SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2072881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak jak piszesz tak będzie.
Jeżeli zapisała cię pani w notesie to będzie pamiętać. Sam na dniach jadę się do nich ciąć to mamy ze sobą kontakt. Tzn dzwoni do mnie. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie, po jakim czasie ściągane macie szwy po wycięciu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 108
2 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9856
Robił ktoś zabieg albo ma kogoś kto robił w Toruniu u chirurga lek.Jan Szczepański ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 123
Artur Bocian(Kielce, Rzeszów) , ktoś robił u niego gino? Polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 44 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 19
po sterydach często powiększają się gruczoły. JA musiałem się zoperować i wyszło rewelacyjnie. Ważne, żeby znaleźć dobrego chirurga i nie warto decydować się na kogoś kto tylko jest blisko. W moim przypadku szukałem na stronach anglojęzycznych i okazało się, że znalazłem tam jedną panią doktor ze Szczecina. Pomyślałem, że skoro latają do niej Angole to coś w tym musi być. No i jestem bardzo zadowolony, że u niej to zrobiłem. Kiedyś widziałem w telewizji program z jakimś warszawskim chirurgiem i powiem szczerze, że to był dramat.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 44 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 19
dodam jeszcze, że babka ma doktorat z ginekomastii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Grunt, że u Ciebie się powiodło

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1834
pokaż zdjęcia przed i po.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Panowie, pas Torako - czyli kamizelka uciskowa niezbędna po operacji gino. Wala mi się po mieszkaniu już trzeci rok.
Rozmiar XXL - w tamtym czasie miałem w klatce ok 120cm. Lekko pożółkła od leżenia w szafie. Wyprana. Jestem pierwszym i jedynym właścicielem.
Przebieg - jedna operacja. Nie bita, mało jeżdżona, brak hamulców.
Cena 50zł + wysyłka. Nowa ok 90zł.

Piszcie w wiadomości prywatnej jakby ktoś potrzebował.

Mogę od siebie napisać, że 3 lata po operacji, towar dalej leci i zero nawrotu. Robiłem w Łodzi na NFZ w Koperniku u profesor Kołacińskiej.





Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2020-02-16 11:11:35

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium