SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2055559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 408
Gonzo78
Lekarz powiedział mi że wszystko musi wygoić się do trzech miesięcy dla mnie to nie jest satysfakcjonujące fakt zabieg robiłem w Belgii . Chciałbym zapytać co to takie twarde jest pod skórę jeżeli pan wie.nie napisałem że sam w sobie jestem otyły może to jest też z tym związane



Zmieniony przez - Gonzo78 w dniu 2018-02-08 21:55:49



nie panikuj to jest tluszcz był cięty także odczekać aż się wygoi i będzie wszystko ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1787
Mi na konsulatcji lekarz nic nie mówił czy wycinają cały czy nie. Dzwoniłem poźniej do medicus to kobieta powiedziała, że całość.
mimo to będę nalegał podczas zabiegu, żeby nic tam nie zozstało, żeby wycieli wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 574
Oli13 ja tak samo. Masz już umówiony termin?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1787
Bo skoro płace tyle kasy, to wymagam. To nie NFZ tylko prywatna klinika. 22 lutego mam termin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 744
Cześć Panowie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 574
Oli13
Bo skoro płace tyle kasy, to wymagam. To nie NFZ tylko prywatna klinika. 22 lutego mam termin


No pewnie. Daj znać jak będziesz po. Ja mam chwilę później.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 744
Cześć Panowie!

Wszedłem na forum z sentymentu, gdyż od tak przypomniało mi się, że kiedyś miałem ginekomastię..
W skrócie mogę napisać, dla tych którzy zastanawiają się nad zabiegiem lub z niewiadomych przyczyn boją wyniku.
NIE ZASTANAWIAĆ SIĘ!
Minęło 4 lata od kiedy pozbyłem się tego gów** i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że to była jedna z najlepszych decyzji jakie podjąłem w życiu i najlepiej wydane 2500 PLN.
Po 4 latach czuje się jakbym nigdy tego nie miał i już dawno o tym zapomniałem a żyłem z tym prawie 20 lat.. , zero blizn, widać dopiero pod lupą jakieś lekkie coś..

Operował mnie Dr Rylski z Kielc, 10000% profesjonalizmu polecam bardzo!

Przesyłam Wam linka do tematu nr3 z 2014 roku i tam są moje zdjęcia przed i po.

https://www.sfd.pl/GINEKOMASTIA_Cz._3-t864069-s211.html

A dziś?? tak jakby nigdy tego nie było!

Pozdrawiam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kilka pytań, może ktoś pomoże:
1) dr Burda, czy dr Rylski - chodzi o czas oczekiwania, cenę zabiegu, efekty po
2) Jak długo wygląda dojście do pełni sprawności po zabiegu - najpierw ściągnięcie szwów i noszenie tej kamizelki, potem powrót na siłownię, aż do normalnego funkcjonowania z normalnym cycem :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 126
adek_87
mikolaj7647
Robicie ludzie za pol darmo potem sie dziwicie jednemu cos strzyka u drugiego otoczka przypalona u mnie to wam powiem co bylo blizny jak cholera do tego drabinka po szwach dookola bo szwy powinny byc zalozone srodskorne i umiejetnie zeby nie zostawiac sladow ciecia wogole bledne jedno przez otoczke zamiast wokol niej drugie ciecie za daleko i przyciagniety szwami sutek, do tego gosc mowi ze wycina caly gruczol oczywiscie calego sie nie da ale czasami wycina za duzo jak w moim wypadku przes co nie wyglada to ladnie czasem moze sutek przez to sie zapadac lub nieprawidlowo ukladac przy napieciu miesnia a czasem moze rozciac otoczke w innym miejscu o tego dochodza przebarwienia otoczki i jeszcze pare innych rzeczy generalnie nie wydglada to dobrze wiec jeszcze raz nie polecam ze swojej strony nie wprowadzajcie reszty w blad bo czasem sie moze to zle skonczyc w moim przypadku operacja ktora miala mi dodac wiary w siebie spowodowala jedynie depresje


To ja Ci opowiem ciekawą historię z wielce uzdolnionymi chirurgami plastykami. Miałem 9 lutego robioną trzecią operację usuwania ginekomastii tym razem u dr. Rylskiego. A dlaczego? Bo dwie pierwsze zj**ał mi chirurg plastyk z Wrocławia, który za taki zabieg bierze od 7 do 12tys zł. Wykonywał mi on (nie chcę podawać publicznie nazwiska, chociaż powinienem mu zrobić "reklamę") operację usuwania przerośniętych gruczołów w 2012r, póżniej w 2014 robił poprawkę bo nie usunął całości. Jak zrobiłem USG kontrolne po drugiej operacji to gruczoły były takiej samej wielkości jak przed operacja, więc za ch**a nie mam pojęcia co on tam wycinał. Co z tego że mnie ładnie pozszywał jak zostawił pod każdym sutkiem 2,5 cm gruczołu? Zaj**istym plusem operacji u Rylskiego jest to, że wycina cały gruczoł i nie ma możliwości powrotu tego gówna. Mam tylko nadzieję, że efekty teraz będą zadowalające i w końcu się z tym uporam. I nie wprowadzaj ludzi w błąd, że nie usuwa się całego gruczołu bo to nie prawda, po prostu niektórzy lekarze nie usuwają całości. A co do opinii chirurgów i sugerowania się ceną to podchodziłbym ostrożnie, bo tamten ma same dobre opinie jako plastyk i hajsu mało nie bierze, a jest według mnie g**** warty. A to że umie cycki kobietom powiększyć to nie znaczy, że potrafi porządnie wykonać zabieg usunięcia gino.




Zmieniony przez - adek_87 w dniu 2018-02-13 16:47:39


Powiem tak kazdy ma rozne doswiadczenia ja nie twierdze ze chirurg plastyk za 12tys da gwarancje ze bedzie perfect i akurat zrobi jak nalezy jak od groma partaczy ktorzy spieprza najprostrza operacje, co nie zmienia faktu ze po tym co widze u chlopakow i widzialem sam u siebie to masz 99% gwarancji ze u rylskiego nie bedzie pieknie co najwyzej srednio, wystarczy popatrzec na zdjecia co tu wrzucaja i porownac do chlopaka co mial w medicus estetic robione a u tych u rylskiego, u niego nic nie widac a u nich jest roznie jak ktos juz wczesniej zaobserwowal szycie jak u rzeznika oczywiscie kazdy ma inne predyspozycje do blizny ale jak ci ktos zostawia w poprzek do blizny slad po kazdym jednym szwie ze twoj sutek wyglada jak slonce w peru to cos jest nie tak, do tego jak u chlopaka tam gdzies po drodze nie chce nikogo nie wiem dolowac czy cos ale uwazam ze szczerosc to podstawa odnosze wrazenie ze niektorzy to boja sie zlego slowa powiedziec a nie o to przeciez chodzi jada nastepni chlopcy tam do niego jeden po drugim a potem moga byc nieprzyjemne sytuacje,wiec wracajac do koelgi to troche zmasakrowana otoczka caly ten rozowy odcien skory to jest blizna pol sutka zniknelo, zszedl skalpel, ciecie przez otoczke zamiast wokol stad pogrubiona blizna w jednym sutku, nie bedzie to wygladac dobrze ponadto nierowno wypelniona klatka piersiowa sutki sie pozapadaly jeden patrzy w dol drugi w gore moze sie wyrowna moze nie kolega mial wystarczajaco tluszczu zeby to wszystko ladnie wypelnic za wczasu, co do gruczolu to ja jestem zdania ze lepiej kogos ladnie zszyc zostawiajac niewielka blizne i 2,5 cm gruczolu bo mozna poznej ta blizne otworzyc wyciac reszte i ladnie znowu zamknac niz stracic pol sutka a dostac blizne widoczna z kilometra ktorej nie usuniesz calkowicie, druga sprawa sa rozne techniki leczenia ginekomastii nie jest powiedziane ze gruczol bedzie odrastal i nie jest powiedziane ze trzeba wyciac caly zalezy od budowy czasem jest lepiej troche zostawic zeby klatka piersiowa ladnie wygladala szczegolnie u osob szczuplych sutek nie ma byc plaski czy wklesly jak ktos spartoli, ma wygladac jak najabrdziej naturalnie, mozna tez usunac caly po warunkiem ze sie nie usunie czesci sutka ktora spowoduje jego wklesniecie(to mialem na mysli) polecam wpisac w google "inverted nipple gynecomastia", wracajac do rylskiego gosc nawet korekcji blizny mi po tym nie zaoferowal gdzie to jest wlasciwie dla chirurga plastycznego zabieg taki co zjesc sniadanie, widocznie jak zobaczyl co zrobil juz nie chcial sie wogole tykac, na koniec zapraszam do literatury w google mozna znalezc odpowiedz na kazde pytanie zagranicznych chirurgow plastycznych naprawde cenionych, wystarczy sie zaglebic ponadto w ostatnim czasie zauwazylem wzrost filmow na youtubie pokazaujacych przebieg operacji czasem nawet efekty, wiec prosze mi nie mowic ze ten rylski to taki swietny jest wogole ciezko znalezc mi jakies fotki tych ktorzy tak go chwala takie ktore by pokazywaly jak tu u chlopakow dokladne efekty bo u nich to wyglada to srednio, byc moze wtedy bylbym w stanie zweryfikowac swoje zdanie jakbym zobaczyl, moze nie u kazdego tak wychodzi,


takie male porownanie dla wszystkich moga zrobic sobie w domu

Zmieniony przez - mikolaj7647 w dniu 2018-02-16 17:50:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2520
Oczywiście każdy ma swoje doświadczenia i swoje zdanie. A ja już przeszedłem 3 takie operacje i powiem Ci, że wg mnie nigdy nie jest idealnie. Za drugim razem lewy sutek po podniesieniu rąk również był zapadnięty. Uważam że wiele rzeczy składa się na wynik końcowy, poza oczywiście umiejętnościami chirurga. Nie rozumiem tylko jaki jest sens zostawiania części gruczołów? Nie każdy ma gino po cyklu sterydowym, ale może to być następstwo wielu chorób lub stosowania niezbędnych leków. ja jestem zmuszony od 5 lat brać IPP i w ulotce jest również napisane, że może powodować ginekomastię. To znaczy że mają mnie kroić w nieskończoność? Czy lepiej to zrobić raz a dobrze? Nie wiem ile razy miałeś operacje, ale powiem Ci że ja nie spotkałem nikogo kto miałby tak jak ja 3 zabiegi usuwania ginekomastii i powiem Ci, że gdyby w Polsce podchodzono do spraw odszkodowań tak jak choćby w USA to ten lekarzyna który mi to dwa razy zj**ał płacił by mi odszkodowanie, niestety to niemożliwe w tym kraju.


Zmieniony przez - adek_87 w dniu 2018-02-16 21:06:01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

problemy po cyklu

Wiecej