SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2068417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1996
okonek35





Zmieniony przez - okonek35 w dniu 2020-05-10 10:32:20

Gdzie robiłeś ?
W ciemno obstawiam że dr.Burda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 17 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1048
Tak, u dr. Burdy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1996
Trochę Ci kiepsko klatę wymodelowal i nie wyciął nadmiaru skóry bo chyba duże gino miałeś ale jest możliwość że to wszystko ci się ułoży
Ktoś kiedyś napisał małe Gino - Burda
Duże Gino + fat - Rylski
A Ty jesteś zadowolony ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 17 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1048
Sam gruczoł był bardzo mały, wyciął sporo tłuszczu. Pytałem o skórę i zmniejszenie obwodu, ale stwierdził, że nie ma takiej potrzeby Na kontroli po operacji już mówił, że mógł więcej z góry wybrać. Sutki jak były opuchnięte, tak są. Ogólnie poprawa duża, nie widać nic przez koszulkę. Aktualnie schodzę z wagi, liczę na lekką poprawę.


Zmieniony przez - okonek35 w dniu 2020-05-12 12:07:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1996
Ja tak samo nie mam idealnie zrobione ale też jestem zadowolony ze przez koszulke dobrze to wygląda
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam...

Od około pół roku czytam wasze wpisy i z drugiej strony obserwuje,że moze coś polecicie sprawdzonego oprócz przejawiających się tu Burda i Rylski.Dlaczego to piszę ?Hmmm... uczepiliście się tych dwóch lekarzy i tak walicie do Nich drzwiami i oknami,a wszystko to bo cena jest o 2.000 zł mniejsza niż u konkurencji w klinice.Kolega marecki222111 z tego forum opisał wam miej więcej jak to wygląda u Burdy i 100% jestem za jego słowami.Chłopaki!!!Dajcie sobie spokój z tymi Burdami i Rylskimi.Burda tnie nożyczkami i tylko tam gdzie da radę ,Rylski od jakiegoś czasu uważam ,ze słabo przykłada się do usunięcia Gino lub Lipo,bardiej leci na sztukę.Byłem pacjentem Dr.Burdy i też miałem wycinane Lipo ... .Właśnie wycinane !!!Tłuszcz pozostał w miejscach gdzie naprawdę wypadało by to usunąć i jeśli chcecie wiedzieć to efekt praktycznie widać od razu ,ponieważ opuchlizna jaka jest na piersiach w małym stopniu się zmniejszy .Więc Ja dałem się nabrać doktorowi,że to wszystko zejdzie i jeszcze się zmniejszy.Nic z tego !!!Zauważyłem też ,że Dr.Burda ma problem z usuwaniem, modelowaniem lewej strony .U większosći komu robił lewa pierś jest większa.W moim przypdaku również tak jest ,a wszystko to przez brak sprzętu do odsysania tłuszczu .Mój zabieg kosztował około 4.200.Wliczam w to koszta paliwa,leków itp.Chłopaki zastanówcie się !Nie przestrzegam ,ze będziecie mieli zrobione żle -ale i też nie dokładnie... .Nie sugerujcie się ceną!!! .Ja osobiście wiedziałem ,ze będe miał poprawkę gdyż po zabiegu z miesiąca na miesiąc opuchlizna która miała zejsc i piersi miały być mniejsze ,W OGÓLE nic się nie zmniejszyło.No może tyci.Nie oczerniam doktora Budry ani Rylskiego,ale bardziej mi chodzi o to,że efekty są różne .... .6.000 zł zrobią wam to w klinice z odsysaniem tłuszczu,więc jeśli kogoś stać na 4.000,a dla dobra efektu jest skłonny dołożyć 2.000 to polecam jak najbardziej wybrać profesjonalną klinikę .


Zmieniony przez - pawko2000 w dniu 2020-05-13 14:49:20
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 211
Kolega powyżej w punkt... nieumniekszam Burda i Rylskiemu, ale Panowie chwila refleksji jak kilku z nas pisze, że jednak u nich coś nie tak to warto co najmniej się zastanowić... dodatkowe pieniądze (2-3k) w całym temacie/samopoczuciu po wszystkim, to kompletnie nic, wiem po sobie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
okonek35
Sam gruczoł był bardzo mały, wyciął sporo tłuszczu. Pytałem o skórę i zmniejszenie obwodu, ale stwierdził, że nie ma takiej potrzeby Na kontroli po operacji już mówił, że mógł więcej z góry wybrać. Sutki jak były opuchnięte, tak są. Ogólnie poprawa duża, nie widać nic przez koszulkę. Aktualnie schodzę z wagi, liczę na lekką poprawę.



Zmieniony przez - okonek35 w dniu 2020-05-12 12:07:45

Okonek35 zapoznaj sie ze stroną Dr.Burdy.Jest tam wzmianka,ze w cene sa wliczone poprawki tj.drugiego zabiegu.Więc dlaczego nie dokonal poprawki skoro tego wymaga.Wiesz co Ci odpowie?Cytuje:Lepiej nie poprawiac,bo jeszcze gorzej może byc.I odsyła z kwitkiem.Jak wczesniej wspominalem nie polecam Dr.Burdy .4.200 wydane a Ja nadal musze w bluzie w lato chodzic.Prawdopodobnie bede korzystal z kliniki za miesiąc,dwa.Tam cena jest liposukcji 6.400.Ogolnie wywale 10.600 i mam nadzieję że tym razem będzie dobrze Szkoda mi tylko zmarnowanych 4.200 na doktora Burde. Co do Rylskiego zbytnio się nie wypowiem.Tylko obserwuje zdjęcia innych użytkowników SFD i widzę,że też nie jest super idealnie i są również opinie mieszane. Tak więc chłopaki dołóżcie parę groszy,ale nie ciągajcie się później po klinikach by wam ktoś to poprawil.Pozdro
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 17 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1048
Wiem o wliczonych poprawkach, ale mimo tego nie zdecydowalbym się na nie teraz. Klatka wygląda dobrze, jest zatluszczona jak cała reszta ciała. Wiedziałem również o opiniach, o możliwych komplikacjach i cenie, która była kluczowa w moim wyborze. Przeglądam temat r/gynecomastia na reddicie i efekty po operacjach za kilka tysiący dolarów również pozostawiają wiele do życzenia. Jak ktoś chce niech płaci, ja jestem zadowolony z tego co mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
okonek35
Wiem o wliczonych poprawkach, ale mimo tego nie zdecydowalbym się na nie teraz. Klatka wygląda dobrze, jest zatluszczona jak cała reszta ciała. Wiedziałem również o opiniach, o możliwych komplikacjach i cenie, która była kluczowa w moim wyborze. Przeglądam temat r/gynecomastia na reddicie i efekty po operacjach za kilka tysiący dolarów również pozostawiają wiele do życzenia. Jak ktoś chce niech płaci, ja jestem zadowolony z tego co mam.


Okonek35 spoko .Nie cche mi się wertować stron by sprawdzić kiedy miałeś zabieg i ile czasu minęło.Odczekaj jakiś czas,niech się to wszystko uspokoi i zagoi.


Zmieniony przez - pawko2000 w dniu 2020-05-14 18:57:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium