SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2067969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 924
Jestem po zabiegu niecałe 2 miechy, blizn zero wszystko pięknie, moje fotki przed kilka stron wczesniej :) jedynie zrosty zostały. Kolega wyżej sie martwi o plamę krwii na opatrunku. Nie martw sie, u mnie rana pod opatrunkiem sie otworzyła i wypływało sporo płynów z niej, a u ciebie byc moze strup poprostu zszedł i stad troszke krwi, ja bym sie nie przejmował :) pozdro

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 150
Jeśli chodzi o uczucia po zabiegu to oczywiście na drugi i trzeci dzień chodziłem "obolały" w okolicach klatki piersiowej. Bole te przypominaly ostre zakwasy. Na dzień dzisiejszy jest wszystko ok. Nic mnie nie boli, tylko ta kamizelka uwiera i czuje się taki dyskomfort. Z rozmów pomiędzy dr Rylskim a Panią asystentką to z obydwu piersi usunięte miałem chyba 700 ml tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 22 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 210
sluchamgram
Jestem po zabiegu niecałe 2 miechy, blizn zero wszystko pięknie, moje fotki przed kilka stron wczesniej :) jedynie zrosty zostały. Kolega wyżej sie martwi o plamę krwii na opatrunku. Nie martw sie, u mnie rana pod opatrunkiem sie otworzyła i wypływało sporo płynów z niej, a u ciebie byc moze strup poprostu zszedł i stad troszke krwi, ja bym sie nie przejmował :) pozdro



Miałeś zabieg u rylskiego? jakiej wielkości były gruczoły u Ciebie i ile trwał zabieg bo widzę że miałeś podobnie do tego co ja mam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 924
Ja zabieg miałem w Gdynii, gruczoly niewielkie nie pamiętam dokładnie jakos 2cmx1,5cm , zabieg trwal może z 50 minut, jak wychodziłem z kliniki to typiarki w recepcji zdziwione " Pan już po zabiegu?".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 42
Moglbys napisać gdzie w Gdyni poddales się zabiegowi, ile czekales na termin i jakie koszta ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 924
Clinica medica, Gdynia, dr Muraszko, na zabieg miałem czekac około miesiąca w znieczuleniu miejscowym, mozna tez w ogólnym ale termin oczekiwania jakies 4 miechy, ale zwolniło sie miejsce i zabieg miałem jakies 4 dni po wizycie .koszt zabiegu to chyba 2700zl plus wizyta i badania czyli około 3000. Na wizytę isc od razu z usg gruczołów bo bedzie kazał przyjść znowu z nim, co za tym idzie, opłata za kolejna wizytę
Plus cena za zabieg w zależności od stopnia ginekomasti
Zmieniony przez - sluchamgram w dniu 2015-11-15 16:57:53

Zmieniony przez - sluchamgram w dniu 2015-11-15 16:58:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4667
janx24 -ile zapłaciłeś za zabieg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 150
Za sam zabieg 4000 PLN. Dodatkowo leki- 100 PLN plus wizyta 25.11.2015 na zdjęcie szwów- 100 PLN. Czyli komplet 4200 PLN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11
Zabieg u dr Rylskiego w Kielcach
Bardzo polecam. Nie dość, że jakoś usługi na wysokim poziomie to jeszcze cena!
Tak jak większość pisze - kładziesz się na stół, miła atfmosfera, muzyczka i hej ;)

USG wykazało, że gruczoły normalne i w większości lipo. Lekarz stwierdził że spore cyce i że trzeba będzie sporo skóry nacinać. Ogólnie znieczulenie miejscowe, przygotowanie do zabiegu i na stół. Zabieg miał trwać 2h... trwał 4.
Problemem była tkanka włóknista zbita z tłuszczem więc było cięzko wyssać równo(tyle zapamiętałem ;)). Lekarz powiedział, że strasznie dziwnie to wyglądało i że nie ma opcji zebym kiedykolwiek mógł to spalić....
Nacięcia wykonał na sutkach i tak też później zaszył co było mega fajną sprawą - bo już teraz nie widać blizn.
Po zabiegu pierwsze dni to udręka - o ile same cyce ani klatka nie bolały to kamizelka strasznie przeszkadzała. Aktualnie już jej nawet nie czuje a musze ją nosić jeszcze przez tydzień.
Po 2 tyg byłem znów w Kielcach zdjąć szwy - dr Rylski koniecznie chciał mnie zobaczyć i kazał przyjechać bo powiedział, że sporo tego było i musi to widzieć. Po zdjęciu szwów musze stwierdzić że wyglądało to bardzo spoko

Musze przyznać, że jestem zadowolony bo różnica jest ogromna nie jest wszystko wycięte na płasko, ale mi też daleko ogólnie do płaskiego... ale przy takiej cenie i takiej estetyce wykończenia i zszywania... jestem mega zadowolony. Po zdjęciu opatrunków nawet nie widać blizn, ale cała klatka jest jeszcze taka troche "napuchnieta" i twardawa - to są zrosty jak mniemam. Póki co są dosyć spore i zaczynam masować (na kamizelce póki nosze i pod prysznicem głównie). Długo u Was znikały?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 131 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2439
Ogolnie zaj**iscie to wyglada doktor dobrze sie spisał mogłbys jeszcze wstawic zdjecie samego sutka z bliska jestem ciekaw jak wyglada blizna pozdrawiam

Trening czyni mistrza!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium