SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2066623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15454
Strzała. Pytanie do tych po zabiegu. Szczepiliście się przeciw WZW typu B przed zabiegiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Ktos chce sie wymienic terminem? Kwiecien 4.fajnie by bylo na wczesniejszy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 123
Pytania do tych co już to przeszli.
Sporo już przeczytałem starszych postów, ale zbliża się mój termin i trochę obaw jest.

1. Jak szybko wsiedli za kółka ? chodzi mi o prowadzenie auta.
2. Czy po tygodniu od zabiegu jak wrócę już do pracy (przedstawiciel handlowy) pod koszulą mocno będzie widać kamizelkę ?
3. Cz po tygodniu/dwóch będzie widać w moich ruchach, że coś jest nie tak (chodzenie i ruszanie się jak "robot") ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 504
Witam. Do samochodu wsiadłem po jakiś 2 godzinach i przejechałem 200 km. Kamizelka moooooże czasami być widoczna pod koszulką ale bez jakiejś tam przesady... ja miałem 2 razy zabieg i za pierwszym razem kamizelka była cieniutka jak koszulka ZERO widać nawe przy dość opiętym tShirt-cie... ręce podnosiłem bez problemów po 2 tyg (podnosiłem - to nie znaczy że coś dźwigałem czy ćwiczyłem ciężarami... ot poprostu podniosłem żeby zobaczyć czy coś będzie ciągneło czy bolało)... ogólnie to po zabiegu ZERO bólu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 504
:) niedokładnie odpowiedziałem na 3 pytanie... według mnie zaraz po zabiegu chodzisz normalnie, nie miałem problemów z normalnym poruszaniem... moze jakies sekundowe zastanowienie się przed gwałtowniejszym ruchem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 123
Dzięki za odp.
Mam obawy, bo do pracy będę musiał wrócić na 5ty dzień po głównie (auto/komputer)
i jeszcze roczne dziecko w domu, wiec obaw nie brakuje.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 20 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 262
sasiadwidget
Pytania do tych co już to przeszli.
Sporo już przeczytałem starszych postów, ale zbliża się mój termin i trochę obaw jest.

1. Jak szybko wsiedli za kółka ? chodzi mi o prowadzenie auta.
2. Czy po tygodniu od zabiegu jak wrócę już do pracy (przedstawiciel handlowy) pod koszulą mocno będzie widać kamizelkę ?
3. Cz po tygodniu/dwóch będzie widać w moich ruchach, że coś jest nie tak (chodzenie i ruszanie się jak "robot") ?


Ja miałem sporo wycinane, więc odpowiedź na te trzy pytania u każdego będzie indywidualnie wyglądać.
Ale po pierwsze, proszę się nie obawiać! To najważniejsze!
Zabieg nie utrudnia życia. Mimo okazjonalnych bólów klatki(czy to przez ściaganie klaty przez kamizelke, czy po prostu ból pozabiegowy związany ze szwami) są one wielokrotnie rekompensowane najczystszą chęcią do życia. To wynagradza cały stres oraz zmęczenie z powodu wycięcia gino.
Co do pytań -
1. Jestem tydzień po zabiegu, jestem na tyle jeszcze skrępowany przez kamizelkę, że ruchy mam jeszcze nie do końca pozwalające na swobodne zmienianie biegów czy rozglądanie się we wszystkie strony w aucie. Ba, dzień po operacji miałem problem, żeby zapiąć pas. Byłem strasznie zmęczony podróżą gdyż nie spałem od 6 rano aż do 3 rano dwa dni poźniej. Mówi Pan o konieczności prowadzenia jak najszybciej auta, jednak moim zdaniem jest to silnie niewskazane przynajmniej do zdjęcia szwów. Nie wiem jak dalej.
2. Zawsze nosiłem koszulki dosyć większe niż powinienem, żeby gino nie było widać i nieźle maskują. Czasami jednak wystaje mi kamizela na wcięciu Tshirta pod szyją. Na tyle super dociska ta kamizelka, że jak jest jakies wybrzuszenie na niej czy coś, to z zewnątrz wydaje się, że tak po prostu koszulka się ułożyła.
3. Jeżeli chodziłeś przez gino wcześniej skrępowany minimalnie to nie.
Pozdrawiam i udanej operacji ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 21 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 402
Dzwoniłem dzisiaj do Selmedica, aktualnie terminy zaczynają się od 29 kwietnia.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3
Panowie czy oprócz Rylskiego z Kielc moglibyście kogos jeszcze polecić? Jestem z Trojmiasta, a Kielce i terminy na maj nie brzmią zachęcająco :(. Jeśli jest ktoś kto usuwał gino gdzieś indziej, najlepiej na Pomorzu byłbym bardzo wdzięczny za informacje. Dzieki i pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 60
28 lipca miałem usuwane gino u Dr. Rylskiego w Kielcach. Doktor prosił o zrobienie badania USG, układu krzepnięcia, grupy krwi, morfologii, mówił coś również o transmitazach ( też je zrobiłem). Oczywiście na USG nie wyszło gino, jednak chciałem zrobić tą operację i oczywiście było nawet pokaźnych rozmiarów.Operacja trwała 2 godziny, Dr Rylski jak i reszta personelu bardzo miła, podczas operacji muzyka grecko-turecka(m.in. zorba). Koszt operacji 3 tysiące zł + leki ja zapłaciłem 67zł z przeciwbólowym. Ból oczywiście jakiś był jednak jak nie odczuć tego jak ktoś Ci dłubie pod skórą. Z tego co doktor mówił wyjeżdza teraz na wakacje i zdejmowanie szwów muszę zrobić gdzieś indziej stąd moje pytanie jak jest z tymi płynami ustrojowymi ? Zawsze sie zbierają ? jak rozpoznać czy są ? i czy myślicie gdyby się zebrały to normalnie w luxmedzie mi je ściągną bez problemów z jakąś dopłatą ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium