SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2067185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 31 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2495
Usuwał ktoś ginekomastie na oddziale chirurgi plastycznej w 109 szpitalu wojskowym w Szczecinie? Z racji finansowych muszę na NFZ wykonać zabieg.
Do tego jakie badania wymagają przed zabiegiem na konsultacji? Prócz usg sutków, chodzi mi głównie i krew.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
zależy jaki typ znieczulenia dostaniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 589
Ja robiłem morfologia krwi, INR, PT, APTT
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 643
Hej, mam kilka pytań:
- zabieg u doktora Rylskiego to obecnie jaki mniej więcej wydatek? i ile trzeba czekać na termin?
- czy doktor wycina cały gruczoł? czy to jest w ogóle możliwe bo czytałem że w takim przypadku sutek się zapadnie czy coś takiego? zależy mi bardzo żeby mieć 100% pewność że gino nie wróci, mogę na to liczyć?


Zmieniony przez - MrGin0 w dniu 2021-10-24 18:01:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 589
Około 4500 zł. Doktor raczej wymodeluje klatkę tak żeby to ładnie wyglądało nie wypuści cie z zapadniętym sutkiem . Ja nie pytałem dokładnie co robi bo stwierdziłem, że skoro robil to wiele razy to zrobi to dobrze


Zmieniony przez - SztywnyMisiek w dniu 2021-10-25 18:59:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
sa kliniki, gdzie lekarz Ci powie otwarcie, ze nie wytnie calego, a sa tacy co wytna cale. to jest pytanie do lekarza, co zrobi w Twoim przypadku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 643
Dzięki, a jeszcze mam pytanie, u doktora Rylskiego, to teraz dzwonię i telefonicznie dostaje jakiś termin? I potem wszystkie formalności już bliżej terminu? Czy bym musiał się teraz umówić na wizytę u doktora i dopiero potem bym termin dostał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 589
Najpierw zrobisz usg sutkow wyślesz dostaniesz termin i zrobisz badania krwi bliżej terminu i jedziesz się tego pozbyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 227 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3763
Ja robiłem zabieg u rylskiego w lipcu, w razie pytań zapraszam na priv

Macino21

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 227 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3763
Wypowiem się trochę na temat operacji u Rylskiego. Miałem wykonywaną operacje w lipcu usunięcia ginekomastii+ odessanie trochę lipomastii+ zmniejszenie otoczki( ogólnie mam trochę większe sutki). Od zawsze to była moja zmora i wstyd zdjęcia koszulki na wf, czy basenie czy wśród otoczeniu kogokolwiek. Moje sutki wypychał gruczoł wielkości małego kotleta mielonego. Ogólnie kształt klatki miałem dobry, bo mimo wszystko trenowałem więc problemem były tylko sutki. Po operacji jak zobaczyłem płaską klatkę to byłem bardzo szczęśliwy. Do wszystkich przyszłych panów: Nie sugerujcie się usg, bo na moim usg za które zapłaciłem 150zł wyszło, ze nic nie mam i jest wszystko ok 'to normalne'. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć tyle, ze lewym sutku miałem tego więcej i gorzej wyglądał. Prawy jest dla mnie super zrobiony, lewy trochę odstaje, ale pewnie to przez większą ilość gruczołu. Finalnie moja klatka jest pełniejsza i nawet z tym gorszym lewym sutkiem wygląda to 15 razy lepiej niż przed, zachęcam wszystkich do usunięcia tego dziadostwa i powodzenia.


Zmieniony przez - kamelo99 w dniu 2021-10-28 00:36:49
1

Macino21

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium