SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GINEKOMASTIA cz. 4

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2076749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4667
*#janx24
Jak możesz to pokaż foto Twojej klaty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4667
Jest tu ktoś, miał ktoś może robiony ostatnio zabieg? :)



Zmieniony przez - Dzialka151 w dniu 2015-06-21 11:30:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3
Ja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4667
zdaj relacje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Jaki czas oczekiwania u rylskiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4667
ja dzwonilem z 2 tygodnie temu to jest zapisany na 7 stycznia. Jak teraz zadzwonisz to pewnie trafisz na końcowke stycznia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17863
ja wszystko opisalem wczesniej z fotami zerkmnij z 20 stron wstecz i sie dowiesz wszystkiego, jestem 6tyg po, polecam jest okej, ale lepiej jechac po redukcji wtedy nie robi lipo i okres powrotu do normalnosci jest tydzien dwa szybszy :]

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10
Witam serdecznie. Całkiem niedawno miałem robiony zabieg u dr. Rylskiego. Poniżej wstawiam zdjęcia na dzień przed zabiegiem. W następnym poście wstawię zdjęcia po zabiegu z racji tego, że jednorazowo można dodać ich tylko 6...













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10
Zdjęcia 10 dni po zabiegu. Z racji tego iż odkleił mi się opatrunek i musiałem go zmienić zrobiłem kilka fotek. Oceńcie sami jak to wyszło. Jeśli ktoś ma jakieś pytania proszę pisać. Pozdrawiam


















Zmieniony przez - przedipo w dniu 2015-06-23 13:50:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 1091 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17863
super elegancko to wyglada juz teraz, a po zdjeciu szwow i 2 tyg pozniej bedzie jeszcze lepiej, nie mowiac za pare miesiecy, wyglada zaj**iscie :D nie masz zadnych duzych krwiakow siniakow wiec sie goi elegancko, troche ci oddessal fatu ale to dobrze bo by klatka wygladala dziwnie jakby byla odtluszczona a reszta nie :D jest super 3maj sie

ps; jak mozesz to odpisz lekko zabieg przed i po oraz dni po jak bylo to u ciebie, cena itepe przyda sie pewnie innym piona


Zmieniony przez - Jamian w dniu 2015-06-23 14:32:31

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obwisła skóra po odchudzeniu [mężczyzna]

Następny temat

problemy po cyklu

WHEY premium