SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2068362

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 668
Turbo_tom robił w Bielsku u Sirka. Niestety konto juz usunał. Teraz pytanie czy była to reklama chirurga czy faktycznie robil tam. Korzystał ktoś z usług tej klinki lub innej na slasku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 724
witam,czy ktoś moglby polecić klinikę w mazowieckim..pzdr...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1023
Witam, otóż mam ginekomastie, chciałbym się zapisać na operacje u Dr. Rylskiego w Kielcach i czy aby umówić się na operację trzeba jechać bezpośrednio do niego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 22 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 210
Możesz umówić się telefonicznie
tel. +48 41-368-74-86
Rejestracja telefoniczna w godzinach 15:00 - 17:00

ja dzwoniłem ponad 2 miesiące temu i były terminy na lipiec, ale wybrałem wrzesień
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 199
emulek
Turbo_tom robił w Bielsku u Sirka. Niestety konto juz usunał. Teraz pytanie czy była to reklama chirurga czy faktycznie robil tam. Korzystał ktoś z usług tej klinki lub innej na slasku?


Nic nie usunalem, po prostu nie bywam na forum. Polecam ta klinike, cena jest niska a doktor Sirek widac ze zna sie na robocie. Moj znajomy takze operowal tam gino i tez jest bardzo zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
Witam
byłem ostatnio u podobno b.dobrego hirurga z nfz zrobił usg stierdził ze sam gruczoł jest bardzo mały i wyciecie go spowoduje jeszcze gorwszy efekt bo zapadniecie sutka,a wokoł jest sam tłuszcz "poduszka tłuszczowa" i ze na to nalezy wykonac liposukcje ewentualnie schudniecie cwiczenia itd. zapytałem w takim razie czemu odczuwam czasem bol i swedzenie usłyszałem ze to wina proszuku koszulki ktora podrażnia itd czy faktycznie prawda? czy moze kolejny lekarz co nieodruznia tłuszczu od gruczołu tzn gino?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2153
Kiedy ja byłem u chirurga z nfz moje gino miało jakieś 40x80mm i stwierdził,że nie potrzeba tego usuwać(ciekawe czy jemu by sie podobało jak by miał gino ;D) Teraz mam na oko 3 razy większe i kolejne skierowanie na usg za rok, nosz k.....a! Pozostaje prywatnie wychlastać bo tak to nie widzę szans :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
tylko teraz sie zastanawiam czy to prawde tłuszcz czy gino? ;/ zastanawiam sie nad wizyta u Rylskiego ma dosyc tanio miedzy 2-3k
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2153
Generacja_
tylko teraz sie zastanawiam czy to prawde tłuszcz czy gino? ;/ zastanawiam sie nad wizyta u Rylskiego ma dosyc tanio miedzy 2-3k

Jeśli przy dotyku wyczuwasz gruczoł to na pewno gino a lekarz lekarzowi nie równy niestety
a jak masz kasę to sie nie zastanawiaj tylko wycinaj, żeby się nie wk...ć tak jak ja ;p



Zmieniony przez - marco30 w dniu 2016-01-10 14:16:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 724
ponawiam pytanie ...czy w mazowieckim może ktoś polecić klinikę lub lekarza....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium