SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2074736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7845
Kto z was mial ciecie wokol otoczki? I mial jednoczasnie zmniejszana brodawke? Albo wie, na ktorej stronie i w ktorej czesci tematu jest pokazane jakies foto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1436
Słuchajcie jak długo wystepowala u was opuchlizna/stan zapalny po zabiegu ? . Ja mialem robione w medicus estetic w Tychach prawie 3 tygodnie temu i ogolnie jestem zadowolony z pobytu tam i przebiegu zabiegu,blizna tez ledwo widoczna . Ale tydzien po zabiegu suty spuchly i z prawego juz ta opuchlizna prawie zeszla a na lewym ciagle sie trzyma i wyglada to jak przed zabiegiem mniej wiecej gdy bylo mi goraco . Znika calkowicie ta opuchlizna tylko gdy jestem w wodzie ,jednak tak normalnie na temperature nie reaguje za bardzo jak kiedys .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7845
Pudzian wklej foty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1436
Nie mam jak niestety aktualnie . Mozliwe ze za tydzien telefon bede mial naprawiony i wrzuce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6000
#Pudzian W medicusie robią w miejscowym znieczuleniu? Duże miałeś gino przed zabiegiem? sam gruczoł czy jeszcze tłuszcz czy wycieli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1436
Tak w miejscowym znieczuleniu . Czuć szarpanie itp ale nie ma bólu , najgorsze właśnie samo znieczulenie . U mnie nie było nic widać w niskiej temperaturze ,gdy było ciepło po prostu suty puchły a po zabiegu były tydzień normalne i pojawił się stan zapalny na obu . Z jednego zeszło a drugi mocno jest podpuchnięty ale to powinno zejść bo jest w trakcie gojenia . Wycięli gruczoły i zrobili liposukcję .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6000
Długo czekałeś na zabieg? U Rylskiego terminy dopiero na koniec roku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1436
3 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1436
Jakby ktoś był ciekawy to cena
4500 zł za gino mieszane
300 zl kamizelka
120 zl konsultacja

Teraz zauwazylem ze jak podnosze reke to troche boli ten lewy sut i nawet jak w wodzie brodawka jest normalna to wokol jest mocno spuchniete . Mozliwe ze tam mam jakis plyn z ktorym powinienem isc do lekarza ?


Zmieniony przez - Pudzian137 w dniu 2017-02-08 16:08:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 131 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7845
Moze zamiast sie nad tym zastanawiac to po prostu idz do lekarza? Nikt z nas Cie tutaj nie zbada badzmy dorosli
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium