SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2076698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 40
Oczywiście zrobię badania USG i hormonalne jak tylko wroce do kraju. To podstawa. Bardziej mi chodzi o to co myślicie. Dziekuje bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Nie widać żeby był tu jakiś szczególny problem jeśli w ogóle , możesz potwierdzić w badaniach ale raczej nie ma potrzeby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5
Ja bym nie sugerował sie w pelni opiniami na tym forum przynajmniej odnośnie Rylskiego okay rzeczywiscie ten pan usuwa caly gruczol ale np jak w moim przypadku za duzo tez tkanki tluszczowej przez co sutek przyczepil sie do miesnia na szczescie udalo sie to naprawic u innego specjalisty bo dr Rylski twierdzil ze wszystko jest w porzadku a przy napinaniu miesnia sutek poprostu wciagalo do srodka ale to kolejna operacja kolejny koszt ponadto szycie tez nie jest ladne takie zwykle jak u chirurga ortopedy (mialem tez operacje kolana) tzn. zostawia spore blizny nie wyglada to estetycznie u mnie blizny byly tak duze ze szczerze juz wolalem ginekomastie wiem ze dla niektorych moze to sie wydawac szokujace bo wiekszosc chce pozbyc sie tego gowna ale czasami lepiej chwile pomyslec zastanowic sie ochlonoc nie podejmowac decyzji pod wplywem emocji sprawdzic mase informacji, wybrac dobrego lekarza o nieposzlakowanej opinii, bo mozna po zabiegu czuc sie jeszcze gorzej niz przed Pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 220
Cezar949
Foty z dzisiaj, 2 dni po zabiegu,








Update 8 dni po zabiegu. U was sut potrafił być "wklęsły" na początku?




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Adrian253
Ja bym nie sugerował sie w pelni opiniami na tym forum przynajmniej odnośnie Rylskiego okay rzeczywiscie ten pan usuwa caly gruczol ale np jak w moim przypadku za duzo tez tkanki tluszczowej przez co sutek przyczepil sie do miesnia na szczescie udalo sie to naprawic u innego specjalisty bo dr Rylski twierdzil ze wszystko jest w porzadku a przy napinaniu miesnia sutek poprostu wciagalo do srodka ale to kolejna operacja kolejny koszt ponadto szycie tez nie jest


liczba opinii jednak daje pewne informacje
jak każdy lekarz nie może mieć samych idealnych
teraz się pojawiła już nie taka pozytywna co też będzie pewną informacją dla innych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 127
Witam, panowie mam problem z "cyckami" zauważyłem go od czasów gimnazjum gdy zacząłem przykładać do tego jakąś uwage. Uprawiam sport od 17 roku zycia w tym roku kończe 23, wzrost 190, waga 96kg, pf na poziomie 16-18%. Pytanie czy czy na Lubelszczyźnie jest jakiś porządny chirurg którego możecie polecić z czystym sumieniem bym nie musiał się bujać i powtarzać zabiegu.
Wiem że poźno sie za to zabieram ale wczesniej nie było funduszy na tego typu zabawy


Zmieniony przez - podly12 w dniu 2018-07-20 09:33:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
podly12
Witam, panowie mam problem z "cyckami" zauważyłem go od czasów gimnazjum gdy zacząłem przykładać do tego jakąś uwage.


diagnozowałeś temat czy tak się wydaje , chyba że wygląd wskazuje jednoznacznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 127
Wygląd wskazuje definitywnie, ale tak czy siak bede robił badania ale jestem pewien na 99%. Narazie szukam dobrego specjalisty w moich okolicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Może ktoś napisze jak jest z tamtych stron i ma jakąś opinie, w temacie na forum na pewno gdzieś się przewinęło ale przejrzeć to wszystko to masę czasu trzeba byłoby poświęcić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3769
Cześć !

Od dłuższego czasu śledzę ten temat, ponieważ i mnie dotyczy problem ginekomastii.
Dręczy mnie to już od kilku lat i czas w końcu zrobić z tym porządek.
Mam zrobione już USG więc jest też i pewność, że jest to gino.
W temacie wyczytałem, że bardzo polecani są dr. Rylski oraz dr. Burda.
Z tym, że do tego pierwszego się bardzo dłuuugo czeka, więc w pierwszej kolejności będę kontaktować się z Panem Burdą.
Znacie może jakichś na prawdę dobrych specjalistów od gino w Łodzi lub Warszawie, którzy są na prawdę zaufani i nie czeka się rok ?
Chciabym wykonać zabieg w tym roku :(
Za wszelkie wskazówki dzięki !


Zmieniony przez - MonsterLH w dniu 2018-08-05 01:10:06
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium