SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2076853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale jak byś miał gruczoły przerośnięte to powinieneś czuć pod palcami twarde guzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 182
A u kogo byłeś na USG? Może też zależy "kto" Ciebie badał :) Mówi się chyba że endokrynolog to coś najgorszego bo zbywają mówiąc że nic nie ma.. Dlatego nawet na samo USG to do chirurga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 227 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3767
no przecież napisałem, ze u Radiologa

Macino21

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kamelo99
dziękuje, tego potrzebowałem. Bo zapłaciłem 150zł, zeby się dowiedzieć, ze moja klatka wygląda normalnie, a ja mam suty jak salami i widać ze coś tam siedzi.


Ej jakie ci kwoty podali we Wrocławiu wycinki Gino ?
Pytam bo powoli się przymierzam do wycinki swojego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 182
Dobra ja wstawie zdj więc może ktoś podpowie czy to dla niego lipo czy gino... Natomiast po dokładnym badaniu samodzielnym zauważyłem w cycach coś.. Tylko nie wiem czy to jest właśnie ten gruczoł, otóż bardziej to przypomina jakieś "wiązadło" które idzie z piersi w strone sutka i ma jakieś guzki małe na kilka milimetrów







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Te małe zgrubienia to może być tłuszcz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 182
Sam nie wiem co o tym myśleć. 17go ide na USG więc dam znać potem co wyszło. Natomiast obecnie tak jak wspomniałem, to wyczuwam właśnie takie guzki ale jakby połączone w taką "nić" kierujące się z sutka w stronę piersi/pachy.. No oby to był tylko tłuszcz. Bo tak to nie mam pojęcia, ogólnie górna część klatki wygląda okej, mięśnie chyba mam bardziej wysunięte bo mimo że klaty zbytnio nie ćwiczyłem to czuć je bardzo dobrze i wygląda jakbym serio pakował od jakiegoś krótkiego czasu xd z resztą widać po zdjęciach troszkę. Ale sutek jak i jego okolice to są odstające jakby bardziej się wysuwają do przodu. Szczerze to wolałbym przez rok spalać ten tłuszcz który mam w sobie niż iść pod nóż (na ogół zacząłem ćwiczyć 2 tyg temu). Ale również po ćwiczeniach jakie do tej pory robiłem + dieta, zauważyłem jednak różnicę w cycach tzn wcześniej to te cyce mi zaczęły powoli aż zwisać w dół a obecnie znów, jak kiedyś miałem, zaczynają być bardziej spiczaste.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 311
spal tłuszcz i bendzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 974
Panowie, leci mi 3 tydzień od zabiegu i muszę powiedzieć że boli mnie klata, a raczej ciągnie-rwie jakby, gdy zdejmne kamizelkę. Czy ktoś z was tak miał? Suty i okolice jest ok, natomiast klata powyzej trochę ciągnie jak wspominałem, tylko gdy zdejmę kamizelkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 20 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 769
normalne, przejdzie
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium