SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2067171

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 391
Dzisiaj przeszedłem zabieg u dr. Rylskiego. Ogólnie tak jak poprzednicy wspominali miła atmosfera, doktor starający się nas rozluźnić oraz wyjaśnić oczekiwania i rzeczywistość. Poszło u mnie dwa średnio małe kawałki oraz został odessany tłuszcz. Doktor postanowił nie wyciągać wszystkiego żeby nie było zapadłych miejsc. Teraz czekam z niecierpliwością na rezultat po zdjęciu szwów a tu szybkie fot przed i dzisiaj od razu po.
Ps. Czy ktoś też miał jedną stronę opatrunku zakrwawioną po przyjechaniu do domu i wymienialiście ją dopiero tak jak przy zaleceniach dwa tygodnie po operacji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 391
Tutaj świeżo po i przed.











Zmieniony przez - Owcapasterza w dniu 2020-06-29 19:20:44
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 261
Jaki koszt zabiegu u Rylskiego?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Owcapasterza

Ps. Czy ktoś też miał jedną stronę opatrunku zakrwawioną po przyjechaniu do domu i wymienialiście ją dopiero tak jak przy zaleceniach dwa tygodnie po operacji?


Ile?!!! Dwa tygodnie?O chłopie chyba żle doczytałeś ,opatrunki się zmienia 24h po zabiegu na nowe,odkażając np.wodą utlenioną .A,że miałeś zakrwawione to rzecz normalna.Szwy ściągają max przy 10 dniu.To co Ty dalej chcesz założyć stare opatrunki z zaschniętą krwią?Jak jak mialem robone to w klinice kazali zmienić po 24h od zabiegu lub jeśli mocno przemokną .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 391
Mr_daro - 4 tys u mnie wyszło.

Witkowskyhm - według zaleceń doktora kamizelkę ściągać do kąpieli co trzy dni, od pasa w dół mogę codziennie, po za tym jestem pierwszy dzień po operacji i opatrunek mam zaklejony plastrem który nie przepuszcza wody a na kartce mam napisane dokładnie że opatrunek i szwy zdejmujemy po dwóch tygodniach, zresztą dzisiaj rozmawiałem z doktorem to poinformował że mogę wymienić po tygodniu opatrunek a narazie nie mam zamiaru niech kamizelka to jeszcze wszystko uciska co świeże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Owcapasterza


Witkowskyhm - narazie nie mam zamiaru niech kamizelka to jeszcze wszystko uciska co świeże.


Tak jest ,im rzadziej sciągasz kamizelke tym moim zdaniem lepszy efekt koncowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 266 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30162
Hej, możecie polecić dobrego chirurga do wycięcia gino, najlepiej trójmiasto , aby nie Śląsk, może Warszawa czy okolice,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1175
Owcapasterza kąpiel co 3 dni? takie zalecenie chirurga? bo kurde ja będę miał zabieg w tym miesiącu, a wiadomo lato upał i nie chce całego urlopu 3 tyg spędzić w domu, jak radziłeś sobie z higieną pod kamizelką?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 391
Nyste dzisiaj jestem trzeci dzień od zabiegu i dopiero pierwszy raz ściągnę kamizelkę. Do tej pory od pasa w dół codziennie normalne mycie a góra ręcznikiem. A pod kamizelką jest plaster nie przepuszczający wody także dzisiaj będę mógł normalnie klatkę przemyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
Siema, 17.09 mam termin zabiegu wycięcia gino i wycięcia/plastyki brzucha. Zrzuciłem 40kg. Jaki jest szacowany czas powrotu do pierwszego ruchu? Od jakiego ruchu zacząć (oprócz spacerów) thx

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium