SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2068553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4463
No właśnie teraz jest jeszcze końcówka tego okresu... A kolejny rok średnio z tym czekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 819
wwfb -> długo na pewno już z tym żyjesz -> 5-6 miesięcy zleci szybko a będziesz operowany przez lekarza z bardzo dużym doświadczeniem. Ja zapisałem się na zabieg w lipcu ubiegłego roku a zabieg miałem w styczniu (poprosiłem, że gdyby się zwolnił jakiś wcześniejszy termin to biorę od ręki. Nie liczyłem zbytnio na to ale.. o dziwo w listopadzie zadzwoniła do mnie Pani z kliniki, że zwolnił się termin -> u mnie niestety tak się złożyło, że musiałem odmówić i poczekać na styczeń). Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że zdarza się wskoczyć wcześniej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4463
No niestety, ginekomastii nie mam dużej, podejrzewam, że gruczoły ok 2-3cm dość "rozsiane" wokoło brodawki. Gdy jest zimno to nawet tego nie widać, jedynie trochę większą wypukłość klaty w tej okolicy. Co innego gdy jest ciepło, wtedy sutek odstaje i bardzo psuje wygląd. Obojętnie czy miałem mały bf czy duży, zawsze to zostawało. W temacie siedzę od kilku lat, łudziłem się, że uda mi się to zwalczyć bez takich mocnych ingerencji w organizm (jestem tego przeciwnikiem). Nawet zawodnicy, którzy schodzą na cleanie, efie do bardzo niskich poziomów bf nie są w stanie tego zwalczyć. Samego gruczołu nie da się zrzucić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4463
Druga sprawa to sama przyczyna gino. Samo stwierdzenie "zaburzenia hormonalne w wieku dojrzewania" to zbyt ogólne stwierdzenie. Tak samo jak nadwrażliwość na DHT. Brakuje niestety konkretnych badań. Patrząc na społeczeństwo to ginekomastia staję się powoli chorobą cywilizacyjną. Nikt niestety nie wie czy to wpływ większego zanieczyszczenia, ilości hormonów, antybiotyków i pestycydów w żywności. W dawnych czasach tego typu skłonności były automatycznie regulowane przez proces doboru naturalnego :) . Teraz dwa cięcia i nie widać.

Ciekawą sprawą jest też odwracalność i "wchłanianie" gino. Ludzie, którzy mają gino nabyte z powodu reakcji na kuracje sterydowe, są w stanie, cofnąć ten proces (co prawda w małym stopniu) jeśli zareagują odpowiednio szybko. Jednak stosowanie nolvy i podobnych nie przynosi żadnych efektów w przypadku ginekomastii nabytej w okresie dojrzewania.


Ciekawi mnie ile procent osób z "naturalną" ginekomastią wykazuje inne symptomy związane z niewłaściwymi reakcjami hormonalnymi. Patrząc szerzej, część skutków ubocznych powinna się objawiać podobnie jak skutki niedoboru testosteronu w wieku dojrzewania. Czyli: skłonność do odkładania się tłuszczu na udach, "boczkach", pośladkach, klatce, łysienie androgenowe (łatwo poznać po wzmożonej produkcji sebum), stulejka, wysoki jak na faceta głos, wahania nastroju, no i właśnie lipomastia, czy też ginekomastia.


btw Patrzcie na skrajny przypadek ginekomastii nabytej u osoby stosującej SAA:




Zmieniony przez - wwfb w dniu 2015-02-15 13:12:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 110 Wiek 111 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2917
Nie wiem po co wrzuciłeś ten film, w tym temacie dyskutujemy o naszych problemach i tym jak można się ich pozbyć. To nie sadistic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 77 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2946
Czy ktoś musiał masować klatkę po zabiegu? Mógłby wytłumaczyć jak to ma wyglądać i ile czasu ma trwać taki masaż?


Zmieniony przez - Maly12431 w dniu 2015-02-16 20:21:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 42
Panowie sprawa wygląda tak, że pod lewym sutkiem wymacałem jakąś kulkę z nitką ?
obstawiam przerost gruczołu co z tym badziewiem zrobić ?



Zmieniony przez - markinzo w dniu 2015-02-17 11:36:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 819
wwfb -> jak dla mnie to ten koleś z filmu to mix Syntholu+sterydów -> nienaturalnie rozrośnięty biceps przy praktycznie "braku" przedramienia. Co do Twoich obserwacji dot. specyficznej budowy to myślę, że w części przypadków tak właśnie to wygląda. Ginekomastia (jeżeli nie od sterydów) to powodowana jest właśnie przez pewne zaburzenie hormonalne => u większości to "pamiątka po burzy hormonów" a u innych takie zaburzenie może trwać nadal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4463
FraMat
Nie wiem po co wrzuciłeś ten film, w tym temacie dyskutujemy o naszych problemach i tym jak można się ich pozbyć. To nie sadistic.


Bo to nie jest temat "moje wrażenia po operacji" tylko ogólny o problemie ginekomastii. Film przedstawia ja wygląda posterydowe gino w zaawansowanym stopniu i jest jak najbardziej na temat.



Ktoś pisał o syntholu u kolesia na filmiku. To żaden powód, nawet jeśli byłaby to prawda. Synthol jest olejem, który powiększa optycznie objętość mięśnia, poprzez przywarcie do jego włókien, ale w żaden sposób nie wpływa na hormony w organiźmie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 251
Witam, mam pytanie, czy bez USG doktor zrobi zabieg? zapomniałem kompletnie o tym badaniu a zabieg mam za 3 dni a w moim mieście nikt juz nie ma terminów na te badanie..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium