SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2074288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miałem namyśli nie taki zwykły ból czy szczypanie tylko jak koszulka dotyka to takie uczucie jak by na wymioty się zbierało trudno to opisac i czuję zimno takie przenikliwe nawet jak jest ciepło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kolego biegacz24 jak tylko uda się mi coś z tym zrobić to na pewno się podzielę muszę coś z tym zrobić bo bul jest nieznośny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szkoda że wcześniej nie widziałem twoich zdjęć bo wtedy nie zdecydował bym się na zabieg u niego jak teraz mam za sobą wizyty u kilku chirurgów plastyków to wiem że niema co oszczędzać na własnym zdrowiu Rylski może robi tanio i z tego co widzę jak ktoś ma nieduże gino to efekty super ale jak trzeba plastykę sutka czy coś bardziej skomplikowanego to już tak kolorowo nie jest, bo skoro lekaż obcina jedną brodawkę albo deformuje i mówi że to wygląda super to chyba coś nie tak ja się doktorowi skarżę że mam silny ból a on mi pierdoły opowiada że to niemożliwe . A za to kasę co wydałem to zabieg bym zrobił w najnowocześniejszej klinice.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 311
witam też mam podobny problem mi otoczka do połowy szczerniała i brodawka jest zdeformowana już kilka miechów po zabiegu ,a zabieg też u tego pana dr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 311
mam jeszcze gorszy problem pod pachami urosły mi takie 2 kulki wielkości śliwki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 20 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 769
k***a wy chyba złe forum odwiedzacie XDDDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czemu rozmowy o gino to o gino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 227 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3767
widze tu sporo niezadowolonych osób po operacji u rylskiego , chyba jednak zdecyduje się na Tuchlendera..

Macino21

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 20 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 769
to zalezy, jesli masz samo gino i nie jestes oblany tluszczem to Rylski polecany 100%, jednak jesli oprocz wyciecia gino trzeba bedzie jeszcze dzialac z czyms innym typu odsysanie tluszczu z klaty/formowac klate - to szukac czegos innego imho
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
B
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium