SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2067068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 227 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3763
mam pytanko, czy ktos z tutaj obecnych zmniejszał sobie otoczki w znaczny sposób? zalezy mi zeby zmniejszyc otoczki na takie malutkie ogólnie na ten moment nie pasuje mi ich wielkosc

Macino21

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 227 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3763
jestem po operacji u rylskiego mam pytanie co tu jest źle zrobione? czy on nie wyciągał tego gruczołu czy jest źle zrobione lipo? bo w lewym sutku widać jakby coś zostało ale nie wiem czy to lipomastia?( dodam, ze mam spore blizny, + akceptuje je tylko kiedy pościskam wtedy wyglądaja normalnie) to pytanie kieruje ze względu na to,ze chce iśc na poprawkę do kogoś innego bo ten lewy sutek nie daje mi spokoju

















Zmieniony przez - kamelo99 w dniu 2022-08-18 15:23:25

Macino21

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 48 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1231
Smiech na sali ,powiem Ci tak ,u mnie też lewa strona rośnie,lewa strona łapie tluszcz prawie nie ,to jest śmiech na sali prowadzić to asymetri,ale każdy jeden tak ma po zabiegu u rylskiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 227 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3763
myślicie ze dr.burda byłby dobrą opcją na poprawke? (znacie jakiegoś chirurga który zmniejsza otoczki?)

Macino21

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 60 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 9174
Kamelo przecież doktor rylski zmniejszał Ci sutki bo miałeś cięcie wokół otoczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 227 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3763
tak, ale to jest minimalne zmniejszenie nadal są dla mnie za duże

Macino21

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 48 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1231
Daj spokój dobrze jest, nie którzy nie mają brodawek i muszą żyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 60 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 9174
Tragedii nie ma ale jak Ci przeszkadza to trzeba działać, tylko czy ktoś będzie chciał się podjąć poprawki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 235 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4645
Daj sobie spokój nie jest źle a może być gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 235 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4645
Nawet sobie nie wyobrażasz jak źle może być nieboli to nieruszaj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium