SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2068972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7343
kon.zal
A mógłbyś podać stronę na ktorej znajdę ten numer?


To jest ten nr podany przez Heńka. Dzwoń, być może uda Ci się pozbyć problemu jeszcze w tym roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4
kon.zal
Wreszcie uzbierałem trochę kasy i podjąłem decyzję o usunięciu gino, które towarzyszy mi od 13 roku życia (obecnie mam 25). Przeczytałem kilkadziesiąt stron na forum i mam następujące pytania:

1. Czy ktoś w ostatnich dniach / tygodniach kontaktował się z Dr. Rylskim? Jaki jest obecnie czas oczekiwania na zabieg?
2. Czy ktoś w ostatnich tygodniach lub miesiącach miał operacją w Warszawie? Jaka jest cena i czas oczekiwania? Czy polecacie jakąś konkretną klinikę?

Z góry dzięki!



Zmieniony przez - kon.zal w dniu 2020-11-15 17:14:27


Ad 1 -
Ja miałem operację niecały tydzień temu. Numer do Pani Rylskiej, która ogarnia terminy i podaje wszystkie informacje masz na poprzedniej stronie.
Na zabieg czekałem niecałe 2 miesiące od pierwszego telefonu (mogłem zrobić wcześniej ale celowałem w połowę listopada).
Przed zabiegiem musisz zrobić USG klatki piersiowej oraz badanie krwi (morfologia, PT, APTT, INR).
Możesz jechać wcześniej na konsultację na żywo lub wysłać zdjęcia i mailowo dostać komentarz z podaną ceną zabiegu. Finalnie zapłaciłem 5k (miałem spore gino).

Na ten moment jestem mega zadowolony z decyzji chociaż na finalny efekt jeszcze trochę poczekam. Na razie śmigam w opatrukach i kamizelce.

Trochę żałuję, że tyle zwlekałem z decyzją. Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 529 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8644
Cześć panowie. Opiszę wam mój problem i prosiłbym o doradzenie. Mianowicie jakieś 2 lata temu byłem na cyklu. Byłem młody i głupi A osoba która mnie prowadziła była jescze bardziej j**ni**a. Już nie pamiętam co bralem ale trochę tego było, od tego momentu zrobiły mi się babskie sutki. Jak wiadomo prawdopodobnie mam Gino. Natomiast co mnie ciekawi i nurtuje. Czy to jest normalne że czasem klatkę mam normalna bez sterczących sutkow? Zazwyczaj rano zauważam że tych babskich sutkow nie ma, lub są o wiele mniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 233 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15270
Jestem troche ponad 2 tygodnie po zabiegu usuniecia ginekomastii przez Pana Doktora Pawla Tuchendlera.
Po krotce moge stwierdzic ze Pan doktor, jak i cala klinika to porofesionalisci w doslownym tego slowa znaczeniu.
T&T medical dokladnie rozumie pojecie ''dbania o pacjenta'' w kazdym aspekcie.
Umowilem sie telefonicznie na wizyte na dany termin. Po dotarciu mozna zobaczyc ladnie umiejsowione miejsce, do ktorego latwo tarafic. Przy wejsciu surowe, lecz oczywiscie zrozumiale wymagania i zabezpieczenia co do panujacej epidemii Covid. Trzeba wypelniac ankiete, a miejsce jest doskonale przystosowane do bezpieczenstwa pacjenta(odstep, wszedzie srodki dezynfekujace, ect, ect).

Sama wizyta u Pana doktora Pawla, jak u swojego lekarza domowego ktorego znam od dziecka. Indywidualne podejscie do kazdego klijenta, szybko i trafnie przedstawiona diagnoza oraz plan dzialania.

Co do samej operacji, terminy oczekujace nie powinny przekraczac(rownierz przy panujacym Covidzie) 2 tygodni. U mnie bylo to okolo 2 tygodnie, ale dzieki przemilym paniom z recepcji, udalo sie znalezc szybszy termin, na ktorym mi niezmiernie zalezalo.

Sam dzien zabiegu wygladal nastepujaco.
Wypelnianie niezbednych papierow, oraz dokladne zebranie informacji na temat pacjenta
WYwiad z anestozjologiem
Przygotowanie do operacji
Operacja.

Trawala ona okolo 2 godzin.

Po przebudzeniu zostalem odprowadzony do pokoju piozabiegowego, gdzie moglem dojsc spokojnie do siebie.
Biorac pod uwage ze bylem ostatnim pacjentem w przychodzni, pani z recepcji czekala ze mna na moj transport i byla tak mila, ze az odprowadzila mnie do samochodu(chciala miec pewnosc ze wroce bezpiecznie do domu, po narkozie odwieziony przez kogos).

W chwili obecnej jestem 2 dni po sciagnieciu szwow. Na prawej stronie opuchlizna zeszla(od poczatku byla mala) a na lewej schodzi powoli i wyglada to juz coraz lepiej.

Praktycznie na chwile onbecna blizn nie widac w ogole.
U mnie ginekomastia byla po nie przypilnowaniu hormonow, nie jestem osoba otyla i w dniu operacji moj bf wynosil moze 12 %. Po spompowaniu klaty na terningu nie bylo jej praktycznie widac, ale w lato byla tragedia. Sutki napomowane jak w jelczu. Same gruczoly byly dosc spore, okolo 8 do 9 cm srednicy. TEraz po wycienciu, jak opuchlenizna schodzi, moja klatka wyglada calkiem iaczej, jest pieknie zaokraglona, wyglada estetycznie, a ja nie mam juz kompleksu ktory mnie przesladowal. Co do treningu, to pierwszy zrobilem 5 dni temu, byly to nogi, w poniedzialek w dniu sciagniecia szwow, zrobilem lekko gore ciala, pomijajac klatke i uwazajac na to zeby przy innuch cwiczeniach jej nie obciazac. dzisiaj zrobie rece. Po oepracji nie nosilem zadnych dronow, ani kamizelki, a na noc w dniu operacji zjadlem tylko 2x paracetamol. DZien pozniej juz zadnych tabletek,


A i najwazniejsze, koszt operacji, z pozniejszymi wizytami kontrolnymi wyniosl mnie 6000 PLN. I mimo iz nie byl to dla mnie zadny wydatek, to w momencie gdbym musial na to okdladac nawet i 2 lata , nie zalowal bym tej decyzji.



Zmieniony przez - Marcin Konieczny w dniu 18-11-2020 07:27:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 233 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15270
KAmper- to normalne. U mnie identyczna sytuacja. Rownierz sluchalem sie kolegow bez zadnego pojecia. Zaleznie od pogody, albo wysilku. Np w lato byla tragegedia. W zime w maire ok. JAk zrobilem trening to tez nie bylo to az tak widoczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 529 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8644
Marcin właśnie jak robię trening to właśnie są większe.. Na czczo tak jakby ich w ogóle nie było.. A drażni mnie to jak założę koszulkę to nie mam normalnej u profilowanej klatki tylko widać te sutki przez nią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7343
kamper
Marcin właśnie jak robię trening to właśnie są większe.. Na czczo tak jakby ich w ogóle nie było.. A drażni mnie to jak założę koszulkę to nie mam normalnej u profilowanej klatki tylko widać te sutki przez nią


Sutki zależnie od temperatury kurczą się lub robią nabrzmiałe, to jest normalny objaw. Natomiast żeby sprawdzić, czy masz ginekomastię, sprawdź czy pod sutkami wyczuwasz powiększone zgrubienia (gruczoły). Dobrze byłoby, gdybys załączył tez zdjęcie klatki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 529 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8644
Tak jak mówiłem, rano tak jakby ich wcale nie było. Później jeśli się pojawia większe zrobię kolejne :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7343
No tak, pod wpływem niskiej temperatury obkurczają się automatycznie, tak samo po kąpieli czy ich pocieraniu rękoma. Gdy jest ciepło, sutki robią się nabrzmiałe.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 186 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7343
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium