SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2075886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21331
Pokhar
Witam chłopaki mam pytanie czy dr. Rylski poradzi sobie z moim problemem? poniżej wrzucam link do zdjęć z innego tematu, zdęcia na drugiej stronie https://www.sfd.pl/Problem_z_spadkiem_wagi-t1195623-s2.html



Zmieniony przez - Pokhar w dniu 2020-06-20 17:43:14


Zadzwon do dr. Burdy i wyślij mu zdjęcia na meila ok 2dni i wszystko bd wiedział od profesjonalisty osobiście go polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 33
Siema,
Piszę z pewnym problem, który mnie spotkał. Jestem około 4,5 tygodnia po zabiegu usunięcia ginekomastii. Ubranko uciskowe nosiłem 4 tygodnie, efekt jest zadowalający. W czasie wizyt kontrolnych lekarz spuszczał mi parę krwiaków, a resztę zostawił bo "są do samoczynnego wchłonięcia". Wszystko super, na początku jak upuścił mi krwiaka z pierwszej piersi to już sutek miałem normalny płaski prawie, tylko drobne guzki, a lewy nadal pozostawał dość duży. Zmieniło się to, UWAGA w ciągu dwóch dni, dosłownie dzisiaj wstaję rano i patrzę, że na prawym sutku mam dość duże powiększenie się, sutek jest wypukły od góry, Wyczuwalny jest twardy krwiak, co gorsza boli mnie to. Tutaj mam pytanie, czy jest to coś niepokojącego, albo normalnego, że krwiak powrócił? W poniedziałek umawiam się na wizytę i tutaj kolejne pytanie. Czy upuszczenie go to dobry pomysł? Jeżeli ktoś miał podobny problem proszę dzielić się. Za tydzień mam wyjazd na wakacje i trochę mnie to nie pokoi, ponieważ ten prawy sutek wygląda teraz źle.


Zmieniony przez - misteryX w dniu 2020-06-21 10:29:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1225
Cześć. Schudłem od lutego 14 kg z wagi 91 kg do 77 w sumie samą dietą bo zaraz siłownie pozamykali. Od dwóch tygodni siłka 3x w tyg plus na weekend boks i pływanie. Czy to jest gino czy raczej lipo? Nic pod sutkami nie czuć twardego. Badania są ok. Nie robiłem narazie USG. Mam 183 cm i chyba najlepiej będzie jak będę dalej wycinał, jak myślicie? Pozdrawiam




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 260
Witam czy ktoś mogłby mi opisać od początku do końca droge jaką trzeba przebyć by zabieg wykonać na nfz? Męczę się bardzo długo z tym problemem a na taki koszt mnie niestety na ten moment nie stać. Chciałbym to zrobić w warszawie bądź gdzieś niedaleko z góry dziekuje za odpowiedź :)
Ps. Wiem ze pewnie juz ktos pytal ale tu jest tyle stron nie moge sie doszukac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21331
KrzysztofKonowicz
Cześć. Schudłem od lutego 14 kg z wagi 91 kg do 77 w sumie samą dietą bo zaraz siłownie pozamykali. Od dwóch tygodni siłka 3x w tyg plus na weekend boks i pływanie. Czy to jest gino czy raczej lipo? Nic pod sutkami nie czuć twardego. Badania są ok. Nie robiłem narazie USG. Mam 183 cm i chyba najlepiej będzie jak będę dalej wycinał, jak myślicie? Pozdrawiam








Niechce Cię martwić ale jak sutki odstają to gino na 90% tnij dalej albo zrób zabieg i spędzaj życie aktywnie i tyle chyba ze siłownia to Twoja pasa to tnij dalej trenuj ale i tak niepozbedziesz się tego wszystkiego za dużo tego masz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21331
DDK1214
Witam czy ktoś mogłby mi opisać od początku do końca droge jaką trzeba przebyć by zabieg wykonać na nfz? Męczę się bardzo długo z tym problemem a na taki koszt mnie niestety na ten moment nie stać. Chciałbym to zrobić w warszawie bądź gdzieś niedaleko z góry dziekuje za odpowiedź :)
Ps. Wiem ze pewnie juz ktos pytal ale tu jest tyle stron nie moge sie doszukac.



Powiem Ci tak w skrócie twoje gino na usg musi wyjść mniej więcej większe niż połowa kciuka wtedy lekarze i NFZ traktują to jako chora tkankę jak masz mniejsze to uważają to za fanaberie plastykę niestety...tak tłumaczyło mi dwóch lekarzy (prywatny i z NFZ) ja niestety się niezalapalem ale z biegiem czasu cieszę się bo niestety z NFZ robią fuszerki i nie robią plastyki wycinają „chora tkankę „ a na reszte maja wylane jak to bd wyglądało itd. Oczywiście są wyjątki ale to musisz mieć znajomosci lub poprostu szczęście.mimo to polecam uzbierać trochę kase i iść prywatnie,chcesz tanio i dobrze? Dr.burda ...pamiętaj ze to Zabieg na całe życie A wiec chyba warto zapłacić i mieć spokój do końca życia? Dr.burda wycina 100% gino i tłuszcz reszte modeluje żeby wszystko estetycznie wyglądało


Zmieniony przez - Generacja_ w dniu 2020-06-21 21:44:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Generacja_
DDK1214
Witam czy ktoś mogłby mi opisać od początku do końca droge jaką trzeba przebyć by zabieg wykonać na nfz? Męczę się bardzo długo z tym problemem a na taki koszt mnie niestety na ten moment nie stać. Chciałbym to zrobić w warszawie bądź gdzieś niedaleko z góry dziekuje za odpowiedź :)
Ps. Wiem ze pewnie juz ktos pytal ale tu jest tyle stron nie moge sie doszukac.



Powiem Ci tak w skrócie twoje gino na usg musi wyjść mniej więcej większe niż połowa kciuka wtedy lekarze i NFZ traktują to jako chora tkankę jak masz mniejsze to uważają to za fanaberie plastykę niestety...tak tłumaczyło mi dwóch lekarzy (prywatny i z NFZ) ja niestety się niezalapalem ale z biegiem czasu cieszę się bo niestety z NFZ robią fuszerki i nie robią plastyki wycinają „chora tkankę „ a na reszte maja wylane jak to bd wyglądało itd. Oczywiście są wyjątki ale to musisz mieć znajomosci lub poprostu szczęście.mimo to polecam uzbierać trochę kase i iść prywatnie,chcesz tanio i dobrze? Dr.burda ...pamiętaj ze to Zabieg na całe życie A wiec chyba warto zapłacić i mieć spokój do końca życia? Dr.burda wycina 100% gino i tłuszcz reszte modeluje żeby wszystko estetycznie wyglądało



Zmieniony przez - Generacja_ w dniu 2020-06-21 21:44:16


Dr.Burda?Hmmm. Jesli juz chcesz tanio to wybierz Rylskiego.Burda nie ma sprzetu do odsysania tluszczu tnie tluszcz nozyczkami jak "cebulke".Pamiętaj tez,ze wytnie Ci to gdzie siegnie nożyczkami a reszta zostaje.Faktycznie stara sie,ale profesjonalnym zabiegiem u Niego bym tego nie nazwal.Poza tym jak widze po zdjęciach to masz gino tak wiec burda powinien sobie z tym poradzić,bo zbytnio tluszczu na wiekszym obszarze nie masz,wiec tyle co u Ciebie sięgnie nożyczkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1225
Trochę się łudzę , że to jednak lipo, bo nie bolą ani nie swędzą i nie ma zgrubień zadnych.Trzeba się zebrać w końcu na to USG to wiele na pewno wyjaśni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21331
witkowskyhm
Generacja_
DDK1214
Witam czy ktoś mogłby mi opisać od początku do końca droge jaką trzeba przebyć by zabieg wykonać na nfz? Męczę się bardzo długo z tym problemem a na taki koszt mnie niestety na ten moment nie stać. Chciałbym to zrobić w warszawie bądź gdzieś niedaleko z góry dziekuje za odpowiedź :)
Ps. Wiem ze pewnie juz ktos pytal ale tu jest tyle stron nie moge sie doszukac.



Powiem Ci tak w skrócie twoje gino na usg musi wyjść mniej więcej większe niż połowa kciuka wtedy lekarze i NFZ traktują to jako chora tkankę jak masz mniejsze to uważają to za fanaberie plastykę niestety...tak tłumaczyło mi dwóch lekarzy (prywatny i z NFZ) ja niestety się niezalapalem ale z biegiem czasu cieszę się bo niestety z NFZ robią fuszerki i nie robią plastyki wycinają „chora tkankę „ a na reszte maja wylane jak to bd wyglądało itd. Oczywiście są wyjątki ale to musisz mieć znajomosci lub poprostu szczęście.mimo to polecam uzbierać trochę kase i iść prywatnie,chcesz tanio i dobrze? Dr.burda ...pamiętaj ze to Zabieg na całe życie A wiec chyba warto zapłacić i mieć spokój do końca życia? Dr.burda wycina 100% gino i tłuszcz reszte modeluje żeby wszystko estetycznie wyglądało




Zmieniony przez - Generacja_ w dniu 2020-06-21 21:44:16


Dr.Burda?Hmmm. Jesli juz chcesz tanio to wybierz Rylskiego.Burda nie ma sprzetu do odsysania tluszczu tnie tluszcz nozyczkami jak "cebulke".Pamiętaj tez,ze wytnie Ci to gdzie siegnie nożyczkami a reszta zostaje.Faktycznie stara sie,ale profesjonalnym zabiegiem u Niego bym tego nie nazwal.Poza tym jak widze po zdjęciach to masz gino tak wiec burda powinien sobie z tym poradzić,bo zbytnio tluszczu na wiekszym obszarze nie masz,wiec tyle co u Ciebie sięgnie nożyczkami.


Chcesz tanio to Rylski? Od zawsze burda był tańszy każdy zrobi jak uwarza ale jak nie jedzie na zawody i mu zaje*** klatke wymodeluje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Generacja_
witkowskyhm
Generacja_
DDK1214
Witam czy ktoś mogłby mi opisać od początku do końca droge jaką trzeba przebyć by zabieg wykonać na nfz? Męczę się bardzo długo z tym problemem a na taki koszt mnie niestety na ten moment nie stać. Chciałbym to zrobić w warszawie bądź gdzieś niedaleko z góry dziekuje za odpowiedź :)
Ps. Wiem ze pewnie juz ktos pytal ale tu jest tyle stron nie moge sie doszukac.



Powiem Ci tak w skrócie twoje gino na usg musi wyjść mniej więcej większe niż połowa kciuka wtedy lekarze i NFZ traktują to jako chora tkankę jak masz mniejsze to uważają to za fanaberie plastykę niestety...tak tłumaczyło mi dwóch lekarzy (prywatny i z NFZ) ja niestety się niezalapalem ale z biegiem czasu cieszę się bo niestety z NFZ robią fuszerki i nie robią plastyki wycinają „chora tkankę „ a na reszte maja wylane jak to bd wyglądało itd. Oczywiście są wyjątki ale to musisz mieć znajomosci lub poprostu szczęście.mimo to polecam uzbierać trochę kase i iść prywatnie,chcesz tanio i dobrze? Dr.burda ...pamiętaj ze to Zabieg na całe życie A wiec chyba warto zapłacić i mieć spokój do końca życia? Dr.burda wycina 100% gino i tłuszcz reszte modeluje żeby wszystko estetycznie wyglądało






Zmieniony przez - Generacja_ w dniu 2020-06-21 21:44:16


Dr.Burda?Hmmm. Jesli juz chcesz tanio to wybierz Rylskiego.Burda nie ma sprzetu do odsysania tluszczu tnie tluszcz nozyczkami jak "cebulke".Pamiętaj tez,ze wytnie Ci to gdzie siegnie nożyczkami a reszta zostaje.Faktycznie stara sie,ale profesjonalnym zabiegiem u Niego bym tego nie nazwal.Poza tym jak widze po zdjęciach to masz gino tak wiec burda powinien sobie z tym poradzić,bo zbytnio tluszczu na wiekszym obszarze nie masz,wiec tyle co u Ciebie sięgnie nożyczkami.


Chcesz tanio to Rylski? Od zawsze burda był tańszy każdy zrobi jak uwarza ale jak nie jedzie na zawody i mu zaje*** klatke wymodeluje?


Ale nie do każdego przypadku burda się nadaje.Nie chce szukać mi się już zdjęć,jak wyglądalem przed i po u Burdy po zabiegu,(nawet nie chce na to patrzec i przypominać sobie ile kasy poszło w bloto),ale efekt nie zadowalał mnie Po roku poprawilem zabieg z odsysaniem tluszczu i teraz jest elegancko.Ktoś juz pisal kilka stron wczesniej o Burdzie swoją opinie nick "marecki" i całkowicie sie z tym zgadzam.DR.BURDA TYLKO DO ZABIEGU GINEKOMASTII!Między Rylskim a Burdą jest okolo 1.500 zl roznicy.I co z tego,że Ja zaoszczędzilem i zrobilem u Burdy,skoro po roku poprawka kosztowala mnie 7.000 i teraz mam plaską klatkę jak u człowieka,a nie stluszcyalą niby wymodelowane dalej sterczące cyce.Burda nie ma mozliwosci odessania tluszczu i to jest największy jego problem.

Zmieniony przez - witkowskyhm w dniu 2020-06-22 09:08:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium