SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2074531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1766
soulstealer
i


Siema, pokazalbys jak wyglada pod sutkiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1003
Jakie badania potrzeba oprócz Usg do zabiegu?
To wychodzi co najmniej miesiąc L4 po wycięcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21
Kogo mozecie polecic do zabiegu gino na terenie slaska? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 212
Klajster
soulstealer
i


Siema, pokazalbys jak wyglada pod sutkiem?


Spoko, tak to wyglada






1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Elegancko , nie widać żeby cokolwiek było tam robione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3062
Witam, czy może ktoś polecić sprawdzonego chirurga na nfz do usuniecia gino? Podkarpacie i okolice. Dzieki za pomoc


Zmieniony przez - beniek00 w dniu 2019-01-12 16:33:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1687
Witam grupowiczów. Jestem 5 dni po zabiegu u Dr Rylskiego w Kielcach. Co do zabiegu, trochę nieprzyjemny, ale znośny. Atmosfera bardzo przyjemnna. Doktor wraz z żoną i młoda asystentką, która pomaga przy zabiegu. Po zabiegu najgorsze pierwsze dwa dni, później już luz. Nie ma co się zastanawiać czy warto to robić. Sam musiałem dojechać na zabieg niecałe 600km ze Słupska. Pozdrawiam i nie bójcie się tylko wycinajcie ;) Wrzucę później zdjęcia jak to wyglądało przed i świeżo po zabiegu. Pozdrawiam grupę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1687
Na tych zdjęciach przed zabiegiem i tak świetnie to wygląda, bo sutki mi się pokurczyły. Podczas opalania rosły nawet dwukrotnie.














Zmieniony przez - przemex94444 w dniu 2019-01-13 11:12:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 130 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2998
soulstealer
Klajster
soulstealer
i


Siema, pokazalbys jak wyglada pod sutkiem?


Spoko, tak to wyglada










Siema !! Czy mógłbyś napisać ile zaplaciles za zabieg ?? Jutro dzwonię się umówić na wizytę i zastanawiam się czy rylski czy burda ?? Z góry dzięki i pozdro !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1687
Zapłaciłem 3500, ale umawiałem się jeszcze po starej cenie. Doktor coś wspominał, że teraz cena jest inna. Wnioskuję, że teraz jest 4000 złotych. Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium