SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2073819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2270
Aktualnie i tak jestem na redukcji.
A kogo polecacie?
I ile mniej więcej się czeka?
Bo myślę żeby na jesień się udać na zabieg.
Bo trzeba najpierw kasę uzbierać, a i lata nie chcę w kamizelcę spędzać.
No i ile czasu potem trzeba bez ćwiczeń wytrzymać?
bo gram w kosza i nie wiem jak to z klubem będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Resdukcja nic ci nieda ja mam gruczol jeden 21mm na 15 na 7 ten wiekszy i jak spalilem fat to dopiero to widac teraz trujkat odstajacy od klatki a mam z 3 razy mniejsze od ciebi jak widze takze bedziesz jak z x-menow bo gruczoly zostana jak spalisz fat i sie pogudz z tym jak by malutkie bylo to bys mugl kombinowac ja mam bezitu nieduze i mi przeszkadza w hu.. Wiec tne 14 tego miesica za 3 tys w gdansku nie polecam bo nieznam nikogo kto tam byl po zabiegu dam fotki przed i po jak chcesz kamil jak juz sie zdecydujesz to ci moge odstapic termin u rylskiego na pzdziernik bo juz pewnie na grudzien sa chyba ze sie jescze chcesz jak ja łudzić z 3 lata ze przejdzie ja tam to wytne do lata choć bym miał sam to zrobić tyle w temacie aha w kamizelce pare tygodni trening do miesiaca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2270
A na USG chodziliście prywatnie, czy ze skierowaniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17863
ja prywatnie bylem w dobrej klinice i prywatnie i w obu mi nic nie wykazalo, jestem chwilowo zalany dosc sporo wody i fatu wiec wyglada to tak, mimo to sutki sa dosc spuchniete jakby napompowane

Zmieniony przez - Jamian w dniu 2015-04-06 23:29:46

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja od 3 lat na usg chodzilem jak pisalem wyzej pokazywało ze jest taj fat jak poleciala deka i test bez tamoxu to nawet nieswendzialo a uroslo jestem na off woda zeszla a gino jest jakby wieksze lekaz od zabozen hormonalnych i endo zarazem uświadomił mi pare żeczy ze jak juz masz gino to ono juz niemusi bolec swedziec a moze rosnac w tym czasie jamian zalany wodą tzn ? Lecisz z czymś? Na tym zdieciu malo co widac oprucz typowych dla gino odstajacych boczkow na klacie i duzych sotkow powiem tak unas w polsce to z lekazami jest tak jak z firma budowlana zaplacisz a oni bedea codzieennie naj**... I jak zkoncza to niby bedzie git ale po czasie wyjdzie ze wszystko zj**.... idz do hirurga plastyka prywatnie powiedz ze chcesz odessac lipo i on juz wtedy jak bedzie mial robic zabieg to sie bedzie musial upewnic czy masz gino i bedzie mial usg do sutkow a nie do brzucha bo kobiety tez robia cycki i kazdy dobry hirurg napewno rozwieje twoje watpliwosci jak moje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17863
Nie nie po słabej jakościowo masowce jestem, tylko kreatyna i micha.. Na pierwszy swój cykl chciałem wejść teraz ale jak wspomniałem na zabieg usunięcia Gino do dr.Bolesława na maj wiec będzie później mała przerwa i będą spadki wiec nie ma co ładować teraz jakiegoś cyklu. Doktor mi kazał zrobić tylko usg i tyle poczekam na wizytę i zobaczymy. Czytałem że tutaj tez parę osób nie miało na usg nic a na zabiegu wyciął co nieco... Ah takie sutki spore juz mam od paru lat, wkurza mnie to nieźle jak jest cienka bluzka. Parę lat temu mnie swedzialy strasznie suty od tego czasu są takie napuchniete. Nic nigdy nie ładowalem jeszcze


Zmieniony przez - Jamian w dniu 2015-04-07 23:58:53

Zmieniony przez - Jamian w dniu 2015-04-08 00:04:40

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi tez od koksu nie wyszlo tylko poprostu a jak jestes umowiony to on pewnie wie ze w wrazie czego trzeba bedzie ciac oby bo jak nie to ci odessie fat a gino zostanie z drugiej strony po co ci odssysanie jak mozesz spalic fat ja bym jeszcze pokombinowal z tym usg bo jak pisalem mi od 3 lat niby nic niepokazywalo a było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17863
To nie jest lipo, bo parę miesięcy temu jak byłem na redukcji i ważyłam 10+ mniej to suty były takie same, z drugiej strony ludzie tutaj pisali tez sporo ze nie mieli na usg nic a doktorek jak zobaczył to nawet usg nie wolał tylko wycinal, po drugie myślę że te suty od lipo nie były tak wypchniete i napuchniete

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To trza ciac ja mialem z 30 bf 2 lata temu 102kg teraz mam 13/15 i waga 95 i jak staly tak stoja nawt jeszcze gozej bo jak zalany to wyglada ns fat jak szczuply widac odrazu ze gino jalk doktorka masz kumatego to bedzie wiedzial co robic ale troche mnie dziwi ze niechce znac wielkosci gruczolow przed cieciem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17863
a ty nie zamierzasz nic z tym robic?

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium