SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2074481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14527
Dr.Rylski Ci robił zabieg??
Mi jak ściągał szwy to mówił, że jak bym zobaczył jakieś niteczki to mam uj**ać normalnie nożyczkami :) nie ciągnąć świrowć itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 146
Tak Dr.Rylski. u ciebie tez to wygladalo tak mniej wiecej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14527
Dokładnie tak, więc luz,jak mi ściągał szwy to potem obkleił cięcia takim plasterkiem, jak zmieniałem sobie opatrunki to jeszcze dwie się takie niteczki trafiły przyklejone do plasterka ale tak jak pisałem dr.Rylski wspominał o nich i żeby je obciąć więc to chyba normalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 123 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2569
Wrocilem od chirurga , pekla stowka za chwile gadania. Mowil ze obrzek to normalna sprawa , ze naczynia byly uszkodzone i musza dojsc do sprawnosci i powoli beda to wciagac...
Wiec jego diagnozna brzmiala "jak ja bym byl na pana miejscu i mial takiego sutka to bym wyluzowal i dal czas na zagojenie , robil zimne oklady z lodu nie bezposrednio na skore a przez sciereczke kuchenna i smarowal to voltaren emugel". Wiec nic nowego..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 200 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1105
Shredded też tak miałem. Wyciągalem szwe w pracy na przerwie xd nic nie bolało, poleciała kropla krwi i tyle.

Stif, mam podobnie z lewym sutkiem. Delikatnie odstaje u mnie od dołu. Porobiło mi się tam twarde "miejsca" trochę mnie to wkurza, masuje to co jakiś czas. Maści póki co nie używam, ale chyba zacznę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4719
Stifler993 / xplode88 u kogo robiliscie zabieg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 200 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1105
Dr Burda. Ogólnie wyszło fajnie, ale mewy sutek lekko odstaje, prawdopodobnie przez zrosta który go wypycha delikatnie. Nie ruszam tego bo wygląda ok, ale póki jeszcze mam okazję to masuje go co jakiś czas ale póki co efektów nie widać. Co do płynów to nie wyczuwam nic pod sutkiem. W górnej części pustka a w dolnej zgrubienie na wysokości cięcia sutka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14527
Ja niewiem co jest z tym lewym sutem, u mnie to samo prawy lux z boku lewego czuć lekkie zgrubienie, jak masuje to ładnie mięknie, masuje kilka razy dziennie po 5 min. mam nadzieję,że wkońcu wszystko ładnie zejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 123 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2569
Panowie chyba jest sposob na te zrosty :o .. dwa tyg po operacji mialem jeszcze mocne siniaki i bylem na ognisku i dalem lekko w palnik. Wodeczka sie lala a na drugi dzien patrze a tu 50% mniej sincow i wszystko miekkie. Wczoraj zrobilem sobie oklady z lodu i smarowalem cyce voltaten emugel a przed spaniem do filmu walnelem sobie drina , rano sie budze a zrosty miekkie :o . Chyba nawet opuchlizna lekko zeszla z prawego sutka. Dobrze ze piatek juz jutro :) %%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14527
Ehhhh no to trudno jutro w palnik trzeba dać......czego to nie robi się dla zdrowia, trudno jakoś będę musiał przetrwać ten zabieg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium