SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2069136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 10 Na forum 64 dni Przeczytanych tematów 130
modelpiotr91
Gambol
Z tego co chirurg mi mówił i to co sam widziałem na zdjęciach i filmach to te blizny się zagoją po czasie. Są prawie niewidoczne. Wybierz jakąś polecaną klinikę z tego tematu w ostatnim czasie. Ja sam mam zabieg w połowie marca i będę wrzucał zdjęcia jak to u mnie wygląda

Martwiłbym się tym gdyby to rosło większe ale od 2 lat stoi w miejscu . Dyskomfortu psychicznego nie mam przy rozbieraniu się ogólnie chcę sprawdzić jak moją klatę oceni szersze grono osób związanych z tym tematem.


Nie masz jakoś bardzo przerośniętego gruczołu. Przy twojej masie mięśniowej aż tak to się nie rzuca w oczy. Na drugim zdjęciu w ogóle gino nie widzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 9 Wiek 32 lat Na forum 55 dni Przeczytanych tematów 203
Powiem wam chłopaki że nie mam jakichś tam wielkich obwodów mięśni . Wzrost to 176cm a waga jest trzymana między 75- 80kg . Zawsze chciałem mieć tylko dobrze zarysowane i docięte mięśnie ale przy maksymalnie małych gabarytach. Na drugim zdjęciu pewnie przetarłem rękoma klatę i się sutki obkurczyły dlatego taki efekt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 236 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4672
dobrze wyglądasz zabieg ci niepotrzebny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 236 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4672
co będzie jak zabieg się nie uda tak jak u mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 34 Wiek 23 lat Na forum 337 dni Przeczytanych tematów 382
Kamelo mógł byś wrzucić fotę jak to wygląda u ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 97
A co sądzicie o liposukcji ultradźwiękowej? Daje to jakieś efekty? Endokrynolog kiedyś stwierdził że gruczoły nie są powiększone, że taka moja uroda, jestem dość szczupła osobą, uprawiam dużo sportu różnego, niestety jeśli uważam że ciężko czasami dobrać koszulkę z wiadomych względów to coś jest nie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 15 Na forum 86 dni Przeczytanych tematów 147
Ja miałem robioną liposukcję tą metodą w klinika Miracki w Warszawie.
Miałem lipo i wycięte gruczoły - efekt super. Pewność siebie niedopisania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 34 Wiek 23 lat Na forum 337 dni Przeczytanych tematów 382
Wrzucił byś fotkę jak wygląda to u ciebie bezlipy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 15 Na forum 86 dni Przeczytanych tematów 147
Coś wrzucałem na poprzedniej stronie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 236 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4672
ja również jestem ciekaw jak wygląda u ciebie cała klata mógł byś zdięcie wrzucać z dalszej perspektywy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium