SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2068007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 35 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 201
Jest zaj**iscie xD zaraz wrzucę ale gdzieś zapodziałem zdj przed zabiegiem :/ będą tylko po
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 200 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1105
Dawaj dawaj tylko w fajnej jakości i z oby stron i z przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@xplode88 a robiles albo masz zrobic jakies badania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 35 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 201
Coś takiego 4 dni po zabiegu u Pana dr. Romana Burdy z Kielc






Zmieniony przez - bjorn92 w dniu 2016-06-06 19:37:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 200 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1105
ladnie sie goi. nie wydaje Ci sie ze troche jeden jest wyzej?:D

chyba ze krzywo stoisz:D




Zmieniony przez - xplode88 w dniu 2016-06-06 20:00:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 35 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 201
krzywo zdj zrobiłem bo mnie aparat wk***iał xD w piątek jadę już zdjąć szwy także dodam więcej :D
a i zamiast bandażu zwykłego założył taki szeroki na rzepe. Lepiej sie w nim oddycha i mogę go ściągać pod prysznic :D


Zmieniony przez - bjorn92 w dniu 2016-06-06 20:06:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 200 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1105
super wyglada. jak na 4 dni to prawie nic nie widac:) Myslalem ze dluzej bedzie sie goic. Wiec pozytywnie :P w srode dzownie i umawiam zabieg:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 35 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 201
W rzeczywistości to mega wygląda. Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Teraz tylko czekać do 6 tygodnia i modelowanie na siłowni



Zmieniony przez - bjorn92 w dniu 2016-06-06 21:05:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 83 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2059
No jak dla mnie w miarę spoko to wygląda ale mogło by być lepiej. Jak się oddali zdjęcie to widać jednak zarys "cycka" i krzywy rozkład skóry/tłuszczu od pachy do sutka no ale myślę że da radę to wymodelować na siłowni. Tylko skoro mówił że od razu modeluje przy wycinaniu gruczołu to dlaczego tak a nie inaczej :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 35 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 201
Ale czego ty się spodziewasz po 4 dniach, kamizelkę czy tam bandaż po co się nosi? zresztą to jest minimalna różnica, mi to nie przeszkadza bo lecę po 6 tyg na redukcję xD dodam po 3 tygodniach zdj to zobaczysz, ogólnie jest przecież ten spec rylski możesz do niego iść. Ja nie narzekam i wiem że to kwestia czasu i będzie równo bo sam mi to mówił


Zmieniony przez - bjorn92 w dniu 2016-06-06 21:33:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium