SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2075602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzwonilem tam do Bielska, ale kazali mi zadzwonic do rejestracji z nfz, ale dowiedzialem sie, ze wykonuja zabieg refundowany przez nfz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8
Ile czekaliście na wizytę u dr Burdy i ile potem na zabieg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 200 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1105
lowieniepstragow
Ile czekaliście na wizytę u dr Burdy i ile potem na zabieg?


Od telefonu, 3 dni pozniej mialem konsultacje przed zabiegowa, a sam zabieg mialem po 12 dniach. Aktualnie jestem tydzien po zabiegu, dokladnie tydzien temu o 13 skonczyl mnie zszywac.

Ale coraz wiecej ludzi u niego robi wiec kolejki coraz wieksze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8
Ok, dzięki za info xplode.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 200 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1105
Jutro jade na sciaganie szwów z okolic Nowego Sacza, brzesko - moge zabrac ja by cos, jak by ktos sie mial umawiac na konsultacej czy cos.

mam na godzine 16, wiec bede jechac( ze starego Sacza ) jakos po 12 od siebie z domu ( w besku jestem do godziny czasu )




Zmieniony przez - xplode88 w dniu 2016-06-21 12:03:05

Zmieniony przez - xplode88 w dniu 2016-06-21 12:05:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1932
dzwoniłem do Żor i jest wycinane za tą cene, wszystkie inne info na konsultacji z lekarzem. Skoro się reklamują to widocznie nie praktykant a lekarz z doświadczeniem to robi co już miał z tym do czynienia. Nie znam nikogo kto tam robił, ale podejrzewam że wiele osób o takim zabiegu nie pisze na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 123 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2569
No ja jestem juz w kielcach 500km zrobione :o. Zaraz lece to wycinac :) .. ale sie stresuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 200 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1105
Stifler993
No ja jestem juz w kielcach 500km zrobione :o. Zaraz lece to wycinac :) .. ale sie stresuje


No to zacisnij zeby i do przodu. Troche poboli, ale warto miec to juz za soba. Dawaj znac po zabiegu co i jak, zrob zdjecie jak dasz rade :P

3maj sie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 123 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2569
Juz po ! Zavieg trwal z przygotowaniami omowieniem co i jak bedzie robione z 2,5h. Sam doktor mowil ze gruczol jest znikomej wielkosci ale wypycha sutka . Tkanka wycieta byla wielkosci hmm pileczki do pingponga . Co do bolu , nie chce nikogo straszyc ale czasem doktor trafil w miejsce nie znieczulone do konca , bol byl ,ale zaraz znieczulenie i po strachu. Najdziwniejsze uczucie jakie mi towarzyszylo to odglos nozyczek ktore ciely tkanke tluszczowa. Jakos mi to rylo lep... szycie perfekcyjne :) zmiana opatrunku po 3 dniach , opaske uciskowa mam nosic 3-6tyg max. Bardzoo mily doktor atmosfera lrzyjemna , mozna gadac o dupie marynie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 200 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1105
Fuuu, tydzien po zabiegu mam glowie ten dzwiek nozyczek ciachajacych miecho fuu. a do tego ten palnik do przecinania tkanki... jej odglos bede pamietac do konca zycia.

Wiec kolejny szczesliwy :D Czekam na fotki jak bedziesz zmieniac opatrunki. pochwal sie co i jak :)



Zmieniony przez - xplode88 w dniu 2016-06-21 19:44:38

Zmieniony przez - xplode88 w dniu 2016-06-21 19:55:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium