SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2074310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 668
Na usg oczywiscie nie wyszło za dużo. Jedynie, że otłuszczenie i "wyżej osadzone mięsnie" (?!) Podczas badań krwi wyszła mi podwyższona prolaktyna. Na receptę dostałem Parlodel. Leczył ktos się tym specyfikiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2455
Witam zbliża sie moj zabieg, mam pare pytan do osob ktore mialy wykonany zabieg u dr Rylskiego

Jaka cena aktualnie za wykonanie zabiegu?
Czy do zabiegu potrzeba tylko usg czy jeszcze jakies badania?
Platnosc gotówka po wykonaniu zabiegu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 36 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 556
Oberyn10
Witam zbliża sie moj zabieg, mam pare pytan do osob ktore mialy wykonany zabieg u dr Rylskiego

Jaka cena aktualnie za wykonanie zabiegu?
Czy do zabiegu potrzeba tylko usg czy jeszcze jakies badania?
Platnosc gotówka po wykonaniu zabiegu?




1) Ja płaciłem 2500 zł, ale to jest ustalane indywidualnie. Dziwne, że skoro się umówiłeś na zabieg, to jeszcze nie ustaliliście ceny. Ja robiłem to przed zapisaniem się.
2) USG starczy.
3) Tak, Pan Rylski przyjmuje tylko płatność gotówką i płacisz po wykonaniu zabiegu (no, możesz też przed zabiegiem, w sumie to nie ma znaczenia, w każdym razie płaci się w dzień zabiegu).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 22 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 210
3000-3500. Tak przynajmniej mi mówiła pani jak się rejestrowałem 3 miesiące temu.
A i byłem ostatnio zrobić usg i niby wszystko super i cacy ale to z tego co czytałem to mało komu to wychodzi na USG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 82
Witam

Jestem 3 miesiące po zabiegu u Rylskiego.

Jak u was z bliznami, na lewym prawie nie widać a na prawym wygląda to brzydko jakieś takie dwie blizny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 214
Witam 2 pytania.

1) Wiem, że dr. Rylski ma terminy dopiero od listopada 2016. Czy możecie polecić mi jakiś innych lekarzy- w grę wchodzi cała Polska. Po prostu chcę wykonać zabieg w kwietniu tego roku.

2) Jakie macie sposoby na zakrywanie gino? W różnych sytuacjach np. gorące dni, w koszulce, z kobietą?

Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 36 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 556
wojtsom
Witam 2 pytania.

1) Wiem, że dr. Rylski ma terminy dopiero od listopada 2016. Czy możecie polecić mi jakiś innych lekarzy- w grę wchodzi cała Polska. Po prostu chcę wykonać zabieg w kwietniu tego roku.


Wybierając taki termin, pamiętaj, że przez pół roku nie powinieneś wystawiać blizn na słońce. Czyli całe wakacje musiałbyś chodzić w koszulce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 214
tak czy siak musiałbym :) a tak po wakacjach miałbym problem z głowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 22 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 210
-julian-
Witam

Jestem 3 miesiące po zabiegu u Rylskiego.

Jak u was z bliznami, na lewym prawie nie widać a na prawym wygląda to brzydko jakieś takie dwie blizny.




Może nam pokaż jak to wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 82
Tak to wygląda 3 miesiące po.




1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium