SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2075373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4
Witam. Mam prawie 21 lat i jestem z Gdańska. Mam ginekomastię (duże cycki przy dość niskim bf) z odstającymi sutkami. Niestety jako student nie mogę sobie pozwolić na operację prywatną i stąd moje pytanie. Czy możecie polecić sprawdzonych lekarzy na operacje refundowaną z NFZ? Czytałem różne opinię, w większości z XX lat wstecz, dlatego chciałbym poznać Wasze zdanie na temat lekarzy, samej refundacji. Nalepiej okolice Trójmiasta, lecz nie jest to warunkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1343
Czesc.
Czy polecal ktos z was jakas klinike z warmi i mazur lub z okolic, poniewaz Dr. ktorego tutaj wszyscy polecaja jest niestety az z kielc a do.niego mam cholernie daleko. Dzieki za pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 54
Witam wszystkich.Wrzucam moja historie z gino oraz zabieg u dr.Rylskiego.Dlugo czekalem,bolalo,ale warto bylo usunac ten wstydliwy proble.

Przed:



Po:










Zmieniony przez - Lolot w dniu 2016-11-27 11:13:42

Zmieniony przez - Lolot w dniu 2016-11-27 11:14:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 56 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5827
Mam Lolot do Ciebie pytanie. Miałeś cięcie na około sutka i dodatkowo dr zmniejszał Ci sam sutek? Dużo płaciłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 239 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11895
Witam panowie, moze macie opinie o dobrej klinice w Poznaniu aby usunac gino.... lub o tej Klinika Kolasiński
Swarzędz - Nowa Wieś


Zmieniony przez - KOKS99 w dniu 2016-11-28 14:05:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1343
Patrzę na opinie na temat Ryslkiego i Burdy i sam już nie wiem czy nie szukać kogoś innego. U niektórych wyszło okej, u niektórych może się wyrówna z czasem, a może trzeba będzie robić korektę. Przejrzałem od cz.1 i zastanawiam się nad jakąś klinika estetyczną, ponieważ co do dwóch chirurgów tutaj wymienionych mam coraz większe wątpliwości.


Zmieniony przez - Salvien w dniu 2016-11-28 15:29:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 54
arek5123
Mam Lolot do Ciebie pytanie. Miałeś cięcie na około sutka i dodatkowo dr zmniejszał Ci sam sutek? Dużo płaciłeś?


Tak, mialem ciecie wokol sutka.Dodatkowo przed zabiegiem dr wspominal o koniecznosci ,,zebrania" skóry. Za zabieg zaplacilem 3500zl,leki,hotel,dodatkowa kamizelka I 4200zl peklo. Sam zabieg trwal bardzo dlugo. Jak polozylem sie o 11:00 to zabieg zakonczyl sie o 17:00.Mialem budowe wloknisto-tluszczowa I dr Rylski sam stwierdzil,ze roboty bylo sporo. Doktor dodatkowo na boku piersi nacial skore 1cm,aby wprowadzic sonde do odessania tluszczu.Cena powinna byc wyzsza,ale skoro bylismy umowieni na 3,5kzl to na tym sie zatrzymalo.Po 2 tygodniach sciagniecie szwow oraz wymiana opatrunku.Nie zgodzil sie,aby szwy byly zdjete w moim miejscie,bo jak sam stwierdzil ,,bylo to powazniejsze I rozlegle ciecie" ,wiec sam chcial sprawdzic efekty usuniecia gino.Kamizelke jeszcze nosilem 2,5tygodnia.
Sam zabieg bolesny a dzwiek przecinania miesa nozyczkami do sympatycznych nie nalezal. Jednak komfort psychiczny I dzisiejszy wyglad jest warty polozenia sie na stol.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 54
Salvien
Patrzę na opinie na temat Ryslkiego i Burdy i sam już nie wiem czy nie szukać kogoś innego. U niektórych wyszło okej, u niektórych może się wyrówna z czasem, a może trzeba będzie robić korektę. Przejrzałem od cz.1 i zastanawiam się nad jakąś klinika estetyczną, ponieważ co do dwóch chirurgów tutaj wymienionych mam coraz większe wątpliwości.



Zmieniony przez - Salvien w dniu 2016-11-28 15:29:48


Nie wiem jak Burda,ale Rylski w miesiacu operuje meskie piersi kilka,jesli nie kilkanascie razy. Obaj to chirurdzy,ktorzy maja wieloletnia praktyke.Owszem,nie sa to chirurdzy plastycy,ale nie placi sie im duzej kasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1343
Zastanawiam sie nad klinika w tychach kolega opisuje caly zabieg bardzo progesjonalnie ?
Yoyo20 miales wycinany tam caly gruczol?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1294
A do zabiegu dostawaliście jakieś specjalne ubranie ? czy nago czy jak ? :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium