SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2076165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2135
Pan Rylski jest mi w stanie zrobić USG na miejscu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Jeśli ma aparat do USG na miejscu to pewnie tak najlepiej zadzwoń i się dowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2135
dobra zadzwonie, a jest ktos tu kto byl w podobnej sytucji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 45 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6
wycinal ktos blizej wrocka ? moze kogos polecic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Whereareu
dobra zadzwonie, a jest ktos tu kto byl w podobnej sytucji?


raczej wątpliwe , zresztą co to Ci da dzwoń i dowiaduj się bezpośrednio w swojej sprawie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2135
dobra, mam USG, jutro rano już w kielcach :D dzięki za pomoc ! :D


Zmieniony przez - Whereareu w dniu 2017-10-10 17:49:14
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Spoko, powodzenia oraz fajnie jakbyś opisał swoje doświadczenia ( przydałby się foty) dla innych zainteresowanych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1003
BPL-G
Spoko, powodzenia oraz fajnie jakbyś opisał swoje doświadczenia ( przydałby się foty) dla innych zainteresowanych


Jak wyzej zdaj relacje bo ja jestem zainteresowany zabiegiem w Kielcach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2135
Jestem już po, nie mam siły dzis, napisz jutro :D, ale jedno małe pytanko, mam prolaktyne na poziomie 20.30, a norma to 2.5-17.. Ide z tym od razu do endokrynologa prywatnie jutro. Jak myslicie moze byc szansa ze wroci? Lepiej, poswiecic juz ta kase, i isc jutro prywatnie sie zapisac, zeby spac spokojnie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12747
@Whereareu Miałem zabieg dzień wcześniej przed Tobą, wczoraj rano nawet byłem na konsultacji :)
Co do prolaktyny to nie wiem, ale chciałbym o coś spytac osoby ktore juz miały zabieg. Przewertowałem troche stron i nie moge znalezc odpowiedzi, mianowicie ludzie dodają zdjecia kilka dni po zabiegu jak to wygląda i tak dalej, pisza o zdjęciu szwów po tygodniu natomiast mi lekarz zalecił, aby szwy zdjąć dopiero po 2 tygodniach i do tego czasu nie zdejmować opatrunku z sutków. Do tego raz na 3 dni można zdjąć kamizelkę do kąpieli. Jak robicie fotki ze szwami? Jak to bylo u Was z tym opatrunkiem? Nic tam sie nie dzieje pod spodem jak tlen sie nie dostaje 14 dni? Nawet nie zdazylem dokladnie zobaczyc efektu bo juz mnie dr Rylski zakleił i mam czekac dwa tygodnie, tez tak mieliscie? albo choc niektorzy z Was

EDIT: A sam zabieg nie różnił się niczym od tych opisywanych wcześniej u dr Rylskiego. Zabieg ok 2h, generalnie bezbolesny choc nieprzyjemny. Wystarczy sie zastosować do rad Pani z recepcji i wszystko przebiegnie bezproblemowo i w miłej atmosferze, wiec nie ma sie czym przejmować. Jedyna zagadka to ten stały opatrunek na 2 tygodnie...



Zmieniony przez - johnny1337 w dniu 2017-10-12 13:07:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium