SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2067943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 41 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 981
Panowie sutki z dnia na dzień robią się coraz większe, znowu odstają przez koszulkę, napisałem do lekarza prowadzącego zabieg, czekam na odpowiedz, jak to wyglada waszym zdaniem?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
xorton
Myślę, że alkohol + brak treningu + słabsze jedzenie obniżają trochę testosteron [patrząc po sobie, bo ja sobie często badam].
I na Twoim miejscu bym zrobił właśnie teraz badania, bo
1) może cię to zmotywować do zdrowszego stylu życia [urlop to urlop, chodzi mi o taką ogólną motywację]
2) będziesz mógł sprawdzić, jak styl życia wpływa na twoje hormony (i ewentualnie kolejne badanie za jakiś czas)


A więc tak, estradiol 00-39,8 wyszedł mi 31,7
Prolaktyna 2,1-17,7 wyszedł 9,4
Testosteron 1849,874,33 wyszedł 706

Nie rozumiem nic z tego, na usg wyszła mi ginekomastia a prawa pierś boli od miesiąca, a od 3 tygodni słabe odżywianie i brak treningu, a wyniki wydają się być ok, nawet testosteron jest wysoki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 164
Siema, jestem miesiąc po zabiegu ginekomasti obustronnej i mam takie grudy pod sutkami, z jednej strony to wypycha troche sutek ;/ a z drugiej nie ale też czuć grude.... Dzwoniłem do rylskiego ale powiedzial że to masować i że zniknie po 3 miesiacach albo pół roku... Czy ktoś tak miał i mu znikło? bo moim zdaniem to nie zniknie nawet jak bede masował bo jest twarde... Gino miałem usunięte całe ale chyba sie zrosty porobiły.. Pomocy :(
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4141
Jaki dobry chirurg wytnie mi gino z znieczuleniem ogólnym?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2520
96Jakub96
Siema, jestem miesiąc po zabiegu ginekomasti obustronnej i mam takie grudy pod sutkami, z jednej strony to wypycha troche sutek ;/ a z drugiej nie ale też czuć grude.... Dzwoniłem do rylskiego ale powiedzial że to masować i że zniknie po 3 miesiacach albo pół roku... Czy ktoś tak miał i mu znikło? bo moim zdaniem to nie zniknie nawet jak bede masował bo jest twarde... Gino miałem usunięte całe ale chyba sie zrosty porobiły.. Pomocy :(


Po jakiś dwóch tygodniach od zabiegu powinieneś zacząć masować sobie blizny, jest to bardzo ważne żeby nie powstawały zrosty. Najlepiej kup sobie maść na blizny np. na bazie silikonu i stosuj w miejscach gdzie są blizny jednocześnie masując, powtarzaj to dwa razy dziennie. Im świeższa blizna tym lepiej powinna reagować na takie zabiegi. Myślę, że 1-2 miesiące i powinno być ok.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 986
ja z gino zmagam się od 15 roku życia , wtedy juz wyczulem pod sutkami zgrubienia , bylem u rodzinnego z tym ale powiedzial ze to normalne i zniknie , dzis minelo troche lat od tamtego momentu a problem sie nasilil , chyba zdecyduje sie na zabieg u dr Burdy , za 2-3 miesiace jak odloze kase na zabieg zalaczam fotki jak to u mnie wyglada , i wroce tu z czystym sumieniem po zabiegu, miedzy czasie musze unormowac hormony , bo prolaktyna wysoko podniesiona






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 300
Witam !
Jestem Nowy na tym forum nieco ponad miesiąc temu zacząłem ćwiczyć i walczyć z zalegającym tłuszczem(efekty są widoczne),jednak martwi mnie tluszcz który nadal znajduję się na klatce piersiowej.Zacząłem o tym czytać i doszedłem do wniosku że to może byc ginekomastia.Czy ktoś jest w stanie ocenić po tych zdjeciąch czy to ginekomastia ? czy moze to po prostu tłuszcz który jestem w stanie spalić ?














Zmieniony przez - Gap12 w dniu 2018-06-25 21:28:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jest taka możliwość że jest to ginekomastia , wycinaj dalej a następnie zrób badania żeby mieć pewność
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 300
Okej,Dziękuję za odpowiedź czyli raczej nie ma szans żeby osiągnąć zadowalające efekty samym spaleniem tkanki tłuszczowej ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 50 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2520
Jeżeli masz przerost tkanki gruczołowej to bez operacji nic z tym nie zrobisz, możliwe nawet że kiedy bardziej zredukujesz tkankę tłuszczową to będzie jeszcze bardziej widoczne. Zrób USG najlepiej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium