SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2069158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 34 Wiek 23 lat Na forum 338 dni Przeczytanych tematów 382
Kamelo możesz wrzucić fotę jak to wygląda teraz u ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 49 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 612
U rylskiego sie nie robi,gość się nauczył wiele lat temu jednego schematu wykonywania zabiegu czyli usunięcie całego gruczołu i odessania całego tłuszczu z połowy klaty,co daje taki opłakany efekt, i robi z każdym jednym pacjentem tak samo.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 236 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4672
ja jak bym wiedział że tak zostanę oszpecony to albo bym z zabiegu zrezygnował albo poszedł to chirurga plastyka bo u tego co robiłem straciłem brodawkę i
sporą część sutków teraz muszę chodzić w luźnych grubych ubraniach żeby w miarę wyglądać i żeby ubranie nie dotykało pozostałości po sutkach bo bolą niemiłosiernie


Zmieniony przez - Tomaszek77777 w dniu 2024-02-18 13:48:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 34 Wiek 23 lat Na forum 338 dni Przeczytanych tematów 382
Panowie mniemam że wszyscy mieliście zabieg w selmedic przecież nie mieliście zabiegu tego samego dnia to nie pisaliście wcześniej zaraz po zabiegu jak u was to wyglądała? przecież jak bym przeczytał że ktoś przede mną miał skopane to tego specjalistę omijał bym szerokim łukiem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 10 Na forum 65 dni Przeczytanych tematów 130
Witam wszystkich! Po latach namysłów wreszcie postanawiam zająć się tą sprawą też u siebie. W moim przypadku gino utrzymuje się cały czas od okresu dojrzewania. Posiadam niski poziom bf i stwierdzam że jest tutaj problem tylko z przerostem gruczołu. Jestem ze świętokrzyskiego. Przeglądając ten temat już od kilku lat odpuszczam sobie zabieg u pana Rylskiego. Proszę o polecenie kogoś sprawdzonego najlepiej z okolicy u kogo nie zapłacę milionów.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 49 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 612
Tutaj nie ma jednego złotego chirurga którego można by w ciemno polecić,ewentualnie tuchendler Wrocław,tam kilka osób robiło z świata kulturystyki i jest pewnosc że u nich zrobiono dobrze.Napewno nie możesz oszczędzać, najlepiej pójść do paru remonowanych klinik i pogadać z chirurgiem i sam coś wybrać. Napewno trzeba unikać jakiś tanich podejrzanych klinik typu selmedic kielce rylski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 10 Na forum 65 dni Przeczytanych tematów 130
Słyszałem właśnie o Tuchendlerze. Gdybym miał bliżej do Wrocławia to od razu poszedłbym do niego. Może operował się ktoś w sąsiednich województwach przy świętokrzyskim? Co do ceny to chciałbym zamknąć się ze wszystkim najlepiej w 9k.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Niestety (a może i stety dla Ciebie), ale nie wygląda to na niski poziom tkanki tłuszczowej. Wysoki nie jest, ale mimo wszystko raczej powyżej 20 procent. Gołym okiem widać, że tkanka tłuszczowa jest na całym ciele i o ile nie ma w sutkach tkanki gruczołowej, to wystarczy po prostu zadbać o swoją sylwetkę, aby poprawić jej wygląd. Zabieg chirurgiczny pomoże, ale chwilowo. Podstawą jest zmiana nawyków żywieniowych i trening siłowy. Po zabiegu tkanka tłuszczowa i tak wróci, jeżeli nie zmienisz swojego życia.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 236 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4672
Gambol
Witam wszystkich! Po latach namysłów wreszcie postanawiam zająć się tą sprawą też u siebie. W moim przypadku gino utrzymuje się cały czas od okresu dojrzewania. Posiadam niski poziom bf i stwierdzam że jest tutaj problem tylko z przerostem gruczołu. Jestem ze świętokrzyskiego. Przeglądając ten temat już od kilku lat odpuszczam sobie zabieg u pana Rylskiego. Proszę o polecenie kogoś sprawdzonego najlepiej z okolicy u kogo nie zapłacę milionów. jeśli chcesz mieć zrobione raz a dobrze niestety to kosztuje nie chcę mi się pisać w kółko to samo ale zawsze przypomina mi się ja z przed zabiegu tani szybko i nie daleko też jestem z świętokrzyskiego z tego co szukałem pomocy po tym cud zabiegu w Kielcach to najblirzsza klinika była normalna w piasecznie nie wiem może jeszcze gdzieś bliżej jest a zapomniałem pan doktor burda jest ok ale on robi podstawowe zabiegi czyli ręcznie gruczoł i tłuszcz wycina przynajmniej kilka lat temu tak było szczery człowiek jak zabieg był niepotrzebny to odradzał albo jak czegoś nie mógł zrobić to wprost o tym mówił zresztą jak chodziłem po doktorkach to większość kieruje do Warszawy ale po tej partyzantce co mam porobione to nikt nie może mi pomóc chyba że suty mi wychodóją więc jeśli nie masz. wystarczających środków to sobie odpuść zacznij ćwiczyć ostro i bendzie ok






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 236 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4672
ta lepsza strona z resztą kamelo zobacz jakie ja mam nieruwności

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium