SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2076102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 98 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6414
Postaram się poszukać czegoś i na dniach wstawię jak wygląda.
Recepty na 3 tabletki antybiotyku i przeciwbólowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5
Czy ktoś w ostatnim czasie wykonywał zabieg w Poznaniu? Jak bardzo chciałbym zrobić to u Rylskiego czy Burdy tak w obecnym czasie nie ma mowy o takim podróżowaniu (brak czasu).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 95
@kacper321321

Zdjęcia bardzo by się przydały, zwłaszcza przed. Porównałbym ze swoją klatą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 52 Wiek 4 lata Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 919
Jest ktoś, kto miał zabieg pod ogólnym u doktora Burdy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 98 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6414
Tak to u mnie wygląda, jedyne zdjęcia które udało mi się znaleźć do porownania.








Gruczoł był u mnie normalnych rozmiarów.
Gorszy był tłuszcz który właśnie po podniesieniu rąk wyglądał jak piłka do tenisa.
Aktualnie waga 84kg przy wzroście 177, jakiś czas temu ważyłem od 65 do 70kg i problem był cały czas taki sam...

Zabieg miałem w środę, zdjęcie było robione w niedzielę, ręce mogę już spokojnie podnosić do góry, napinać klatkę, używać mięśni klatki ale póki co oszczędzam sie tak na wszelki wypadek.




Zmieniony przez - kacper321321 w dniu 2019-07-22 02:29:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 98 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6414
Sh4rck
Jest ktoś, kto miał zabieg pod ogólnym u doktora Burdy?


Dlaczego zależy Ci na ogólnym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1996
Bo ma duże gino i rylski nie chcę się podjąć cięcia z znieczuleniem miejscowym
Pytanie czy burda w ogóle robi zabieg z znieczuleniem ogólnym bo trochę czytałem na tym forum i nikt nic takiego nie pisał hmmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2081
@Mmotsyr wątpię, że przy ogólnym robi zabieg. Nie ma do tego warunków i asysty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1191
Dobry filmik pokazujący różnicę między ginekomastią i lipomastią,tą ostatnią można zlikwidować przez dietę(redukcję)i tą zapewne mam...






Zmieniony przez - fakirr w dniu 2019-07-23 15:48:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1191
Mnie dziwi tylko jedno,ze gdy nie cwiczyłem to jak duzo jadlem to wchodziło mi tylko w brzuch a teraz gdy od pol roku cwicze klate to zrobiła sie lipomastia a wszedzie zalecaja ze na lipomastie przeciez pomagaja własnie cwiczenia.Na pewno na to ma wpływ dodatni bilans kaloryczny,no ale zawsze byłem szczupły tak wiec sobie nie załowalem jedzenia,ostatnio dodalem mleko jeszcze.Teraz nie wiem,czy jak dalej bede cwiczyl i jadl to jeszcze bardziej urosna mi piersi?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium