SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2067067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 481
Ja byłem u Rylskich w tamtym tygodniu. Ludzie bardzo mili i życzliwi. Czyłem się trochę jak u dziadków na wakacjach. Przed zabiegiem byłem taki rozdygotany, dali mi tabletke uspokajającą, pocieszyli. Sam zabieg nie był zły, najgorsze były myśli, że coś pójdzie nie tak jak powinno. Spoko była muzyka to sobie trochę pod nosem podśpiewałem co by za dużo myśli nie przychodziło. Ogólnie spoko. Po zabiegu możesz odrazu wracać do domu. Powiem dawno się tak nie obijałem jak w tym tygodniu(leżenie,jedzenie, łazienka ewentualnie jakiś krótki spacerek) no ale w końcu to dla swojego dobra ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 481
Jak ktoś ogarnia trochę angielski, vlogi jacob mcdonalda na youtube.Polecam https://www.youtube.com/playlist?list=PLQ7vgnAntMQ8IWlk83UWEXrDF9v-lQYGa 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 481
kamper
Panowie mniej więcej od roku muszę żyć ze swoimi dziewczęcymi sutkami. Mógłby ktoś mi opisac jak to mniej więcej wygląda? Do jakiego specjalisty trzeba się z tym zgłosić? +/- ile kosztuje taka wizyta? Czy na operację tylko prywatnie, czyli trzeba ponieść duże koszty? Z tego co mówią bardziej doświadczeni to mam małe te sutki



Na Twoim miejscu najpierw poszedłbym pierwsze co na USG sutków(z opisem rzecz jasna), później bym myślał dalej. Możesz zaplącić za usg lub wziąc u rodzinnego ale bedziesz musial poczekac. Możesz kombinować na NFZ z operacją ale z tym trzeba mieć dużo szcześcia i cierpliwości.

1.USG sutków
2. Jakbyś miał gruczoły albo tkanke włóknista umówiłbym sie do endokrynologa. On zleci badania czy nie masz problemów z hormonami itp.
3. Jakbyś chciał się podjąc operacji zwykły chirurg z doświadczeniem lub chirurg plastyczny

Większość wizyt raczej sa w granicach 100-200 zl.



Zmieniony przez - --ek w dniu 2020-03-02 20:52:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1555
Polecam Dr. Rylskiego! Podejście jak wszyscy piszą miłe i przyjemne . Ludzie bardzo życzliwi i uśmiechnięci :).
Wizyta u nich była rozluźniona rozmowa na różne tematy.
Zabieg trwał 2-3 h. Cieszę się,ze mam to już za sobą..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 299
Zdjęcie tydzień po zabiegu. Niestety inna wysokość brodawek i jedna jest jajowata a druga okrągła :( Nie jestem zadowolony z wizualnych aspektów brodawek... za 4 dni (mijają 2 tyg) mam zdjęcie szwów. Przed zabiegiem miałem równe okrągłe brodawki na tej samej wysokości... Co myślicie? Nie chcę płacić kolejnych tysięcy za plastyka :( Największy życiowy kompleks zniknął, ale nie jestem nadal szczęśliwy z efektu...







Zmieniony przez - aktivist w dniu 2020-03-05 23:09:00

Zmieniony przez - aktivist w dniu 2020-03-05 23:10:07

Zmieniony przez - aktivist w dniu 2020-03-05 23:12:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 123
Jak długo po zabiegu dokuczał wam ból? Zwłaszcza podczas wstawania? Znaczy takie uczucie rwania, bo to raczej nie jest jakiś większy ból ale jest to dość uciążliwe jak na początek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 17 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1048
Około tygodnia. Od około 20 dnia dokuczają mi tylko zgrubienia pod autkiem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1555
Pytanie do panów po zabiegu. Czy mieliście bądź zdarzyło się,ze się podparliscie z zapomnienia i zarwało was ostro okolice sutka bok.
Mnie tak zarwało ściągnąłem kamizelkę i widzę plamka krewki na opatrunku w sensie z boku bo tam miałem dren rurkę szwy chyba są okej co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1555
Memphis
Bujałem się z tym cholerstwem chyba z 10 lat.Nareszcie 4 dni temu gruczoły zostały spacyfikowane przez dr Burdę.Do Kielc przyjechałem dzień wcześniej bo miałem ponad 400km.Nocleg załatwiłem sobie do soboty bo wtedy chciał mnie zobaczyć.Zrobiłem sobie dodatkowe "wczasy"
Zabieg miałem na 9.Jakoś przed 10 zaczął podawać znieczulenie.Wszystko skończyło się o 16.30.Trochę to trwało ale gruczoły okazały się bardzo duże.Miały prawie po 13cm( na USG miały niby po ok 3cm ).Sam zabieg nie należał do przyjemnych ale myślałem że będzie gorzej.Najmniej przyjemnie wspominam tyle godzin leżenia i...te cholerne uczucie pełnego pęchęrza.Pamiętajcie,żeby nie pić za dużo przed zabiegiem i wysikać się przed bo inaczej to droga przez mękę.Jak mnie zszywał to już myślałem tylko o kiblu i wyobrażałem sobie jak leje Często pojawiają się pytania o ból przy zabiegu.Myślę że to kwestia mocno indywidualna ale nie ma się czego bać.Ciężko to do czegoś porównać ale znieczulenie swoje robi.Praktycznie nic nie czuć.Czasami drobny ból taki punktowy ale doktor zaraz znieczulał i wracał do swojej zabawy skalpelem.Niektórzy pisali że te wypalanie jest okropne ze względu na zapach.Mnie to akurat nie ruszało.Zapach trochę przypomina jak dentysta wierci w zębie.Przynajmniej ja miałem takie skojarzenia.Mocno irytuje te szarpanie ale też nic wielkiego.Ja na tyle długo spędziłem na tym stole że pod koniec to byłem najzwyklej zmęczony tym wszystkim.
Sam doktor bardzo spoko człowiek.Przegadaliśmy tyle tematów że bania mała,było tez sporo śmiechu.Jako że jestem ciekawski to podnosiłem łeb co tam robi i pytałem.On się nie pierdzielił i tłumaczył mi co robi.Dziwne wrażenie jak się widzi swoje wnętrzności.Chociaż nie polecam każdemu takich widoków Jak już mnie zszył to powiedział,że mogę lecieć do kibla.To były najpiękniejsze słowa więc dziarsko z uśmiechem się podniosłem i jak mnie j**..ł skurcz w łydce to myślałem że się zwale z tego łóżka.Do łazienki dotarłem kulejąc śmiejąc się z siebie.Potem obwinął mnie tym cholernym bandażem,ubrałem się i selfie z gruczołem W sobotę na kontroli był zadowolony z efektu na ten moment.Zdjął bandaże i dał ten pas,który jest o niebo wygodniejszy.Te bandaże na początku to zaj**ista tragedia była ale podobno trzeba mocniej żeby się ułożyło odpowiednio na początku.Co do pasa to mam go nosić jakieś 3-4 tygodnie.Treningi opuszczę sobie pewnie na przynajmniej miesiąc.Potem jakoś stopniowo w zależności od samopoczucia.
Cała zabawa kosztowała mnie 4000zł plus dojazdy(raz na konsultacje w listopadzie i na sam zabieg) i nocleg.Cena większa bo gruczoł dość spory ale sam doktor nie wierzył przed zabiegiem w te badanie USG.Ogólnie to dr Burda w kwestii ginekomastii do kawał BADASSA i wydana kasa była tego warta

Wiem,że jest tu sporo osób,które się zastanawiają czy to usunąć albo z jakiego powodu odkładają. Skończcie pierdo..ć i zróbcie to.Wielu z Was się męczy z tym każdego dnia.Ukrywacie to jak możecie,chodzicie przygarbieni,kombinujecie z koszulkami,plastrami czy innymi cudami.Ile sam się naj**a..m jak miałem gdzieś wychodzić żeby ubrać się odpowiednio i to ukryć to bania mała.Nie ma co tracić czas.Młodsi się nie robimy a im później się tego pozbędziecie tym mniej czasu będziecie się cieszyć efektem i pewnością siebie.To jest właśnie to czego sam żałuje.Czasu,który straciłem żeby dorosnąć do tej decyzji.Życzę Wam żebyście nie popełniali tego błędu.Zdaję sobie sprawę,że idealnie nie będzie ale i tak w moim przypadku to jest przepaść.Widzę,że sporo osób udziela się trochę czasu po zabiegu więc postaram się co jakiś czas wrzucać foty jak to u mnie wygląda.Wrzucam zdjęcia przed,fotkę tych dwóch wyciętych kotletów i efekt jaki zastałem po trzech dnia podczas zdjęcia bandaża.Jakby ktoś miał jakieś pytania to postaram się odpowiedzieć.Mam nadzieję że komuś pomogę Głowa do góry chłopaki.A teraz przestańcie się zastanawiać i dzwońcie jutro do jakiegoś chirurga,który Wam to wytnie.Tyle w temacie.

P.S.
Dr Burda wie o tym temacie na forum.Kiedyś wszedł ale jak zobaczył ile jest postów to się poddał

Przed:





Kotlety:



Po trzech dniach od zabiegu:








Zmieniony przez - Memphis w dniu 2020-03-01 20:57:36


Miałeś dreny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 25 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 195
trigue1
Pytanie do panów po zabiegu. Czy mieliście bądź zdarzyło się,ze się podparliscie z zapomnienia i zarwało was ostro okolice sutka bok.
Mnie tak zarwało ściągnąłem kamizelkę i widzę plamka krewki na opatrunku w sensie z boku bo tam miałem dren rurkę szwy chyba są okej co?

Szwy raczej powinny trzymać. To co poczułeś to pewnie nagły poruszenie drenu w tkankę, co też mogło lekko naruszyć ranę. Ale nie martwiłbym się tym za bardzo. Najlepiej zadzwonić do poradni i pewnie Cię uspokoją. Ja w sobotę wieczór ściągam opatrunki :) zobaczę co tam się dzieje w końcu bo jakoś na zdjęciu szwów nie miałem okazji.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium