SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2068761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nic nie widzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 600
Witam, rozważam operację u dr.Rylskiego w dalszej perspektywie czasu. Pytanie mam bo w internecie nie można znaleźć ani danych kontaktowych ani jego kliniki. Wiadomo czemu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 26
Ktoś z Poznania poleca jakąś lokalną klinikę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 25 Wiek 22 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 248
Cylanos
Witam, rozważam operację u dr.Rylskiego w dalszej perspektywie czasu. Pytanie mam bo w internecie nie można znaleźć ani danych kontaktowych ani jego kliniki. Wiadomo czemu ?


Da radę znaleźć jego klinikę Selmedic ale nie ma on raczej strony ani nic bo ma dużo klientów, jest znany i nie potrzebuje reklam na internecie, numer do jego żony to 666 336 488
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7343
Cylanos
Witam, rozważam operację u dr.Rylskiego w dalszej perspektywie czasu. Pytanie mam bo w internecie nie można znaleźć ani danych kontaktowych ani jego kliniki. Wiadomo czemu ?



Selmedic Kielce. Wszystkie dane na Google. Dane kontaktowe kilkadziesiąt razy przewijały się w tym temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2568
lixinlixin
Ktoś z Poznania poleca jakąś lokalną klinikę?


Z Poznania to już rzut beretm do Wrocławia, polecam Pawła Tuchendlera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 34 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2569
Lukaku123321
Jestem na kuracji ovitrelle. Zauważyłem że otoczka przy sutku się delikatnie powiększyła, więc przypuszczam że podbiło mi estradiol. Czy po tych zdjęciach można stwierdzić początek Gino czy cos ?


Z jakiego powodu jesteś na tej kuracji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 34 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2569
FOCUS 80
Sutki o budowie męskiej. Obustronnie widoczne skupiska tkanki gruczołowej,bez cech przerostu gruczołowego,bez zmian ogniskowych. W sutku lewym skupisko tkanki gruczołowej o wymiarach 26 22 7 mm. ,w sutku prawym 21 18 8 mm. Regionalne węzły chłonne bez uchwytnych patologii. Co myślicie??? radiolog mówił że nie ma sensu wycinać bo zmiany są zbyt małe i pod względem kosmetycznym nic sie nie zmieni{klatka sie nie zmniejszy}.Dodam że jestem już rok po zabiegu i nie jestem zadowolony, zrobili tylko odsysanie tłuszczu i podcięcie brodawki {sutki sie już nie powiększają pod wpływem ciepła jak wcześniej},a tej tkanki gruczołowej już ch**ki nie wycięły


Jaką metodą miałeś zrobioną liposukcję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi Też gruczoł Rylski niby wycioł a i tak są takie jakieś nieforemne może zostawił kawałki i odrosły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 830
Jak myślicie, mam się czym martwić ? Czy to ginekomastia ?




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium