanki czy tłuszcz w każdym razie porosły takie jak tłuszczaki wielkości jajka kurzego jakiś czas byłem w Piasecznie ale narazie duże jest ryzyko zabiegu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 382
Czy jeśli mam mega opuchnięte sutki i boli mnie pod pachami, to czy to jest stan zapalny, czy ginekomastia? 2 lata temu miałem wycinane gruczoły częściowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak wyglonda po prawie 2 latach u Rylskiego robione guzy deformują klatkę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I druga strona obcięta brodawka i część otoczki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dyrko ja to mam przyj**ane obcięta brodawka boli okropnie nawet jak koszulka dotyka od prawie 2 lat nieprzespałem nawet jednej nocy całej nawet chłodne powietrze sprawia ból pod pachami też zaczeły guzy mi rosnąć
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ogólnie bardzo źle się czuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 227 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3767
Może mi ktoś coś wytłumaczyć? od ponad 10 lat na tym forum polecany jest rylski, a mimo to co czytam najnowsze posty to ktoś jest niezadowolony, ma jakieś spuchnięte sutki albo coś mu tam odrasta czy chuy wie co, jak to w końcu jest? bo zaczynam sie trochę martwić czy może mnie ktoś uspokoić?

Macino21

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lata lecą ludzie się starzeją niestety niemożna być najlepszym cały czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 382
Co sądzicie o Pani Doktor Joannie Wiśniewskiej-Goryń lub Doktorowi Tomaszowi Dębskiemu? Ewentualnie polecacie kogoś z Warszawy, kto raz, a dobrze pozbędzie się tego problemu, tudzież wytnie w całości gruczoły sutkowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 44 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 363
dyrko99s, zobacz sobie efekty pracy Pani Wiśniewskej-Goryń na stronie 578.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium