SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2068129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2915
Masz na myśli kolegę z 73 str
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 23
Bylem dzisiaj na konsultacji w Art Clinique w Krakowie i lekarz zawolal 12000zl. Czy to normalna cena?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2915
Sporo wołają ja sam do nich zadzwonię bo mają w ofercie rekonstrukcję brodawek sutkowych może mi pomogą odtworzyć tą którą straciłem na wcześniejszym zabiegu Gino jakie masz wrażenie z konsultacji w art clinique ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Wiek 24 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 397
Tak chodzi mi o tego chłopaka. 12000 tysięcy za wyciecie gino to wedlug mnie gruba przesada. Można to zrobic za 1/3, ewentualnie polowe tej ceny równie dobrze. Co do rekonstrukcji brodawki to się nie wypowiadam bo nie mam pojęcia jakie są ceny takiego zabiegu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 29
Siema, mam sprawę, byłem ostatnio na konsultacji u Tuchendlera i, pomimo tego jak dużo osób go tutaj poleca, to muszę przyznać że nie jestem do końca przekonany. Przede wszystkim zastanawia mnie to czy usuwanie dosłownie całego gruczołu (Tuchendler powiedział że nie zostawia ani grama gruczołu) to dobra praktyka. Moja ginekomastia nie jest jakichś dużych rozmiarów, ale zastanawiam się czy nie stwarza to ryzyka na to że sutek się zapadnie i efekt będzie nieestetyczny. Czy jest ktoś w stanie powiedzieć czy to jest coś czym powinienem się martwić czy Tuchendler wie co robi i nie sprawi że będę mieć zapadnięte czy wklęśnięte sutki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 10 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 768
Ja miałem robioną u niego . To tylko na konsultacji dobrze się rozmawiało.. przed i po zabiegu slabe podejście do pacjenta dobra reklamę zrobił dużo klientów i robi na sztuki teraz byle więcej tak mi się wydaje .. u mnie po paru tygodniach jest mysle ok ale zauważyłem na jednej stronie właśnie takie wglebienie. Poczekam jeszcze do pełnego wygojenia wtedy się okaże czy poprawnie wszystko zrobił czy na ,,sztuke"
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 29
Vincent32501
Ja miałem robioną u niego . To tylko na konsultacji dobrze się rozmawiało.. przed i po zabiegu slabe podejście do pacjenta dobra reklamę zrobił dużo klientów i robi na sztuki teraz byle więcej tak mi się wydaje .. u mnie po paru tygodniach jest mysle ok ale zauważyłem na jednej stronie właśnie takie wglebienie. Poczekam jeszcze do pełnego wygojenia wtedy się okaże czy poprawnie wszystko zrobił czy na ,,sztuke"


No właśnie ja już na konsultacjach miałem wrażenie że Tuchendler bardziej operuje jak linia produkcyjna niż stosuje jakieś indywidualne podejście do klienta. No nic, dawaj znać co się będzie działo z tym wgłębieniem, trzymam kciuki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Wiek 24 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 397
Plytkie wgłębienie raczej sie wypelni. Mialem tak w lewym sutku, dzien po zabiegu byl caly wklesly jakiej 2 mm jednak po dwóch, trzech dniach wyrównał sie i jest dobrze :) jesli masz duze wgłębienie to może cos sie uniesie jak skora sie obkurczy i blizna sie ułoży aczykolwiek ludzkie ciało nie zna takiego pojecia jak pusta przestrzeń pod skóra. Jezeli jest duzy dołek tak zostanie, samo się to niczym nie wypełni. Chirurg przy wycinaniu calego gruczolu musi wyciąć tez nadmiar tłuszczu wokolo zeby to jakos wygladalo i uniknąć takiego efektu krateru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2915
U mnie mimo upływu ponad 2 lat kratery zostały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 10 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 768
Jak narazie ponad tydzień i nic .Tam gdzie blina jest wybrzuszenie góra sutka wglebienie nie są jakieś duże różnice ale widać..Zobacze do końca lutego jak to wyjdzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium