SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2076377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 18 Wiek 26 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 313
stmcms i tak zaraz napisze że Rylski zastrasza forum i opłacił moderatorów xD
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6306
Może ja dodam kilka zdań od siebie.

Robiłem zabieg u dr Rylskiego równe 3 tyg temu. Gino, lipo i resekcja skóry. Sam zabieg i zaraz po nim nie było bólu. Tak naprawdę od kilku dni widzę jak to wygląda, bo do tej pory miałem opatrunki. To co miałem vs to co jest to różnica jest kolosalna. Wiem, że na końcowy efekt trzeba czekać kilka miesięcy, bo zrosty itd więc jestem cierpliwy. Dolegliwości bólowych ani ograniczeń ruchu nie odnotowalem.

Czeka mnie jeszcze tydzień chodzenia w kamizelce, co w środku lata nie jest przyjemne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 719
Pokaż foty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 719
Panowie ma ktoś zięcia jak wygląda klata przed i np 2lata po zabiegu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 719
Interesuje mnie też opinia o dr Radosławie Samsel z Piaseczna robił tam ktoś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 60 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 9217
Justu ja będę się umawiał na konsultacje do dr Samsela ale jakoś we wrześniu. Jeden znany kulturysta u niego robił bo z nim pisałem, miał całkiem widoczne gino tylko ze docięty mocno więc też łatwiej ogarnąć to. Do zabiegu chce podejść w zimie na maxa wyciętym, u mnie chyba sam gruczoł bo tłuszczu już teraz nie mam dużo. Zastanawiam się jeszcze nad konsultacjami u dr Burdy, robił ktoś ostatnio u niego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 719
Byłem na konsultacji u p Burdy kilka miesięcy temu bardzo pozytywne wrażenie na mnie zrobił jednak p Burda nie odzysa tłuszczu dlatego jestem zaintersowany p Samselem choć nie wykluczam tego pierwszego bo do Kielc mam 20 km choć p Samsel operował kilku znanych kulturystów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 719
Hyba jednak lepiej się docionć choć nie mam nigdzie tłuszczu tylko na klacie i za hu*** z dolnej części niemoge zejść wyczuwam takie grudy na USG wychodzi że to tłuszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 60 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 9217
Wiem że dr Burda nie robi liposukcji ale myślę że u mnie dałby radę bo ja czuję sam gruczoł. Zresztą widziałem duzo zdjęć tutaj na forum i chłopaki którym robił byli też tacy, którzy byli mocno ulani a wyszło super więc to chyba nie ma reguły. Wiadomo na zabieg najlepiej iść z jak najmniejsza ilością fatu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 60 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 9217
Na ten moment biorę pod uwagę dr Samsela dr Burda i dr Tuchendler. Na pewno udam się najpierw na konsultacje do tego pierwszego, jak mi podpasuje to robię u niego. Tylko pewnie trzeba szykować minimum 6k
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium