SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2072922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest ktoś po zabiegu u Paweła Tuchendler w T&T Medical?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 227 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3767
panowie jeśli chirurg zmniejszył otoczkę to ona już nie będzie większa niz przed operacja?

Macino21

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Raczej nie musiał byś mocno skórę rozciągnąć ja próbowałem otoczkę powiększać u lekarza ale to nie takie proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 382
Polecam odstawić żele pod prysznic, dezodoranty, perfumy i inne świństwa, to one spowodowały mi gino i stały za silnym bylem w pachach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 227 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3767
masz jakieś dowody na to, czy nie masz na co zwalić? a może masz gino przez to,ze spałeś 7,5h zamiast 8?
2

Macino21

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 20 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 769
nie no k***a, posty w tym temacie sa coraz mocniejsze, czas sie stad zabrac na dobre XD
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 44 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 363
Darujcie mu.. on z Podlasia jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 52 Wiek 4 lata Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 919
Dobra mordki! Mamy to 18 października będę miał robiony zabieg usunięcia ginekomasti, nadmiaru skóry i podniesienia sutków w klinicie Ambroziak u doktora Massimiliano Leporati. Wiec tak, co do samej rozmowy, dziś byłem na konsultacji, cena 350zł ale... nigdy tak rzeczowej konsultacji z żadnym lekarzem nie miałem, a miałem 6 konsultacji każda z innym lekarzem. Dokładnie sprawdzał, dotykał oceniał, przyjmował taktykę na zabieg no i jest! Tak jak wyżej pisałem 18 października operacja - czas trwania +/- 3godziny w znieczuleniu ogólnym. Co do ceny to powiem tak. W moim przypadku wyszło dość duzo, bo ja zrzuciłem 50kg i u mnie gino jest naprawdę duże więc będzie trochę chlastania (fakt fakter, doktor powiedział że będzie to naprawdę dobrze wyglądać bo jest duzo mięśnia) jedyna wada to wiadomo jak blizna, będzie w kształcie kotwicy (ale mi jakoś na bliznach nie zalezy bo i tak bedę w przyszłości tatuaż klatę). Cena całego zabiegu 18 tysięcy + 1500 znieczulenie ogólnie. W cene wchodzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 52 Wiek 4 lata Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 919
Pobyt w szpitalu po zabiegu, wizyty kontrolne, kamizelka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Drogo ale na zdrowiu się nie oszczędza jeśli będzie dobrze zrobione
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium