SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2069246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 64 dni Przeczytanych tematów 33
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 64 dni Przeczytanych tematów 33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 10 Na forum 65 dni Przeczytanych tematów 130
domer
Niestety (a może i stety dla Ciebie), ale nie wygląda to na niski poziom tkanki tłuszczowej. Wysoki nie jest, ale mimo wszystko raczej powyżej 20 procent. Gołym okiem widać, że tkanka tłuszczowa jest na całym ciele i o ile nie ma w sutkach tkanki gruczołowej, to wystarczy po prostu zadbać o swoją sylwetkę, aby poprawić jej wygląd. Zabieg chirurgiczny pomoże, ale chwilowo. Podstawą jest zmiana nawyków żywieniowych i trening siłowy. Po zabiegu tkanka tłuszczowa i tak wróci, jeżeli nie zmienisz swojego życia.


Fakt, 10% bf może i nie mam ale też nie ma u mnie problemu z redukcją, ponieważ moje 0 kaloryczne jest ustawione wysoko i jeśli nie trzymam michy to chudnę do około 70kg przy wzroście 190cm. Tłuszczu na klacie aż tyle nie mam i po takim zimnym prysznicu kiedy to gino chwilowo się zmniejsza całość wygląda już dobrze. Wydaje mi się że jestem jednym z najłatwiejszych przypadków do zoperowania, ponieważ będzie tutaj sam gruczoł do przycięcia. Kolejna sprawa jest taka że pod koniec stycznia zrobiłem operację laserowej korekcji wzroku i lekarz mówił mi że nie mogę przez 6 miesięcy robić żadnej ingerencji w hormonach. Czy oprócz samych badań na nie przed zabiegiem jest coś więcej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 15 Na forum 86 dni Przeczytanych tematów 147
W moim przypadku były tylko badania. Wydałem na nie niecałe 300 zł. Ja polecam Klinikę Miracki w Warszawie. Jak dobrze pamiętam jesteś ze Świętokrzyskiego, ale może warto dojechać. Kilka stron wcześniej opisałem jak to wyglądało u mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 10 Na forum 65 dni Przeczytanych tematów 130
Zastanawiam się nad Medicus Tychy. Mam do nich dalej niż do Mirackiego, ale z tego co widzę na stronach obu klinik operacje zaczynają się od 5k (Tychy) i 9k (Miracki). Wolałbym już poświęcić ten czas na podróż żeby zaoszczędzić te 4k. Widziałem że jest tu sporo poleceń odnośnie operacji u nich. W połowie stycznia ktoś tu wrzucał zdjęcia po zabiegu i wyglądało to dobrze. Tylko teraz pytanie, ile wizyt tam będzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 15 Na forum 86 dni Przeczytanych tematów 147
Gambol
Zastanawiam się nad Medicus Tychy. Mam do nich dalej niż do Mirackiego, ale z tego co widzę na stronach obu klinik operacje zaczynają się od 5k (Tychy) i 9k (Miracki). Wolałbym już poświęcić ten czas na podróż żeby zaoszczędzić te 4k. Widziałem że jest tu sporo poleceń odnośnie operacji u nich. W połowie stycznia ktoś tu wrzucał zdjęcia po zabiegu i wyglądało to dobrze. Tylko teraz pytanie, ile wizyt tam będzie?

Nie wiem jak w Tychach, ale ja do Mirackiego miałem w listopadzie przed zabiegiem. W styczniu 3 razy (w dniu zabiegu, dzień po oraz tydzień później). Później miałem 1 miesiąc po zabiegu a teraz będę jechać w kwietniu (3 miesiące po zabiegu). Te wizyt po zabiegu lekarz sprawdza czy wszystko się dobrze goi i robi USG.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 34 Wiek 23 lat Na forum 338 dni Przeczytanych tematów 382
Jak jest u Mireckiego z noszeniem kamizelki jaki okres czy może pas uciskowy jak to wyglądało w twoim przypadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 15 Na forum 86 dni Przeczytanych tematów 147
W cenie dostałem kamizelkę. Nosiłem ją 3 tygodnie. Mogłem ją zdjąć na czas kąpieli, masazu klatki i wyprania kamizelki). Nie była widoczna w codziennym funkcjonowaniu.
Dodam jeszcze, że wizyty w klinice są już w cenie zabiegu. Żadnych dodatkowych opłat nie ponosiłem (poza dojazdem bo mieszkam 200 km od kliniki).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 60 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 9191
A jak w klinice Miracki jest ze znieczuleniem? Zabieg jest w narkozie czy znieczulenie miejscowe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 15 Na forum 86 dni Przeczytanych tematów 147
Ja miałem narkozę. Stąd zabieg jest droższy bo był anestezjolog. Położyłem się, wpieli wenflon i nie wiem kiedy zasnąłem. Pielęgniarka kazała mi pomyśleć o czymś przyjemnym i zanim pomyślałem to już nic nie pamiętam. Później wybudzenie było spoko. Siedziała koło mnie pielęgniarka, zrobiła mi kawę i czekaliśmy na lekarza. Chwilę później byłem już wolny. Następnego dnia miałem pierwszą kontrolę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium