SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2076878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 15
Pan doktor mówił że usunął cały gruczoł, to pewnie by nie kłamał ;)
Na pewno by coś dało zrzucenie kilku kilogramów, choć też nie wiadomo ile, bo ważyłem mniej a cyce były, choć nieco mniejsze ;p , teraz ważę 83 kg przy 186 cm, czyli nie jakoś dużo.
Wiecie coś na temat zmniejszenie brodawki, przez to gino mi się powiększył sut i został taki duży, na kilka cm. Da się to zmniejszyć? Kiedyś czytałem, że wyciana się całego sutka, obkrawa na około i wszywa się na nowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czołem kadra.
Bede cięty w lutym u Rylskich. Dostałem propozycję abym został na noc na drugi dzień, po to aby lekarz zobaczył oraz zmienił opatrunek, jachaliście może do domu?
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 78
Ja to miałm zabieg w znieczuleniu miejscowym i zaraz po zabiegu pojechałem do domu z opatrunkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 27 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1095
Jestem 10 dni po zabiegu, mam spore zgrubienia pod sutkami, to będą zrosty, czy gino mi rośnie? Zastanawiam się czy zrobić USG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1561
Panowie dzwonie pod ten nr i odbiera jakas Pani,glos troche ze wschodu. 666 336 488 to jest nr do rylskich?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rademil
Ja to miałm zabieg w znieczuleniu miejscowym i zaraz po zabiegu pojechałem do domu z opatrunkiem

A jak z wymianą opatrunków wyglądało u ciebie?
Do przychodni latałeś? Zwykły internista jakieś skierowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1996
Tak to jest nr do żony Rylskiego
Opatrunki powinno się dopiero zdjąć przy ściąganiu szwów ale ja też sam wymieniałem wcześniej bo zaczęły mi się robić odparzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 78
artley12
rademil
Ja to miałm zabieg w znieczuleniu miejscowym i zaraz po zabiegu pojechałem do domu z opatrunkiem

A jak z wymianą opatrunków wyglądało u ciebie?
Do przychodni latałeś? Zwykły internista jakieś skierowanie?

Tydzień po zabiegu pojechałem na zdjęcie opatrunku zdjął i pojechałem do domu i narazie się goi tylko że ja miałem te gino dosyć małe i tylko po jednej stronie wyciął mi cały gruczął bo tłuszczu tam nie miałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 7
Witam, czy USG sutków dla mężczyzn jest świadczone w ramach NFZu? Również mam ten sam problem co Wy i śledząc od jakiegoś czasu temat sam postanowiłem w końcu coś z tym zrobić. Wyczytałem, że warto własnie zacząć od USG dlatego pytam czy mam szukać czegoś prywatnie (już się mniej więcej rozglądałem i cenowo w przedziale 150-200zł) czy poczekać na NFZ :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 579
Zrosty powstają gdy nie bedzie tłuszczu
Pod skórą zostanie usunięty, wtedy skóra łączy sie z mięśniem, tak czytałem
To lipa chyba?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium