SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2069458

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 49 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 612
Ramboyy
Ostatnio dużo oglądam zagranicznych filmików na YouTube i tu u zdrowych nie koksujących osób nikt nie poleca wycinania całego gruczołu wręcz przeciwnie zalecają kawałek zostawiać natknołem się też że przez gruczoł piersiowy wchłaniane są niektóre witaminy czy mikroelementy czy jakoś tak czytał może ktoś coś o tym


Dokladnie tak ,nie powinno się wycinać całego gruczołu jak chcesz żeby klata i suty wyglądały naturalnie ,że gdy ktoś spojrzy na ciebie niczego się nie domyśli, ale za to jest ryzyko że gruczoł znowu urośnie, u nas w kraju te partacze jeden od drugiego sie uczył i większość wycina cały gruczoł i wygląda to nie naturalnie plus taki że masz spokój i nie odrosnie ,a ja jestem takiego zdania że lepiej zostawić troche gruczołu i najwyżej drugi raz zoperowac . Było tu kilka osób u rylskiego i żałowało że cały wycięli. Ogarnij siebie hormony a gdy wszystko będzie ok rób zabieg ,kawałek zostaw, dbaj o siebie by nie odrósł spowrotem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 49 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 612
A co do kamelo to ciężko będziesz miał coś zrobić z tą zwisającą skóra ,rylski źle nierówno zrobił ci liposukcje i nawet jak zejdziesz z tłuszczem do niskich poziomów to problem zostanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 205 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1951
MaciasOlsztynek
Ramboyy
Ostatnio dużo oglądam zagranicznych filmików na YouTube i tu u zdrowych nie koksujących osób nikt nie poleca wycinania całego gruczołu wręcz przeciwnie zalecają kawałek zostawiać natknołem się też że przez gruczoł piersiowy wchłaniane są niektóre witaminy czy mikroelementy czy jakoś tak czytał może ktoś coś o tym


Dokladnie tak ,nie powinno się wycinać całego gruczołu jak chcesz żeby klata i suty wyglądały naturalnie ,że gdy ktoś spojrzy na ciebie niczego się nie domyśli, ale za to jest ryzyko że gruczoł znowu urośnie, u nas w kraju te partacze jeden od drugiego sie uczył i większość wycina cały gruczoł i wygląda to nie naturalnie plus taki że masz spokój i nie odrosnie ,a ja jestem takiego zdania że lepiej zostawić troche gruczołu i najwyżej drugi raz zoperowac . Było tu kilka osób u rylskiego i żałowało że cały wycięli. Ogarnij siebie hormony a gdy wszystko będzie ok rób zabieg ,kawałek zostaw, dbaj o siebie by nie odrósł spowrotem.


Ja wycialem cale i wyglada to swietnie, tez sie nie domyslisz, dobrego lekarza mialem, a teraz na cyklu jak mi estro wywali to sie niczego nie boje.
Nic a nic w moim zyciu sie nie zmienilo, nie mam zadnych niedoborow witamin, dla mnie to jakas sciema.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 236 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4674
Pjoter9
Tomaszek77777
ten pzeudo lekarz zniszczył mi zdrowie i życie


Histeryzujesz. Zrzuc troche fatu najwyzej poprawisz sobie te sutki.

Co cie boli? Sutki? To operuj, co my ci mamy niby pomoc?
Kolejny co przyszedl ponarzekac w moim przypadku żaden zabieg nie pomoże byłem już nie w jednej klinice poprostu chcę oszczec młodych ludzi żeby uważnie dobierali kliniki i lekarzy i że nie zawsze wszystko jest ok bo jak się trafi na nieudolnego emeryta to można cierpieć do końca swych dni






Zmieniony przez - Pjoter9 w dniu 10/31/2023 6:07:26 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 227 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3767
Ciekawe jest to w sumie, ze jak człowieka dreczą jakies kompleksy lub źle zrobiona operacja to dostaje wiadomośc na forum, ze jest leniwy i zeby wział sie za siebie, jeśli mam luźna skóre i widze ze to jest skóra a nie tłuszcz to co to ma do rzeczy ze zrzuce 10 kg albo zrobie 6pack zrzucenie kg prawdopodobnie nie da mi nic, dlatego pisze zeby dowiedzieć się czy moze ktoś poradził sobie jakoś z luźna skóra

Macino21

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 205 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1951
kamelo99
Ciekawe jest to w sumie, ze jak człowieka dreczą jakies kompleksy lub źle zrobiona operacja to dostaje wiadomośc na forum, ze jest leniwy i zeby wział sie za siebie, jeśli mam luźna skóre i widze ze to jest skóra a nie tłuszcz to co to ma do rzeczy ze zrzuce 10 kg albo zrobie 6pack zrzucenie kg prawdopodobnie nie da mi nic, dlatego pisze zeby dowiedzieć się czy moze ktoś poradził sobie jakoś z luźna skóra



Wez sie nad soba zastanow, jeden jeczy ,ze lekarz zrujnowal mu zycie choc wyglada wmiare normalnie, jeczy i jeczy zamiast isc to poprawic.


Kolejny mowi ,ze jest gruby (i pokazuje to na zdjeciach) twierdzac ,ze ma zwisajaca skore...


Co my mamy z wami zrobic? Gorzej niz baby, schudnac i poprawic u chirurga, a nie jeczec w internecie

A ty jestes najgorszy ze wszystkich, powiedzieli ci ludzie ,ze masz schudnac i wyciac jesli cos bedzie za duzo, a tobie sie nie chce ruszyc dupy bo "prawdopodobnie nic to nie da" :DDDDDDDD








Zmieniony przez - Pjoter9 w dniu 11/6/2023 7:01:03 PM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2585 Napisanych postów 5118 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78326
Panowie, wiem że mogę być irytujący moimi pytaniami, Jednak wolę zapytać przed zabiegiem.
Jestem zdecydowany na zabieg, najchętniej jak najszybciej, tylko mało czasu mam ostatnio.
1. Po jakim czasie od zabiegu mogę wrócić do roboty? (Pytam, ile potrzebujesz urlopu).
2. Czy gino i lipo będą usunięte całkowicie?
3. Czy wycinając cały gruczoł, jest możliwość że gino kiedyś powróci?

Qrde, za młodu było gino jako naskolatek. Potem lata nic, aż do mniej więcej marca b.r.
Badania zrobione wszystkie, hormonalne, męskie pod kątem jajek. I zdrowy jak ryba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 205 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1951
tomaszS
Panowie, wiem że mogę być irytujący moimi pytaniami, Jednak wolę zapytać przed zabiegiem.
Jestem zdecydowany na zabieg, najchętniej jak najszybciej, tylko mało czasu mam ostatnio.
1. Po jakim czasie od zabiegu mogę wrócić do roboty? (Pytam, ile potrzebujesz urlopu).
2. Czy gino i lipo będą usunięte całkowicie?
3. Czy wycinając cały gruczoł, jest możliwość że gino kiedyś powróci?

Qrde, za młodu było gino jako naskolatek. Potem lata nic, aż do mniej więcej marca b.r.
Badania zrobione wszystkie, hormonalne, męskie pod kątem jajek. I zdrowy jak ryba


Nikt kto pyta nie jest irytujacy, to stresujacy zabieg.

1. Jak robota fizyczna to moze i 2 miesiace, ale nie chce cie straszyc, zapytaj lekarza. Wszystko zalezy od tego jak sie to bedzie goic. Bardzo wazne jest tu noszenie uciskowego pasa, jesli chcesz zeby to dobrze wygladalo po zrosnieciu. Jesli to przeszkadza w pracy, no to mozesz miec problem.

Jak pracujesz przy biurku to pewnie kilka dni, ja nastepnego dnia siedzialem przy kompie, choc nie bylo to nic przyjemnego. Optymalnie tydzien.

2. To zalezy od lekarza i od tego jak sie dogadacie, mi tlumaczyl ,ze nie wycina sie calego tluszczu, ten zajmie miejsce gruczolu, jak caly jestes pulchny to pewnie wytnie mniej, by zachowac estetyke.

3. Jak wytniesz caly gruczol to gino nie wroci, lipo moze.

Swoja droga, gino i lipo nie bierze sie z niczego, jakie badania robiles? Progesteron i prolaktyne rowniez? To nie musi byc gino estrogenowe.

Ja np. jestem mega nerwowy i regularnie zbijam prolaktyne co jakies 2 lata, bo samo rosnie. Dlatego tez zdecydowalem sie na wyciecie calych gruczolow i nie zaluje.


Zmieniony przez - Pjoter9 w dniu 11/7/2023 12:58:33 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2585 Napisanych postów 5118 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78326
Ja zrobiłem cały profil hormonalny, mogę wrzucić. Wszystko w normie, stąd cholera wie...
Pojechałem na konsultacje do endokrynolog. Ta zasugerowała, że owszem, gino jest, ale hormony są ok.
Kazała przebadać jądra pod względem raka.
Byłem, przebadałem i jest wszystko ok.
Stąd serio nie mam pojęcia.
Wyślę fotki wieczorem. Teraz zrobiłem po treningu, po przedtreningówce.
Nie poznać nic, ponieważ sutki są twarde i klata ok (po Flame zawsze tak mam).
Jednak jak wieczoremcykne zdjęcie klaty, to serio cycki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 236 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4674
cały Senk w tym żeby iść do dobrego chirurga najlepiej do placówki która się zajmoje zabiegami z chirurgi plastycznej a nie do podstarzałego chirurga ogólnego który usiłuje zarobić parę groszy który do końca sam nie wie co robi po prostu nie każdy potrafi modelować klatkę to tak jak by zwykłemu człowiekowi kazać wyżezbic człowieka coś wyżezbi ale do czego to bendzie podobne to już inna bajka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium