SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2069657

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6 Wiek 1 rok Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6473
Szpital w Bytomiu
On miał pierw liposukcje prywatnie a później wyciął gruczoł na NFZ także nie odpowiem ci na to pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 76 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1592
Zobaczcie jak mi zrobił klate ten stary bałwan z kielc
Wyobraźcie to sobie jak wygląda to na koszulce ,u góry więcej a tu taka dziura ,na środku klaty też mi pociągnął tym swoim odkurzaczem i też wygląda dziwnie.






Zmieniony przez - Dawid7255 w dniu 2023-02-16 17:41:44

Zmieniony przez - Dawid7255 w dniu 2023-02-16 17:43:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 236 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4674
Podobnie jak u mnie to wygląda tylko ja jednego suta mam czarnego bo p doktor owi się przypaliło a drugiego obcioł a bo co tam tako wizję miał chłop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 76 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1592
Trzeba być półgłówkiem żeby komuś tak zrobić,jak ja żaluje że poszedłem do tego dziadka
Największe jaja to są jak podniosę ręcę do góry albo zacznę wyciskac sztangę na ławce to takie figury się tworzą że byście nie uwierzyli ,zdjęcia i tak tego nie oddają tak bardzo jak to jest schrzanione


Zmieniony przez - Dawid7255 w dniu 2023-02-16 20:10:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 76 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1592
Chce pokazać co nie którym jak można spieprzyć zabieg przez odsysanie tłuszczu.
Niebieską strzałką zaznaczyłem górną część klatki piersiowej który nie została ruszona i jest w normalnym kształcie wypukła taka jak powinna być.
Na dole czerwoną strzałką miejsce wyryte przez dziadka z kielc ,przed zabiegiem klatka była pełna okrągła tak jak górna część zaznaczona na niebiesko ,a jak wygląda teraz... do tego sutek się wykręcił i przesunął, tutaj pokazałem tylko jedną stronę, druga strona klatki też jest tak wykryta tylko w innym miejscu kształcie.
Ktoś jak nie wie jak wyglądają nierówności to już wie. Żadne ćwiczenia dieta tutaj nic nie da się zmienić.






Zmieniony przez - Dawid7255 w dniu 2023-02-16 20:26:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 34 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2569
Dawid, w jaki sposób lekarz wykonujący zabieg redukował tkankę tłuszczową? Chodzi mi o zastosowaną metodę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 76 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1592
Jakimś odkurzaczem sondą,nie wiem dokładnie bo byłem zasłoniony parawanem,idąc na zabieg nie wiedziałem że będę miał jakiś tłuszcz odsysany,nie wiedziałem co to liposukcja i jakie ma to skutki uboczne,ten tłukł o niczym nie powiedział wcześniej, nawet jak się go pytałem jak bedzie szło cięcie pod sutkiem to nawet łaskawie niechciał pokazać.Tylko na stół i kase dać.Podczas zabiegu miałem wagę około 70kg przy wzroście 175 czyli nie byłem otluszczony ,a ten wypieprzył mi prawie całą klate. Nie umie sie obsługiwać tym swoim odkurzaczem do tłuszczu, z tego co widziałem tutaj ,to jednak więcej drugiemu mniej jak mu się machnie.Nie dość że nie kwalifikowalem sie na liposukcje to nawet o tym nie zostałem poinformowany, jak już na stole leżałem jak mnie otworzył to powiedział tak "teraz odessamy troche tłuszczu "i odessał cymbał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 76 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1592
Gino miałem małe z prawej strony (jak na zdjęciu pokazana jest dziura z prawej strony ) miałem gruczoł nie cały 1cm z lewej miałem większy bo 1,5 czyli małe gino ,z prawej to można było w sumie nawet tego nie ruszać, a ten żeby usunąć mały gruczołek co ma nie cały 1cm ,to wypieprzył połowę klaty ,hahah co za osioł ,naprawdę nikomu nie życzę by trafił na leczenie do takiego doktorka


Zmieniony przez - Dawid7255 w dniu 2023-02-17 16:49:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 236 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4674
U mnie tak klata boli oddycham z bólem fakt przytyłem 10 kg ale na klacie wedle prześwietlenia większość to narastają jakieś twarde zwlóknienia no i sutki okaleczone jedną prodawka uj**ana druga otoczka spaloną w połowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 236 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4674
Ja tak wyglądam ból jest okropny

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium