SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2074582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21
robil ktos moze usuniecie gino metoda shaver https://klinikakolasinski.pl/korekcja-piersi-biustu/bezbliznowe-leczenie-ginekomastii-metoda-shave.html ? jakos tak bardziej do mnie przemawia, boje sie ze po zabiegu tradycyjna metoda zostana mi blizny i efekt bedzie taki ze usune sobie cyce a i tak bede mial schize na punkcie pokazania klatki przez blizny,po zlamaniu obojczyka i dwoch operacjach mam niezla szrame w miejscu ciecia i tendencje do rozjezdzania sie blizn...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3
akson, po zabiegu blizny w zaleznosci od wykonania naciec i opieki nad skora po zabiegu sa bardzo malo widoczne lub wrecz niewidoczne golym okiem. W najgorszym wypadku bedzie ledwo widoczna blizna z bardzo bliska, takze tym sie nie martw. Ostatnio przeczytalem artykul, w ktorym napisane jest, ze zabieg usuwania gyno jest darmowy jedynie do 18 roku zycia, natomiast na innych pisze ze zabieg jest 100% refundowany przez NFZ niezaleznie od wieku, jak to jest wkoncu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6000
Blizny są nie wielkie chyba, że ktoś ma tendencje do powstawania bliznowców. Kolega wyżej wspominał ze jego inna blizna nie jest najpiękniejsza zatem jego obawy są uzasadnione.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7715
Pany to tylko Bruzda i Rylski w Kielcach? Jestem z Poznania i nie ukrywam, że to dość daleko... robił to ktoś gdzieś w wlkp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 163
Dowiedz się w klinka Kolasniski... oni są chyba z Poznania albo okolic... z tym że jak ja chciałem u nich robić to nie dawali mi innej opcji jak narkoza na co ja nie chciałem się zgodzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 26 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182
Z "pewnych" specjalistów jest jeszcze dr Katarzyna Clark w Szczecinie i bodaj dr Sitek w Tychach
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7715
Dzieki za info, Pani Clark niezłe ma ceny... Tytus a kojarzysz orientacyjny koszt w Swarzedzu? Szukam po ich stronie i zero info... Wiem, że to zalezy od kilku czynnikow...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2663
Tą metodę shave to sobie darujcie, pozbedziecie się tłuszczu, i części gruczołu, suty.dalej będą odstawaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 129 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5923
usg piersi nic mi nie wykazalo, wiec czym moze być coś co czuje pod oboma sutkami? Zbita tkanka tluszczowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 26 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182
Jeżeli jest to dość mocno zbity tłuszcz to czasami USG nie wychwytuje tego. Może spróbuj troszkę schudnąć i zobaczyć czy coś się zmienia?

Panowie, ile czasu po operacji nosiliście kamizelkę? Mi doktor powiedział, żebym nosił około 3-4 tygodnii, w piątek minie 23 dni i już bym chciał to zdjąć a potem ubierać tylko na noc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium