SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2068840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 37 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 703
Sintloer, czy Burda mówi jaką techniką wycina tłuszcz? Z tego co piszą na tym forum robi to nożyczkami i zdarzało mu się zrobić to niedokładnie, Rylski wysysa jakąś maszyną i podobno efekt jest inny. Pisz prosze na bieżąco jak sytuacja u Ciebie bo cały czas zastanawiam się nad jednym i drugim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
Rylski wycina normalna/profesjonalny maszyna do liposukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 401
martinez123
Sintloer, czy Burda mówi jaką techniką wycina tłuszcz? Z tego co piszą na tym forum robi to nożyczkami i zdarzało mu się zrobić to niedokładnie, Rylski wysysa jakąś maszyną i podobno efekt jest inny. Pisz prosze na bieżąco jak sytuacja u Ciebie bo cały czas zastanawiam się nad jednym i drugim


Nożyczki. Mimo wszystko opinie ma dobre generalnie, także zaryzykuję zapewne. Powiedział, że u mnie ta ginekomastia duża nie jest, ale rozumie, że może mi to przeszkadzać i że jest to do zrobienia. Zabieg ok. 4h (w tym jakaś godzina przygotowań do zabiegu). Kilka stron wcześniej tego tematu jest widoczny efekt na zdjęciach po zabiegu u p. Burdy. Taki efekt jak tam byłby dla mnie 100% zadowalający, także nie zamierzam zbędnie kombinować itd.

Coś się nie uda - no to trudno. Chyba wolę mieć nie daj Boże jeden sutek wyżej//niżej niż drugi (w razie gdyby coś się źle zagoiło), zamiast tych sterczących, zalanych i napuchniętych sutów.


Zmieniony przez - sintloer w dniu 18/05/2022 09:51:21
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
Z psychologii to miłe uczucie jak zapomnisz się że nie musisz już ubierać takich koszulek żeby tego nie było widać i masz takie... Kurła przecież mogę ubrać co chce bo tego tam już nie ma.
Nie wiem jak inni ale u mnie tak było, że spox uczucie na bani
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 53 Wiek 23 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 470
Psychopata, jak "to" teraz wygląda, miesiąc po ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
tak bylo kiedys

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
a dzisiaj tak ( u mnie torche efekty psuje ta dziura na wapno na srodku klaty :D ) ale brak tego shitu na lewym cycu robi dla mnie orbote sut byl calkiem odjety







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
a tu okolo 85 kg przy 174 cm, takze do zabiegu bardzo madrze jest schudnąć , waga obecnie okolo 75, na foto po lewo bylo kiedys 72 max najnizej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 53 Wiek 23 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 470
Wygląda lux. Dr Rylski zrobił jak należy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 37 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 703
psychotata
Z psychologii to miłe uczucie jak zapomnisz się że nie musisz już ubierać takich koszulek żeby tego nie było widać i masz takie... Kurła przecież mogę ubrać co chce bo tego tam już nie ma.
Nie wiem jak inni ale u mnie tak było, że spox uczucie na bani



Marze o takim momencie... najgorzej z noszeniem białych koszul na weselu i kombinowaniu żeby tylko nie ściągnąć marynarki. Tragiczne uczucie przy dużej ginekomastii. Co do tych zdjęć co wysłałeś, u Ciebie wygląda to bardzo dobrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium