SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2055557

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 924
Dzieki za odpowiedz, juz tydzień po zabiegu. Dzisiaj ściągałem szwy, nakleił jakies plasterki na blizny tylko i kazał smarować wazelina przez 2 tygodnie blizny. Wyglada to coraz lepiej, ta pustka po gino prawie juz niewidoczna :). Jeszcze troche spuchnięte i obolałe ale wszystko sie ładnie goi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 86
Witam chcialby sie ktos zamienic terminem u dr Rylskiego? Ja mam na 25 stycznia a interesuje mnie pazdziernik listopad i grudzien? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2439
Wczoraj dodzwonilem sie do doktora najblizsze terminy to koniec maja

Trening czyni mistrza!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 924
Panowie jeszcze jedno pytanie, ile trzeba czekać aż płyny limfatyczne się wchłoną? Jestem 2 tygodnie po zabiegu, pas ciąge noszę, szwy sciągnięte wszystko się pięknie goi, tylko sutki wyglądaja prawie identycznie jak przed zabigiem :O. Reagują na zimno itd, ale czuje, że zebrało się pod nimi trochę płynu. Teraz czy iśc z tym do lekarza, żeby odessał, czy samo się to wchłonie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1917
dziwne, nie powinny wyglądać jak przed zabiegiem idź do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 924
Ogólnie jeden lepiej wygląda, w drugim jest wyraźnie więcej płynu i wygląda gorzej, dlatego jestem prawie pewien, że to właśnie przez te płyny.

Edit
Wczoraj ogólnie trochę rozdrapałem strupa z jednej brodawki i zaczęła wyciekać limfa, jak juz leciała to troche jej pomogłem i w sumie wycisnąłem tego mega dużo,chyba wszystko. Wszystko wyglądało tak jak powinno, sutki twarde i płaskie, zero napuchnięcia. Jedyny problem jest taki, że dzisiaj rano znowu nazbierał się tam płyn i wszystko wróciło do stanu jak wcześniej. Zastanawiam się, czy faktycznie ten pas uciskowy pomoże wchłonąć te płyny? bo iśc do lekarza,żeby odessał, a następnego dnia ma znowu wrócić to raczej głupi pomysł. Jakieś rady panowie?


Zmieniony przez - sluchamgram w dniu 2015-09-27 16:08:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 89 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1905
Witam. Mam taki problem jak widac na zdj:/ bylwm u endokrynologa, zrobil usg to powiedzial ze jest tam tylko tluszcz, a mi to troche wyglada na gino... Chcialem sie Was zapytac, czy jak sie zapisze do Rylskiego to od razu na zabieg? Czy pierw jakas konsultacja?















Zmieniony przez - Mazer_1989 w dniu 2015-09-28 02:02:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 101 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4588
Mazer_1989
Witam. Mam taki problem jak widac na zdj:/ bylwm u endokrynologa, zrobil usg to powiedzial ze jest tam tylko tluszcz, a mi to troche wyglada na gino... Chcialem sie Was zapytac, czy jak sie zapisze do Rylskiego to od razu na zabieg? Czy pierw jakas konsultacja?








Zmieniony przez - Mazer_1989 w dniu 2015-09-28 02:02:56


Słuchaj lekarze nie umieją odczytywać USG jeżeli chodzi o gino, ja byłem i powiedziała, że nic tam nie ma a okazało się po zabiegu że były dwa ogromne gruczoły. A tak na prawdę nie ważne czy to sam tłuszcz czy nie, nie spalisz tego, nie ma szans. Decyduj się na zabieg.

Zmieniony przez - ark100 w dniu 2015-09-28 11:06:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 89 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1905
I tak zrobię! jutro moze juz przedzwonie i zapisze się na jakis wolny termin :) mecze sie z tym juz tyle lat ze wystarczy... a mimo zrzucania masy po kilkadziesiąt kg to wlasnie dalej to sie utrzymywalo :/ Dzieki wielkie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4463
sluchamgram, jak tam postepy? Tez chyba zdecyduje się na te klinike, odkad Rylski ma tak dlugie terminy oczekiwania. Pytanie tylko jak u Ciebie to ostatecznie wyjdzie. Z tym płynem to powinien odsysac lekarz, a nie pacjent przez rane :D Widac te kamizelki co wszyscy nosza po zabiegu jednak spelniaja swoja funkcje.

Co do kolegi wyzej:
Wyglada na lipo polaczone z gino. Chwyc to miejsce i ścisnij, jesli czujesz przeskakujace, dosc twarde obiekty to sa wlasnie powiekszone gruczoły. U ciebie wyglada ze masz tez duzo tkanki tluszczowej w tych miejscach. Gdzies wczesniej dawalem posta z objawami zaburzen hormonalnych w dziecinstwie, moze przypasujesz cos do siebie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium