SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2055613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 643
Ktoś wie czy mocno wpłynie na końcowy efekt jeśli tydzień po zabiegu przez jakiś dzień piersi nie będą mocno uciskane? Bo nie dostałem kamizelki od doktora tylko zawiązał kilkoma bandażami, które z dnia na dzień coraz bardziej się obniżają i wszelkie moje próby poprawienia tego tylko pogorszają efekt :D W poniedziałek mam ściąganie szwów i pewnie nowe bandaże albo kamizelka, ale już jutro pewnie te bandaże praktycznie nic nie będą zakrywać i zastanawiam się czy próbować coś z tym zrobić czy ten jeden dzień bez zaciskania dużo nie zmieni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2915
Mam jeszcze pytanie czy zdarzyło się komuś żeby dr usunoł podczas zabiegu brodawkę sutkową?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Wiek 24 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 397
Nic się nie stanie bez bandaży, tak na prawdę nie mają one żadnego wpływu na efekt finalny. Zakładane są tylko i wyłącznie po to żeby zatamować ewentualne krwawienie. Ps. Im krócej bedziesz nosił opatrunki tym lepiej dla efektu końcowego blizny. Blizna goi się prawidłowo gdy oddycha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Wiek 24 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 397
Jeśli chodzi o usunięcie brodawki to nie, zastanawia mnie to jak to w ogole możliwe, co innego zapadnięcie bo to częste powiklania ale usunięcie to poważny błąd chirurga, nie odwracalny w skutkach zresztą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Wiek 24 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 397
To co zrobil chirurg podczas zabiegu zadne bandaże, kamizelki nie naprawia. Wiem co mówię, przechodziłem zabieg wycięcia gino 2 razy. Ani razu nie mialem kamizelki i wszystko jest ok.
Liczy się profilaktyka blizny, czyli odpowiednia pielegnacja po zabiegu, nawilżanie blizy, masaże. Trzeba to robic systematycznie 6 miesięcy po zabiegu. Efekt bliski końcowego widoczny jest 3 miesiące po zabiegu, pozniej sa juz mniejsze zmiany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 127
Siemasz, pytanka mam :
- Jak długo zajął wam całkowity powrót do sprawności fizycznej (praca, siłownia, bieganie)
- Czy ktoś może poleci jakiegoś lekarza blisko warmińsko-mazurskiego (nie za 30k)
- Polecacie poddać się operacji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 149
Witajcie !! Chce zoperować gino, gdzie polecacie zrobić zabieg? Województwo wielkopolskie i kujawsko pomorskie i jaka cena u was była, dzieki wielkie za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 226 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3754
Czesc w lipcu robiłem operacje u Rylskiego wycięcia obustronnego gino+ lipo 7 miesięcy po operacji czyli jakieś 2 dni temu zauważyłem, ze mój prawy sutek jest jakiś nabrzmiały, i jak naciskam jest twarde i trochę boli. W lewym jest super płasko, pusto i nic nie boli. Dodatkowo robią mi się czasami krosty podskórne w miejscu cięcia, w tym momencie posiadam jedna na prawym sutku i zastawiam się czy to przez to, czy zrobiły mi się zrosty w prawym. Trochę się niepokoje bo wypycha mi to trochę sutek, czy to może zniknąć, albo jak się tego pozbyć. Wizja kolejnych 2 miesięcy chodzenia w kamizelce oraz ponownego cięcia mnie trochę przytłacza










Zmieniony przez - kamelo99 w dniu 2022-01-31 14:54:44

Zmieniony przez - kamelo99 w dniu 2022-01-31 14:55:56

Zmieniony przez - kamelo99 w dniu 2022-01-31 15:00:38

Macino21

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Wiek 24 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 397
Jesli chodzi o te województwa nie pomogę. Jesli chodzi o powrót do sprawności po zabiegu to jest byl przeprowadzony prawidłowo to jest miesiąc. Pierwsze 2 tygodnie trzeba uważać ze względu na szwy, nie polecam nosić ciężkich przedmiotów itp. Ja po zdjęciu szwów zaczolem pierwsze treningi, ktoś może powiedzieć ze za wszesnie i zgadzam sie z tym aczykolwiek czulem sie na silach i byla to moja decyzja. Oczywiście nie trenowałem klatki i pleców, byl to taki rozruch mozna powiedziec. Ze względu bezpieczeństwa polecam odczekać ten miesiąc po zabiegu i śmiało można z głową trenowac. Każda operacja wymaga rehabilitacji i w tym przypadku jest dokładnie tak samo. Trening ( delikatny) to forma rehabilitacji.
Jesli chodzi o to czy warto to zdecydowanie warto. Pamiętam treningi z gino nie miało to dla mnie sensu, ciągle sie zastanawialem po h** to robie jak i tak mam odstajace sutki które niszczą moj wygląd a przede wszytskim psychike. Nie żałuję ani złotówki wydanej na zabiegi bo mialem ich 2 ale teraz nie o tym mówić nie beda co i dlaczego. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z obu zabiegów i polecam każdym bo żadne ćwiczenia, masci i inne cuda nie pomogą jesli tkanka jest juz zwlokniala, mozna zaradzić tylko w trakcie cyklu gdby ktos w porę zareaguje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11
A gdzie robiłeś u kogo ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

problemy po cyklu

Wiecej