SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2076570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 231
TomQ-MAG
ogolnie jak masz wyciete gruczoly, to fizycznie gino nie jest w stanie wrocic.
nie ma opcji, aby po zabiegu ponownie utworzyly sie gruczoly sytkowe i pojawilo sie gino.
to jakby po kastracji jader, one odrastaly... no nie zdarzylo sie jeszcze.
co innego w przytpadku lipomastii, nawet gdy usuniemy tkanke tluszczowa w rozumieniu liposukcji komporkowej, to jest taka opcja, ze gdy zaniedbamy temat, lub nasze cialo jest mocno predysponowane do lipo, to takowe ponownie moze sie pojawic. Moze to byc rowniez opuchlizna o innym podlozu... np. limfatycznym...


Idę w poniedziałek na USG bo mnie to już męczy.
Prolka wyszla 0.24, Estradiol <10 a norma 11-44 ( chyba coś nie tak z labem, bo nie pokazuje dokładnego wyniku ). W razie czego do kogo warto iść pod nóż?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
jak długo po operacji nosiliście opatrunki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 233 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15311
Ja nosiłem do ściągnięcia szwów. Zero kamizelki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
dzieki. ja tez bez kamizelki za zgoda lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 219 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5131
siemanko wszystkim. chcialem was zapytac, jak dlugo zajmuje osiagniecie ostatecznego efektu wizualnego po operacji? zdaje sobie sprawe, ze to kwestia indywidualna, ale chcialem uslyszec wasze czasy. czy opuchlizna trzyma sie dlugo po zabiegu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 50 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1003
Ja nosiłem z tego co pamiętam długo kamizelkę i dodatków dokładałem wycięte kartoniki żeby jeszcze mocniej dociskało.tak mi podpowiedział dr. Burda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
Hej.
Rylski czy Burda na chwilę obecną?
Przed pwndemia miałem mieć zabieg u Rylskiego, ale przez covid nie wyszło. Teraz zamierzam znów dzwonić do Rylskiego ale z tego co widzę na stronie selmedic pojawiło się kilka nowych nieprzychylnych opinii na temat wykonania zabiegu. Czy ktoś robil ostatnio u nich usunięcie gino?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 553 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2376
kamelo99
a dlaczego niepotrzebnie? to nie ja zmniejszałem, sam to zrobił

O co chodzi z tym zmniejszaniem otoczki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 12
Termin na zabieg u Dr Pawła Tuchendlera (Wrocław) dostałem na za 1.5 tyg. Po operacji wrzucę zdjęcia przed/po i opiszę wszystko. Na razie odczucia pozytywne.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1046
Działa ten rabat od minikoxa na 5 stów u Tuchendlera jeszcze ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium