SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2074301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 768
Co do zdjęcia szwów to nie polecam jechać do Kielc... Dość, że płaciłem prawie 3 kola za zabieg + wizyta kontrolna( 50 zł ) + dojazd na zabieg i do tego dojazd na zdjęcie szwów wszystko autem Warszawa - Kielce to jeszcze zostałem skasowany 100 zł za zdjęcie szwów które trwało 5 minut. Lepiej u siebie w przychodni zdjąć za friko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 46 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 739
Mi doktorek powiedział żebym sobie sam ściągnął, jeszcze dal do tego specjalny nożyk :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A możecie polecić jakąś klinikę w Krakowie, która zrobi to porządnie na NFZ? Bo od początku tematu tylko dr Rylski się przewija. Mam niedużą ginekomastię

Zmieniony przez - mizeriowy w dniu 2015-01-28 12:56:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 819
DzikiDawid -> który doktor Ci tak polecił? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 528
Nie licz na krk, mi nawet nie chcieli zrobić na nfz bo mówili, że nie mam Gino, a znów inny chirurg, że się niekwalifikuje bo mam zbyt małe :o porządnie jak chcesz to tylko doktor Rylski!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 110 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2917
DzikiDawid
Mi doktorek powiedział żebym sobie sam ściągnął, jeszcze dal do tego specjalny nożyk :)


Mnie z kolei zachęcał do przyjazdu do Kielc na ściągnięcie szwów, ale jakoś się wykręciłem, bo 200zł+ piechotą nie chodzi :D
Sam z własnej inicjatywy sobie ściągnąłem w domu, nie było to trudne z małymi nożyczkami kosmetycznymi i pincetą (5 min. roboty. )

Zmieniony przez - FraMat w dniu 2015-01-28 14:34:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 528
Właśnie zostały ściągnięte mi szwy w Kielcach przez doktorka zapłaciłem odziwo 50zł więc inną ceną do tego co kolega pisał wcześniej, dziwne :-/ opatrunek jeszcze przez tydzien, a kamizelka przez 10dni i koniec!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 819
elkabiaka -> a może dostałeś zniżkę jakąś? uczysz się jeszcze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 528
Nie no co ty, jeszcze przed zabiegiem robotę rzuciłem, za zabieg zaplacilem 3000zł, gruczoły były średniej wielkości a roboty na 2,5h. Może taniej przez to, że moich gruczołów nie wysylali na badanie? Dawał wam doktor wynik badania gruczołów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 768
elkabiaka - Gruczoły były w pojemniczku więc na pewno musiał doktor je wysłać do badań. Żadnych wyników nie dostałem, więc raczej wszystko ok :) U mnie zabieg trwał 3,5h i przez to też zapłaciłem 100 zł za szwy - coś doktor mruknął, że zabieg długi to stówka za zdjęcie szwów :o

mizeriowy - nie licz na NFZ, szkoda Twojego czasu. Na początku też próbowałem lecz po pierwszej wizycie u endokrynologa zrezygnowałem. Powiedział, że jest mała szansa aby NFz mi to wycięło i tyle z wizyty:)Jeżeli masz gruczoł to z tego co wiem całych nie wytną. Polecam odłożyć coś kasy i zrobić raz a porządnie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium