SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2069338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 37 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 703
Napisałem maila ze efekt jest słaby i wysłałem to zdjęcie co tutaj. Zobaczymy co odpisze ale wątpię żeby w tej chwili mógł mi jakoś pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 60 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 9191
Tak na zdjęciach to tragedii nie ma ale Ty wiesz najlepiej czego oczekujesz. Wydaje mi się ze za mało tłuszczu zostało usunięte i stąd ten efekt napuchnietej klaty
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 60 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 9191
Dałbyś radę wrzucic jakieś zdjęcia od boku i z profilu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1980
Burda narazie ma odwołane wizyty i jest na chorobowym bo ma covida.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1980
To w jakichś nieprofesjonalnych warunkach ten burda operuje?
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 76 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1592
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 76 Wiek 28 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1592
Może medicus Tychy tam na ten moment to najrozsądniejsza opcja,było tu kilka osób co tam robiło i każdy był zadowolony bez zastrzeżeń,albo jakiś chirurg plastyk z Warszawy z dużą popularnością, jak kasa nie gra roli to duże kliniki ,klinika Ambroziak, klinika miracki warszawa
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 17
Wlasnie myślałem nad jakaś klinika w Wwa, chociaż bardzo blisko mam do Tuchendlera i chciałem tam spróbować ale nie jestem do końca przekonany. Może jest ktoś kto ostatnio robił i podzieli się opinia :)


Zmieniony przez - Patryk123987!!! w dniu 2023-02-22 13:25:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 60 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 9191
Co to Tuchendlera to wejdź na insta THEBESTIA 97, on u niego robił i wyszło spoko tylko miał małe gino. We Wrocławiu polecają mocno Wojciecha Rybaka też więc te dwie opcje z tego miasta raczej są spoko. A jeśli chodzi o Wawe to też kilka namiarów jest
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium