SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2068276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 146
inspect ten bol ponizej w okolicy zeber mam taki sam gdy podnosze rece ;) nie wiem czemu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
Mam ten bol pod zebrami jak podnoszę ręce, ale tylko z lewej strony. Od zabiegu minelo 3,5 tygodnia i jest to dziwne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7188
Z tego co widzę to dr Burda łapie dużo dobrych opinii więc zainteresuję się głębiej tematem.
Myślę jeszcze nad tym, czy w moim przypadku nie jest za wcześnie na zabieg tzn w wieku niecałych 20 lat. Zacząłem rosnąć dość późno, ale jednak chyba jakby to miało samoistnie zniknąć, to by nie siedziało kilka lat, tylko problem by zniknął już dawno temu.
Poczytam wątek, może ktoś usuwał to świństwo w wieku nastu lat.
Czy wycięcie gino może w jakikolwiek sposób wpłynąć na gospodarkę hormonalną? W sumie skoro hormony są w stanie sprawić, że gruczoł rośnie, to czy jego usunięcie też może mieć jakiś skutek? Na chłopski rozum nie ale nie znam się na tym.




Zmieniony przez - Baku1 w dniu 2016-07-25 22:12:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 29
Baku1
Z tego co widzę to dr Burda łapie dużo dobrych opinii więc zainteresuję się głębiej tematem.
Myślę jeszcze nad tym, czy w moim przypadku nie jest za wcześnie na zabieg tzn w wieku niecałych 20 lat. Zacząłem rosnąć dość późno, ale jednak chyba jakby to miało samoistnie zniknąć, to by nie siedziało kilka lat, tylko problem by zniknął już dawno temu.
Poczytam wątek, może ktoś usuwał to świństwo w wieku nastu lat.
Czy wycięcie gino może w jakikolwiek sposób wpłynąć na gospodarkę hormonalną? W sumie skoro hormony są w stanie sprawić, że gruczoł rośnie, to czy jego usunięcie też może mieć jakiś skutek? Na chłopski rozum nie ale nie znam się na tym.





Zmieniony przez - Baku1 w dniu 2016-07-25 22:12:10

zadzwon do Burdy i spytaj telefonicznie/umow sie na konsultacje

nie ma co sie meczyc z tym syfem, lepiej wyciac i miec spokoj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1097
polecicie jakichś dobrych chirurgów z okolic Kalisza, poznania itp. Generalnie z Wielkopolskiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 65
Ja jestem umówiony na 1 wizyte w wco w Poznaniu czekanie ogólnie 1,5 miesiąca.
Podobno wykonują tam ten zabieg, co najważniejsze NFZ, dopytam co i jak i dam znać wizytę mam za miesiąc.


Zmieniony przez - AdrianAAA w dniu 2016-07-27 16:43:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 123 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2569
@xplode88 ziomeczku podeslij jakies foty w dobrej jakosci sutow :D ciekawe jak to wyglada. U mnie zrosty chyba caly czas takie same. Prawy sutek dalej spuchniety i sie chyba nie zapowiada zeby sie zrobil plaski:/ poczekam jeszcze te dwa miesiace i zobacze co lekarz powie , bo kazal odczekac 3 miechy. Na silce sprawnosc 100% :) czuje sie jakby nic nie bylo robione. Mija 5 tydz po operacji , bylem juz nad morzem filtrem 50 przesmarowalem sutki i okolice blizn i jest cacy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1097
@AdrianAAA czekam za relacją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 65
23 Sierpnia mam wizytę i dam znać (1 wizyta u chirurga).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 89 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1947
W poniedziałek mam wizyte u dr Burdy ktoś z was dojeżdżał z głównego dworca autobusem/taxówką czym lepiej? Jakie autobusy?

''Nieważna meta liczy się sam bieg...''

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium