SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2077560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@leszczu2323, mowili w Zorach, ze to jest cena za caly zabieg czy tylko wycinane, a do tego dochodzi znieczulenie, kamizelka itd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 200 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1105
Brand111
Mial ktor nacinana skore poziomo? Mi dr powiedzial ze bede musial miec naciete pod brodawka i jeszcze poziome ciecie zeby nadmiar skory usunac. Troche mnie to niepokoi.


Musi usunac nadmiar skóry inaczej wisiało by Ci wszystko jak psu jajca. Badz spokojny, Dr wie co robic. U kogo robisz?
Widocznie Twoje gino jest duze, skóra jest rozciagnieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1445
Khoga poszło PW do CIebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1445
Ma ktoś jakieś informacje co do zabiegów w Gabinet Medycyny Estetycznej NewU w Krakowie? Znalazłem informację, że ceny zabiegów zaczynają się od 600-900 zł. Podejrzanie tanio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 200 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1105
Sprawdź może opinie ogólne w internecie. Ja dr Burde sprawdzałem ogólnie i miał dużo pozytywnych opini nie tylko w kwestii ginekomastii, więc ten zabieg do 1000 to taki ryzyk fizyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3365
Witam, mam ginekomastie tzn. zbitą tkankę tłuszczową, chciałem sie ostatnio zapisać na zabieg prywatnie, ale cena prawie wybiła mi oczy, 4000zł, jest tu ktoś kto miał robiony zabieg w ciut niższej cenie, coś opowie na ten temat i poleci kogoś? a drugie pytanie to czy jak mam to, to mogę zażywać białko i beta alanine?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1445
lisowski. w cały temacie przewijają się nazwiska Rylski, Burda i ostatniego, którego nazwiska nie pamiętam. U Rylskiego robią ludzie i nie narzekają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 200 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1105
Lisowski, ja robiłem u dr Burdy w Kielcach. Koszt 2000. Przed chwilą miałem ściągane szwy. Efekt super.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1445
xplode88 dawaj fotkę:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 123 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2569
Dotarlem do domu. Zauwazylem ze mam plamke krwi wielkosci 2x5cm na bandazu .. nie wiem czy sie martwic czy nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium