SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2068420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1081
rkarpinski
19 kwietnia był zabieg. Z lewej zdjęcie po, z prawej przed.
Nie zrobiłem bocznego profilu bo aż tak bardzo nie było u mnie tego widać kiedy jestem zalany.
Na redu wyglądało to o wiele gorzej. Znieczulenie ogólne, NFZ, 3 dni w szpitalu i do domu. Kamizelkę kupiłem i noszę. Operowała mnie prof. Kołacińska. Świetny specjalista i bardzo dokładny. Przed zabiegiem wyjaśniła mi co i jak, zapytała czego od Niej oczekuję. Minimalne nacięcia, strupki już schodzą, wszystko goi się zgodnie z planem. Miałem małe komplikacje bo zrobił się krwiak - wczoraj praktycznie całego udało nam się wspólnie z Panią profesor ewakuować i cycuszek wygląda znakomicie. Jestem bardzo zadowolony.

Blizny póki co smaruję maścią Alantan. Super się po tym goi - przekonałem się na odparzonej dupie syna

Jak ktoś chce zobaczyć blizny mogę zrobić z bliska żeby trochę zmienić opinię, że jak na NFZ to rzeźnik musi być. Pani profesor jest światowej klasy chirurgiem z wieloma nagrodami i publikacjami dlatego zdecydowałem się na Nią.






Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2017-05-03 08:35:39



możesz napisać jak ogarnąć taką operacje? gdzie trzeba się najpierw udać i jakie badania wykonać? (ja własnie planuje operacje na NFZ ale usg nic nie wykazało i nie wiem co dalej)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 26 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182
Musisz iść do lekarza rodzinnego i on Tobie daje skierowanie do odpowiedniej poradni chirurgicznej. Badania robią potem Tobie w tej poradni chirurgicznej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1081
Ryszardu
Musisz iść do lekarza rodzinnego i on Tobie daje skierowanie do odpowiedniej poradni chirurgicznej. Badania robią potem Tobie w tej poradni chirurgicznej
jak nazywa się ta poradnia na która Cię skierowali ? onkologia? Problem w tym że byłem u jednego chirurga w moim mieście który chyba nie zna sie na ginekomastii i twierdzi że jej nie ma. Tak samo lekarz rodzinny.


Zmieniony przez - adrian393 w dniu 2017-05-28 15:44:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
Musisz isc do endokrynologa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1081
adrian393
Ryszardu
Musisz iść do lekarza rodzinnego i on Tobie daje skierowanie do odpowiedniej poradni chirurgicznej. Badania robią potem Tobie w tej poradni chirurgicznej
jak nazywa się ta poradnia na która Cię skierowali ? onkologia? Problem w tym że byłem u jednego chirurga w moim mieście który chyba nie zna sie na ginekomastii i twierdzi że jej nie ma. Tak samo lekarz rodzinny.



Zmieniony przez - adrian393 w dniu 2017-05-28 15:44:01

a Tobie robili usg klatki? coś pokazało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 26 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182
Mi zrobili w poradni, do której mnie skierował lekarz rodzinny. Wyszło im, że jest gino, natomiast ze względu na to, że negatywnych opinii się naczytałem na temat operacji przeprowadzonych przez NFZ wolałem zrobić to prywatnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1494
jakie badania są wymagane w klinice w Kielcach u dr. Rylskiego? I czy lekarz może odmówić mi zabiegu ??


Zmieniony przez - strep626 w dniu 2017-05-28 17:44:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6000
Lekarz może ci odmówić zabiegu jeżeli nie widzi konieczności jego przeprowadzenia lub twój stan zdrowia na to nie pozwala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Każdy zabieg leży w decyzji lekarza natomiast inny może zdecydować inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 158
Witam jesli ktos chciał by zrezygnowac z terminu u Dr.Rylskiego chetnie przejmę ten termin
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium