SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2071968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 311
mi odrastają zgrubienia ponad rok od zabiegu efekt kiepski otoczka przypalona do tej pory czarna częściowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chyba nie tylko ja jestem z zabiegu nie zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 27 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1095
Siema. To moje 1,5 roku po zabiegu. Prawa stroną wygląda fajnie, płasko. Z lewej strony trochę krzywo ucięte, przez co widać bliznę i zrobiły się jakieś zrosty, które wypychają sutek. Też nie takie efektu się spodziewałem, ale ma nadzieję, że jeszcze się trochę poprawi..

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty przynajmniej masz brodawki a mi jedną obciął a z z drugiej zniekształcony kawałek zostawił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najgożej wkurza mnie to że oszpecił mnie za moje własne pieniądze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 20 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 769
tomaszekkkk chlopie przestan spamowac w tym temacie, kazdy Twoj post jest o tym samym. obstawiam, ze 99% przypadkow zabiegu u Rylskiego przebieglo pomyslnie i ludzie sa ogolnie bardzo zadowoleni a Ty wprowadzasz zamet.przykro ze spotkalo Cie to przez co teraz przechodzisz ale kazdy juz o tym wie, na kazdej stronie tego tematu placzesz o tym samym. nikt nie jest nieomylny, nie powinno sie to przydarzyc ale takie jest zycie. skoncz juz prosze. tym bardziej ze Twoja ortografia pozostawia wiele do zyczenia i ciezko czyta sie Twoje wypociny .....
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 579
1 lipca mam konsultację z dr Pawłem w t and t medica
Zobaczymy co powie
Gino spore ,suty najgorsze

Raz byłem lecz w drodze do Wrocławia odwalała mi baba wizytę

Będę nagrywał wideo z podróży i ogólnie opowiem co i jak powiedział
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 27 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1095
Pokaż jak to wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 227 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3767
ja mam niedługo operacje u rylskiego za 2 tygodnie

Macino21

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 767
Tydzień po zabiegu, martwi mnie kolor brodawki. Ktoś z was miał podobnie?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium